Преброяване на "кърмаческото човечество"!

  • 4 767
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
а "чужбинките" къде да се зачислим newsm78

# 16
  • Мнения: 1 735
Хоп! И аз да се впиша,раз'иш ли... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 220
И аз съм в отбора. Май не познавам други майки около мен, които да кърмят. Има една, ама тя май влиза във форума.

# 18
  • София
  • Мнения: 190
И аз се отчетох. Познавам и още една майка, която вече 5-ти месец кърми.

# 19
  • Мнения: 663
Me too, извън форума две момичета едната със седем , другата все още с  два месеца стаж.И една приятелка, която въпреки кърменето под час и ранното захранване си кърми бебчо до годинката и съвсем плавно го отби , като по книга. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 243
Ако статистиката може да почака още месец, ще осигуря за нужждите й още една не само кърмеща, но и живо заинтригувана от пелени за многократна употреба, завиване в агнешки кожи, привързано-родителска майка - старозагорка. В 8ия месец е, но знае, че ще кърми. Laughing

# 21
  • Мнения: 535
И аз да взема да се причисля, да ви кажа толкова много обичам да кърмя, че днес като бях на изпит ми липсваше страшно много кърменето  Embarassed Иначе около мен има две мамчета, които кърмят, но едната дохранва и сега давам съвети за спиране на добавката. Ще видим дали ще успеем в начинанието!  Wink Иска ми се да познавам повече кърмещи мами, защото едно от любимите ми занимания е кърменето навън(нищо, че в Разград Т-то падна до -21....).

# 22
  • Мнения: 35 964
мдам, и аз чакам до 1 1/2 месеца второто бебе на мама, която е кърмила над годинка и 100% не влиза във форума

# 23
  • Мнения: 485
И аз се отчетох, познавам още 3 кърмещи мами

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Опитваме се да преброим кърмачките в България ли?!  newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 123
дадох и моя глас, познавам още поне две  мами, които кърмят и не пишат тук. Братовчетката ми е в Монтана, и вече почти три месеца и нейното бебче е само на кърма, благодарение на моите съвети, въпреки ''доброжелателен'' натиск от баби и педиатри Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 553
Здравейте!

Аз съм сравнително нова в кърменето, но с удоволствие се присъединявам към вашия отбор  Hug

Иначе за протокола - първата опция.

# 27
  • Мнения: 4 242
Рапорт даден! smile3519 У Софето сме. smile3521
В градинката има поне 4 мами неползващи форум. По старшинство ги докладвам- 3 мес., 7 мес., 1г , 1.6г
Казвайте каква е идеята? smile3508

# 28
  • Мнения: 219
И аз в редичката  Grinning. В момента около мен познавам една дългокърмеща мама - 1г. и 3 мес. в съседния вход и една нова мама на двуседмично кърмаче. И двете не ползват форума - само Библиотеката, благодарение на услужливата ми личност  Simple Smile. Ааааа, и една моя колежка с 6 мес. стаж, която чете, но не пише в нашия форум и по-честичко наднича в един друг бибиронски такъв. 4 чифта гърди рапортувам  Laughing

# 29
  • Мнения: 524
 бройте и мен...,а защо се преброяваме??

Общи условия

Активация на акаунт