Синеморец – една различна почивка на края на света...

  • 130 150
  • 761
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 320
От Бутамята определено е далечко, защото като гледам е в центъра на селото, близо до  площадчето и люлките. На google maps можеш да видиш колко далече ще са ви плажовете.

# 271
  • Мнения: 7 791
не е до люлките, това е като слизаш надолу от улицата по която се влиза в Синеморец
Краси, до плажа на Велека е близо, но там морето става много бързо дълбоко
до Бутамята е на ок 15мин, но за прибиране е по нанагорнището Simple Smile
той Синеморец е малък, бързо се прехожда и всичко е близо

# 272
  • Мнения: 320
На мен на картата ми се видя така, може и да съм се объркала. Във всеки случай нанагорнището е доста неприятно на връщане, ние затова тази година изневеряваме на селцето, че ходене и мъкнене на катуна до плажа ми беше втръснало.

# 273
  • София
  • Мнения: 2 808
В събота потегляме за Синеморец, за първи път ще ни е, надявам се да ни хареса. Резервирахме в Даяна Бийч. Разбрах, че е близо до единия плаж, но селото дали е далеч, дали има къде да се изхранваме наблизо?  newsm78

# 274
  • София
  • Мнения: 6 210
Преди няколко години съм почивала в Даяна бийч. Близо е до Бутамята, а и в Синеморец разстоянията не са огромни. В самия хотел можете да хапвате, имаше съвсем прилични обедни менюта. На една ръка разстояние е и Каса Доминго, където също готвят чудесно.

# 275
  • Мнения: X
Благодаря ви.      bouquet
Нещо далеч ми се струва, предпочитам на самия плаж....

# 276
  • София
  • Мнения: 2 808
Вени***, благодаря.   bouquet
Надявам се да ни хареса в Синеморец, дано и времето да е слънчево, че днес пак е облачно и мрачно.  Confused

# 277
  • Мнения: 175
В Синеморец е "ужасно", не ходете там Simple Smile

# 278
  • Мнения: 320
sise_to , там няма как да е мрачно, почти не виждат дъжд цяло лято, а Бутамята си е направо разкош като плаж, не случайно всичко живо от Ахтопол там плажува.
Krasi *, баш на самия плаж(Бутамята) е само Бела Виста, останалите в близост са "около" и "над"- Стела Марис, Даяна, Аполония , то самото село е на високото.

# 279
  • пак там
  • Мнения: 2 885
sise_to , "над и около" в случая с Даяна Бийч означава 50 м до Бутамята и 100 м до селото в по-магазинерско-ресторантската му част, така че няма да имате проблем с разстоянията.

# 280
  • София
  • Мнения: 2 808
Направо са си кратки разстоянията, благодаря ви.

# 281
  • Мнения: 216
Преди 5 дена се върнахме от Синеморец. Бяхме в Даяна Бийч много е близо до Бутамята има 2 пътечки едната е през горичката по сянка. Самия хотел много ни хареса тихо и спокойно  Wink

# 282
  • София
  • Мнения: 2 808
amanadali, можеш ли да споделиш повече за хотела. Ние ще сме на първи етаж откъм входа. Thinking Закуската какво включва?

# 283
  • Мнения: 216
Ние бяхме на втория етаж. Чисто е и е запазено смисъл мебели баня .Всеки ден сменяха чяршафи и чистеха Управителя седеше повечето време във фоайето вежлив човек На басейна почти нямаше хора  водата е 29 градуса  Шезлонгите бяха с шалте Закуската си беше ок мекици (на другата сутрин пържени филийки) сладка 2 вида, сирене, кашкавал ,колбаси 4 вида, плодове, домати краставици ,мюсли ,кисело мляко Значи и вас ще ви събужда един папагал от съседен хотел приятно беше   Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 17:57 от amanadali

# 284
  • Мнения: 2 007
Здравейте Синеморки,
Ще ви помоля за мнения за Къщата на Мария Грозева и х-л Бела Донна ако имате да споделите.

Миналата година бяхме във вила Ачик и останахме мн доволни.
Но компанията ни малко намаля и не можем да си позволим да я наемем отново както смятахме.

Разбира се ако имате други предложения Simple Smile отворена съм за идеи
2 двойки възрастни сме без деца. С коли ( малко се притеснявам за паркирането на колите )
Предпочитаме близост до плажа на Велека.
Това което има най-голямо значение за нас е чистотата и леглата ( да не са някакви миниатюрни, неудобни, и разтегателни варианти )


Общи условия

Активация на акаунт