Златка златотърсачка, всичко иска, ама не й се бачка

  • 42 011
  • 685
  •   1
Отговори
# 195
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Цитат
Дощяли им се диаманти на Пепеляшките. Що пък мъжете да ви ги купуват, що тати не извади пари да ви го купи или вие си заработете парите за диаманти. Мъжа трябвало да осигури стандарт и бла бла. Нали уж искате да ви приемат мъжете за равни. Айде работете наравно с него за стандарта.

 LaughingБез да те виждам,усетих ,че чак пяна ти излиза от устата Laughing

Цитатът в подписа ти седи много актуално Wink

# 196
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731

 LaughingБез да те виждам,усетих ,че чак пяна ти излиза от устата Laughing

Цитатът в подписа ти седи много актуално Wink

Грабвай салфетката и ела да я избършеш.
 Благодаря за оценяването на подписа. Явно си се припознала.Значи си е струвало постването.

KpucaHa, в случая не е важен пръстена, а причините, които са накарали момъка да стигне до това решение.

# 197
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Не,не драга,ти сама си се припознала в подписа Wink
Аз салфетката ще я грабна,ама ще я използвам за друга цел.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 252


KpucaHa, в случая не е важен пръстена, а причините, които са накарали момъка да стигне до това решение.

И тази причина е абсолютно невъзможно да бъде любов, така ли?

# 199
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
не съм зациклила, а вкарвам малко статистика - да се види кои ще се самоопределят като заслужаващи диаманти, защото такъв им е стандартът и кои са киселите хейтърки.
Просто много жени и момичета са продукт на масовата американска култура. О, забравих нещо много важно - да се докоснат до усещането за принцеси, едни същи Даяна и Кейт!
Всяка жена заслужава диаманти  Peace

# 200
  • Варна
  • Мнения: 1 734


KpucaHa, в случая не е важен пръстена, а причините, които са накарали момъка да стигне до това решение.

И тази причина е абсолютно невъзможно да бъде любов, така ли?
Kak не разбрахте? Щом има диамант, любовта се изключва автоматично.

# 201
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Цитат
Всяка жена заслужава диаманти

Недей им ги прибутва като не искат де.

# 202
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Цитат
Всяка жена заслужава диаманти

Недей им ги прибутва като не искат де.
Ама,вярно не ги искат  Simple Smile Мен това ме учуди първоначално.Някакъв мъж пуска тема за избор на годежен пръстен.Човека се старае да избере нещо хубаво.Беше постнал три пръстена с диаманти.Те видиш ли тръгнали да го убеждават как нямало смисъл,това не било важно,да вземел циркони  Crazy Човекът дори не коментира тази тъпотия.Накрая и избра много хубав пръстен.

# 203
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
purko88 , днес не си си пила хапчетата. Айде, бъди добро дете и ходи, преди да си се омазала повече.

Богиньо, никъде не съм изключила наличието на диаманти и любов. Друго исках да кажа, но явно всеки чете, това, което му се иска.
Не е важен пръстена, а причините, които са накарали момъка да стигне до това решение. Това включва любов. Сега дано е по-ясно.

# 204
  • Мнения: 2 320
Цитат
Всяка жена заслужава диаманти

Недей им ги прибутва като не искат де.
Ама,вярно не ги искат  Simple Smile Мен това ме учуди първоначално.Някакъв мъж пуска тема за избор на годежен пръстен.Човека се старае да избере нещо хубаво.Беше постнал три пръстена с диаманти.Те видиш ли тръгнали да го убеждават как нямало смисъл,това не било важно,да вземел циркони  Crazy Човекът дори не коментира тази тъпотия.Накрая и избра много хубав пръстен.


И все пак аз ще повторя,че всичко започна от думите ти :Не прави тази грешка(да подари пръстен без диамант) Peace

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Разбира се, че е грешка, ако годежният пръстен няма диамант. Може би това ще й е единственият на жената.
Пуснах линкове, на които се вижда, че и за 300лв можеш да се сдобиеш с такъв. АКо се прежалиш, за 800лв можеш почти да уцелиш десятката.
http://bg-gold.com/?lang=bg&p=items&id=930&type=20&a … ial=0&price=0

# 206
  • Мнения: 234
Искащите винаги са получавали повече от можещите.  Laughing
Пепеляшки,домакини,Златки.Все едно.
"Ценно" за всеки е различно понятие,хайде да не се връщаме назад във времето,където ни учеха и убеждаваха "да се радваме на малките неща". Само.

# 207
  • Мнения: 121

Ама,вярно не ги искат  Simple Smile Мен това ме учуди първоначално.Някакъв мъж пуска тема за избор на годежен пръстен.Човека се старае да избере нещо хубаво.Беше постнал три пръстена с диаманти.Те видиш ли тръгнали да го убеждават как нямало смисъл,това не било важно,да вземел циркони  Crazy Човекът дори не коментира тази тъпотия.Накрая и избра много хубав пръстен.

С това трябваше да започнеееш...
Само не разбрах, това ли е за теб диамантен пръстен или пишеш, колкото да си имаш компания?
Давам един от линковете на младежът, за който твърдиш, че показва годежен пръстен с диамант.
http://onni.bg/store/index.php?route=product/product&path=45 … mp;product_id=652

# 208
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Фейщице,ако внимателно си прочетеш първия пост,и се позамислиш,няма да ги раздаваш тези съвети за хапченцата с лека ръка,повярвай ми.Забавляваш ме.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Възможно ли е пръстен от злато да струва 96лв? Те в Сваровски са повече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт