''ВИП Брадър 2013'' - в очакване.......

  • 112 251
  • 2 707
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 4 607
със сигурност има вегетарианци, но не разбрах кои са, Мира все казва а за вегетарианците?

Е, как да не ги споменава постоянно Мира като вегетарианците са Иво и Ани. Mr. Green

Много се смях на видеото, в което Станка тръшва Тервел. hahaha

# 2 671
  • София
  • Мнения: 23 057
Еееее, колко много сте писали! Simple Smile
Дайте малко инфо за Тервел - коя е съпругата му? Защото в анонса за него се говори само за сина му.


Диана Ненова.

http://tv7.bg/Спорт/Волейбол/Диана-Ненова-диригентът-в-националния-отбор-по-волейбол_l.1_i.9453342_c.28

https://www.facebook.com/diana.nenova.3



Благодаря!  bouquet

# 2 672
  • Мнения: 4 607
Мира отиде да си ляга и спряха живото излъчване. Писна ми камерите да следят само нея. Crossing Arms

# 2 673
  • Варна
  • Мнения: 18 076
Мира отиде да си ляга и спряха живото излъчване. Писна ми камерите да следят само нея. Crossing Arms

И на мен. Прави ми впечатление, че много малко дават дъщеря и.

# 2 674
  • Мнения: 4 607
Ако не дават Мира, ще дават Ивончо. hahaha ooooh!

# 2 675
# 2 676
  • София
  • Мнения: 23 057
ExquisiteS, благодаря!   bouquet

# 2 677
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ExquisiteS, жена му е страхотна!  Peace

# 2 678
  • Мнения: 1
ExquisiteS, жена му е страхотна!  Peace
И на мен ми харесва! Много е лъчезарна и си личи от километри, че е естествена и натурална жена, без излишна суета.

# 2 679
  • Мнения: 31 389
Никога не се знае кой за кого ще смени. И Моника Белучи не вярваха, че ще смени Венсан Касел ама го смени и то за грозен дядка. Любовта е сляпа. Mr. Green

# 2 680
  • Мнения: 1
Никога не се знае кой за кого ще смени. И Моника Белучи не вярваха, че ще смени Венсан Касел ама го смени и то за грозен дядка. Любовта е сляпа. Mr. Green
Еееее, те нали бяха бизнес партньори, аз още не го вярвам това  Mr. Green

# 2 681
  • София
  • Мнения: 23 057
ExquisiteS, ползвам твой линк:  http://mister.bg/wp-content/uploads/2013/04/liqna-1.jpg.  Ами, какво да кажа..........курвето си е курве, където и да бъде!

# 2 682
  • Мнения: 0
Иво пак набра негативни точки - кара се на жена си да излиза от тоалетната.  Shocked Те и тези от ВБ, доколкото знам, дали са им само една тоалетна, което за 16 човека е абсурд.

И да се съглася с Гост, хубаво си е без скандали. Едно, че винаги са нагласени и лошо режисирани - защо да гледаме това. Второ, че те ги поставят в прекалено екстремна ситуация. Вместо да излезе истината за тях, по-скоро така ги виждаме в някаква крайност, която не отразява правилно какви са в реалния живот. На мен сега са ми достатъчно интересни и по-естествени.

# 2 683
  • Мнения: 1
ExquisiteS, ползвам твой линк:  ExquisiteS.  Ами, какво да кажа..........курвето си е курве, където и да бъде!
Нещо не мога да отворя връзката  newsm78 Иначе аз не мисля, че Тервел би имал нещо с въпросната Лияна, просто реших да пиша по темата, защото е актуална  Grinning

# 2 684
  • София
  • Мнения: 23 057
ExquisiteS, ползвам твой линк:  ExquisiteS.  Ами, какво да кажа..........курвето си е курве, където и да бъде!
Нещо не мога да отворя връзката  newsm78 Иначе аз не мисля, че Тервел би имал нещо с въпросната Лияна, просто реших да пиша по темата, защото е актуална  Grinning




Извинявам се! Коригирах предния си пост и сега вече линка е достъпен. Embarassed Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт