табличка за кърмещи майки

  • 5 451
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 435
Хиляди благодарности Джейд   bouquet , а на Бу още толкова ако я сложи в библиотеката да не се изгуби  Wink

# 16
  • Мнения: 398
Jade,

благодаря за превода и евала за майсторлъка да я запазиш като графика  bouquet

# 17
  • Мнения: 88
Браво, Джейд,
Аз докато се наканя все си седеше направена на половина

# 18
  • Мнения: 64
Супер табличка,Браво Jade

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страшна си,Джейд Grinning
Това би било много полезно като брошурка за раздаване... Wink

# 20
Благодаря!
Утре сме на консултация и ще подаря една на нашата докторка - да си я лепне на видно място и дано има резултат!

Отивам да търся ламинат, че да стане още по-представителна Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
нямаш ли acrobat reader? С него се отваря *пдф файл

 Аз имам, но само я отварям, а при съхраняване във файл нищо не става. Само може да се отпечатва. Сигурно аз нещо не правя както трябва, а исках да я съхраня за една приятелка, която кърми.

# 22
  • Мнения: 6 243
Jade,
като се изпечата, текстът най-вдясно - това "Кърмата е единствената храна..." и "Бебето получава достатъчно мляко..." излизат доста бледи. Аз използвам лазерен принтер, така че не е до машинката. Може ли да се направи да е чисто черно, вместо сиво?

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Jade,
като се изпечата, текстът най-вдясно - това "Кърмата е единствената храна..." и "Бебето получава достатъчно мляко..." излизат доста бледи.
Възможно е, използвах оригиналния текст и не съм обръщала внимание на цветовете, оставих си ги такива каквито бяха. Ето, поправих го:
http://exoexo.com/MJ/Other/brfeed_table.pdf

Етиа, като отвориш пдф-а с експлорера горе в ляво ти се появява бутон Save a Copy с него става работата.

# 24
  • Мнения: 6 243
Благодаря! Така вече се чете без проблем.
Сега забелязах още нещо, но е дреболия, може и да не се занимаваш - на реда с нааканите памперси - самите наакани памперси са нарисувани с едни жълти изпарения, коите се виждат само ако таблицата е в цвят. Като се изпечата черно - бяло, се сливат със сивия фон. Значи ако идеята е да се виждат и ароматите на аканите памперси, трябва и тях да почерним.

Ако ще се ламинира и носи на млади мами и стари докторки, е добре да се почернят и буквите на първата хоризонтална редица - 1 ден, 2 дни и т.н. Бели на сив фон не се четат лесно и искат взиране. Като са цветни е добре, ама колко хора имат цветни печатарки!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Готово, буквите са почернени, а памперсите вече ухаят в кафяво Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 187
Готово, буквите са почернени, а памперсите вече ухаят в кафяво Mr. Green

Много духовито! rotfImbo Джейд страшна си,много благодаря за табличката!  bouquet Жалко само че съм я видяла по-рано,тогава така се шашках,че бебка ака в зелената гама..  ooooh! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 760
Благодаря ти, Джейд!  bouquet

# 28
  • Мнения: 829
леле, чак сега видях табличката (Джейд, голямо мерси за труда ти от името на бъдещите кърмачки  Hug)! страхотна е! и информативна, и изглежда страхотно!!!

наистина става за брошури или плакат(че)!!

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Моля, моля!!!
Благодаря ви, че ми благодарите, за мен беше голямо удоволствие, толкова е приятно да ти благодарят, а е адски некултурно да не отговориш.

Не съм се сбъркала, просто бъзик от една друга тема Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт