Златка златотърсачка, всичко иска, ама не й се бачка

  • 39 841
  • 685
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Бе, то не е работа и на Чичо Скрудж да попаднеш... Ако ще е годежен пръстен, да Е такъв. Ако няма възможност момъкът - да компенсира с изобретателност при самото предложение за женитба. Но да купиш нещо като нищо, дето да е символ на сериозно намерение и отношение - не, мерси съм и аз! Wink

# 16
  • Мнения: 3
  Всички ли пък трябва да работят??
  
   Той трудът красял човека,но аз личен опит знам че не е така! Wink

# 17
  • Мнения: 121
Пиявици, които таргетират онази група мъже, които имат възможност да им подарят годежен пръстен с диамант.Няма диамант-няма сватба.

И защо пиявици? Ако тя може да си купи и сама пръстена с диамант, работеща и образована жена, пак ли е пиявица за това, че очаква любимият и мъж да поддържа някакъв стандарт при правенето на предложение?  

Уф, добре, че моят ми предложи със сапфир, та да не се чувствам пиявица...

Защото жената, която си цитирала, в повечето случаи е умна и интелигентна и няма да парадира с диаманти, дори спалнята да и е инкрустирана с такива.

# 18
  • Мнения: 5 892
Да не би някоя приятелка, която не работи да ти боде очите с лукс, че си толкова възмутена?

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ох, конкретно изразените, причинно-следствени връзки наистина ме объркват.   Laughing

# 20
  • Мнения: 121
Не си познала.Дай Боже всичките ми приятелки да тънат в лукс.
Аз и там писах, че пръстен от станиол да беше свил, пак щях да се омъжа за него.И за това ми е адски чудно като госпожиците си мислят, че някой им е длъжен с нещо.
Пак в този форум четох за дарено жилище от възрастна баба на младо семейство.
Бабата после създава проблем и те я изкарват най-черната овца на Света.
Ми ако трябваше сами да си купят такова?Знаят ли как се постига, могат ли да оценят какво получават от жената?Не.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 242
Пиявици, които таргетират онази група мъже, които имат възможност да им подарят годежен пръстен с диамант.Няма диамант-няма сватба.

И защо пиявици? Ако тя може да си купи и сама пръстена с диамант, работеща и образована жена, пак ли е пиявица за това, че очаква любимият и мъж да поддържа някакъв стандарт при правенето на предложение?  

Уф, добре, че моят ми предложи със сапфир, та да не се чувствам пиявица...

Защото жената, която си цитирала, в повечето случаи е умна и интелигентна и няма да парадира с диаманти, дори спалнята да и е инкрустирана с такива.

Няма да парадира с диамантения си пръстен, но с ГОДЕЖНИЯ си пръстен определено ще се похвали на приятелите си Simple Smile И имам съмнение, че при предложение с пръстен от сребро и циркон, в устата и може би ще остане малко кофти вкус. Лично мнение, разбира се, може и да има жени, на които не им пука, че мъжът на живота им е избрал да направи голямото предложение с пръстен на цената на един калкан.

# 22
  • Мнения: 5 892
Не си познала.Дай Боже всичките ми приятелки да тънат в лукс.
Аз и там писах, че пръстен от станиол да беше свил, пак щях да се омъжа за него.И за това ми е адски чудно като госпожиците си мислят, че някой им е длъжен с нещо.
Пак в този форум четох за дарено жилище от възрастна баба на младо семейство.
Бабата после създава проблем и те я изкарват най-черната овца на Света.
Ми ако трябваше сами да си купят такова?Знаят ли как се постига, могат ли да оценят какво получават от жената?Не.
Защо съдиш хората по 5 приказки?  Намерили жените- да си имат. Теб какво те вълнува дали ги гушкат, дали спят с някой с 30г по-стар? Животът си е техния, да се спасяват както могат.  Първият ти пост изглежда доста злобен, а постовете ти във форума досега никога не са били такива...
Не съди семейства, които не познаваш отвътре! Интересно ако ти и мъжа ти заживявате в апартамент, дарен от баба ти, инвестирате едни хубави пари в ремонт и после тя разтрогне договора? Дали ще ви е хубаво и ще махнете с ръка "майната му, че ни заминаха спестените пари на вятъра"... Всяка монета има 2 страни... Peace Peace Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Чудо,, ти да не мислиш, че им е лесно на златотърсачките! Според мен дори те работят повече в сравнение с другите жени, защото трябва да разработят и следват цяла система на особеностите на златотърсаческия лов, че и през цялото време са на работа, когато хванат подходящия дивеч. Обикновените жени ходят по осем часа на работа, обаче после се прибират и могат хем да напсуват шефа, хем да си го изкарат на домочадието. Златотърсачките са 24/7 на работа. Признавам, че хич не им завиждам. Само отстрани изглежда, че е лесен живот и че са паразити. Мерси, викам аз, за такъв лесен живот - да си го държат, че бая труд хвърлят.

# 24
  • Мнения: 121
Не искам да съдя никого, не ме интересуват хората, всеки си намира своя начин за щастие.
Друго ми е интересно- вярно ли е, че трябва да разчитам на някого, за да ми даде това, което сама не мога да си осигуря?
И в случай, че го получавам, трябва ли да го оценя и да бъда благодарна или трябва да намирам кусури, за това, че някой ми е помогнал.
Простички неща, на които аз знам отговора.

Анди, знам, че не им е лесно и че след време се налага да връщат диамантите и да си търсят работа в една възраст, в която трудно биха си намерили, поради липса на стаж.

# 25
  • Мнения: 5 892
Всъщност като искаш нещо винаги плащаш цената му- като не можеш да си го купиш сама си продаваш тялото на някой, който може да ти го купи. Въпрос на приоритети.  Wink

# 26
  • Мнения: 814
Златотърсачки или не като е имал човекът дал е . Пръстена може да е с диамант ,но не всяка жена, която носи такъв може да засенчи блясъка му.Там е разликата. Wink

# 27
  • Мнения: 1 772
Според мен Чудото не ги съди хората,а просто темата тръгна от това дали диамантите са  най-важните и дали е голяма грешка ,ако мъжът не подари такива на жената Peace

# 28
  • Мнения: 121
Според мен Чудото не ги съди хората,а просто темата тръгна от това дали диамантите са  най-важните и дали е голяма грешка ,ако мъжът не подари такива на жената Peace

Разбираш от "неразбираеми" теми. Wink

# 29
  • Мнения: 1 772
Според мен Чудото не ги съди хората,а просто темата тръгна от това дали диамантите са  най-важните и дали е голяма грешка ,ако мъжът не подари такива на жената Peace

Разбираш от "неразбираеми" теми. Wink


 bowuu

Общи условия

Активация на акаунт