ОКТОМВРИЙКИ - Тема 15

  • 28 156
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 56
И аз съжалявам за загубата ти.От стари баби знам,че бременните и техните майки (дори) не трябва да ходят на гробища и на погребения,но аз ходих без да знам.Въпроса е какви емоции ще ти донесе това.Относно фб,дайте да не страдаме толкова,като не става,не става.Мисля ,че повече хора-по-добре,но може и да не е така.За жалост виждам ,че и няма снимки в снимка.бг,където очаквах да видя доста повече шкембета и физиономии  Laughing

# 736
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Момичета каква е разликата тук ли ще пишете или във ФБ?Много време отделихме на темата,дайте нещо по забавно.Темата е на привършване,кой ще направи новата?
А и да попитам мамите с опит,колко често сменяхте пластмасовите шишета и какви ползвахте.Аз бях решила да си купувам стъклени,но ми подариха пластмасови на чико,та мисля да гии използвам,на опаковката им пише обаче че трябва да се сменят на 2 месеца,не е ли доста често това?

# 737
  • Мнения: 758
lgeorgieva бебе ДЖ не говореше за фейсбук групичката ви а за тук.
Аз определено не се натискам за фейсбук групата и не съм и писала на никого за да ме приемат , но ще ми е интересно да се запозная с момичетата тук , но отдавна съм го разбрала , че тук сме се разделили на групи като малките деца  Laughing , сега със сигурност ще има засегнати след поста ми но честно казано аз обичам да си изразявам личното мнение.
Е, не можеш да очакваш, че 30 жени с най-раличен произход, социален статус и начин на живот ще са на едно мнение и ще се харесват. Няма как да стане. Аз и затова не държа на този етап да се запознавам лично с никой, не виждам особен смисъл за мен.
За шишетата - и аз бих си ги ползвала, сменяй ги на 2 месеца или като се надраскат.

# 738
  • Мнения: 56
Аз нямам опит,но и за това си взех стъклени.Мисля ,че и по-често трябва да се сменят.Предполагам,че пластмасата мирише и се захабява доста бързо.Ти сама ще си ги познаеш ,че са за смяна

# 739
  • София
  • Мнения: 8 131
А след като сте толкова обидени, замисляли ли сте се защо много мами спряха да пишат тук? Или грешката винаги е в другите?
Сто пъти се обясни, че двете момичета, които могат да добавят имат и други ангажименти и проблеми...Ама нали е по-лесно да пишем злобни коментари. След като така и така не ни харесвате, защо искате да се присъединявате към групата?
Хайде, чакам сега реакции... Joy

# 740
  • Мнения: 18
lgeorgieva бебе ДЖ не говореше за фейсбук групичката ви а за тук.
Аз определено не се натискам за фейсбук групата и не съм и писала на никого за да ме приемат , но ще ми е интересно да се запозная с момичетата тук , но отдавна съм го разбрала , че тук сме се разделили на групи като малките деца  Laughing , сега със сигурност ще има засегнати след поста ми но честно казано аз обичам да си изразявам личното мнение.
Е, не можеш да очакваш, че 30 жени с най-раличен произход, социален статус и начин на живот ще са на едно мнение и ще се харесват. Няма как да стане. Аз и затова не държа на този етап да се запознавам лично с никой, не виждам особен смисъл за мен.

Аз и не съм очаквала, че толкова много жени на едно място могат да се разбират, виж ако бяха мъже щеше да е като рай ! Аз и за това когато се включих в темата още в началото на бременноста ми, реших да не пиша защото знаех , че ще има доста спорове и искам да уточня когато казах, че сме се разделили на групи, имах напредвид , че тук има "всичко знаещи" и такива който постоянно са критикувани от някого.
А по въпроса за новата тема, Questo sono ..... защо не я направиш ти.

# 741
  • Мнения: 740
Lady Ice, моите съболезнования! Преди няколко месеца почина наша близка роднина и според народната традиция, никой от нашето семейство и от семейството на ММ не отиде, защото чакаме бебче, освен това от както съм бременна баба ми, която стрикно си изпълнавя всички ритуали не раздава за задушници. Така че мисля, че никой няма да очаква от теб да отидеш.

# 742
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Нужно ли е през пост да казвате искате ли или не във ФБ групата и да хленчите. Или пък, че са богопомазани потребителите в тази група. Ставате смешни с изказванията си. Като не искате нещо, го повтаряте по 100 пъти ли? Казаха ви се правилата, а те са такива защото имаше редица злоупотреби и неприятни събития. Не е толкова трудно да се сетите, че във виртуалното общуване всеки преценява колко открит да е и кого да допуска до себе си.
Който, които, всичко знаещи, най-лесно във форума да прочетеш това, което те интересува. А с мъже или без, спорове винаги ще има, особено когато има толкова потребители с мнения, опит и идеи. Но явно и това е лошо  ooooh!

# 743
  • Мнения: 74
А и да попитам мамите с опит,колко често сменяхте пластмасовите шишета и какви ползвахте.Аз бях решила да си купувам стъклени,но ми подариха пластмасови на чико,та мисля да гии използвам,на опаковката им пише обаче че трябва да се сменят на 2 месеца,не е ли доста често това?

С първото си дете ползвах пластмасовите на Чико и бях доволна. Аз не съм спазвала срок два месеца, но аз ги стерилизирах по студен начин / с течност/ и не съм ползвала четки за миенето им. Малките от 150 мл. бързо изчепаха капацитета си и тогава купих от по големите. Смених ги като им се заличиха скалите т.е поне 3-4 мес. съм ги ползвала. Не знам дали е било правилно, но не мисля, че това е било проблем. Бях ги прибрала, сега ги извадих и смятам да си ги ползвам ако се наложи. Бибероните обаче ги сменях на 1,5-2 мес., но аз ползвах каучукови и при тях си личеше изхабяването. После минах на биби на МАМ, които бяха съвместими с шишетата на Чико. Сега смята само да си взема биби 1-2 за всеки случай, но пак каучукови. Купих си помпа за кърма на Медела, към нея има шише с биберон така, че на първо време имам какво да ползвам.

# 744
  • Мнения: 18
А след като сте толкова обидени, замисляли ли сте се защо много мами спряха да пишат тук? Или грешката винаги е в другите?
Сто пъти се обясни, че двете момичета, които могат да добавят имат и други ангажименти и проблеми...Ама нали е по-лесно да пишем злобни коментари. След като така и така не ни харесвате, защо искате да се присъединявате към групата?
Хайде, чакам сега реакции... Joy

Защото тези мами си имат фейсбук група  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy това си е в кръга на шегата , аз лично приключвам темата с тази фейсбук група , нито се натискам , нито пък желая да се включвам там.

# 745
  • София
  • Мнения: 8 131
А след като сте толкова обидени, замисляли ли сте се защо много мами спряха да пишат тук? Или грешката винаги е в другите?
Сто пъти се обясни, че двете момичета, които могат да добавят имат и други ангажименти и проблеми...Ама нали е по-лесно да пишем злобни коментари. След като така и така не ни харесвате, защо искате да се присъединявате към групата?
Хайде, чакам сега реакции... Joy

Защото тези мами си имат фейсбук група  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy това си е в кръга на шегата , аз лично приключвам темата с тази фейсбук група , нито се натискам , нито пък желая да се включвам там.
Ами след като не желаеш спри да се натискаш и да коментираш! Какво те интересува като нямаш интерес? Или е като приказката с лисицата и гроздето? Понеже не го стигала, та било кисело.  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 18
А след като сте толкова обидени, замисляли ли сте се защо много мами спряха да пишат тук? Или грешката винаги е в другите?
Сто пъти се обясни, че двете момичета, които могат да добавят имат и други ангажименти и проблеми...Ама нали е по-лесно да пишем злобни коментари. След като така и така не ни харесвате, защо искате да се присъединявате към групата?
Хайде, чакам сега реакции... Joy

Защото тези мами си имат фейсбук група  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy това си е в кръга на шегата , аз лично приключвам темата с тази фейсбук група , нито се натискам , нито пък желая да се включвам там.
Ами след като не желаеш спри да се натискаш и да коментираш! Какво те интересува като нямаш интерес? Или е като приказката с лисицата и гроздето? Понеже не го стигала, та било кисело.  Mr. Green

Ех... тази балканска простотия  Shocked Shocked Shocked , прави го, сечи го българина не може да се промени !
Може да дишаш спокойно Весето87 никой не се натиска за "невероятната" ви група, просто коментирахме.
Аз напускам темата тъй като нямам намерение за напред да се ядосвам с глупостите на някой хора !

# 747
  • Мнения: 740
Въм ФБ групата някоя от мамите беше писала за желаещите нови момичета, които искат да се присъединят от тук. Няма негативно отношение, просто момичетата, които се занимават с администрацита са много заети и си имат свои проблеми. Аз също поизчаках, докато ме добавят, но мисля, че това е нормално, всеки си има проблеми и трябва да си влизаме в положението. Хайде да не си разваляме настроението!  Peace

# 748
  • Мнения: 47
ауууу нещата загрубяха Grinning Grinning Grinning хормоните се размърдаха

# 749
  • London
  • Мнения: 73
lady ice съжалявам за загубата. ТМ сигурно има нужда от подкрепа, говорила ли си с него? Според мен най важно е той да разбира защо няма да отидеш, но че го подкрепяш.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт