Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 35

  • 78 711
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 557
Фри , и при мен бяха същите показатели както при теб , аз също нямах заразени лимфни възли.Минах две онкокомисии - едната в б-цата където ме оперираха ,другата в ИСУЛ , и двете бяха за хормонотерапия - само.На 37 год съм.Успех.

# 496
  • Мнения: 96
Много съм щастлива като вляза и прочета хубави новини Grinning
Браво момичета, само така, ще я победим тая гадина рак!

# 497
  • Мнения: 1 041

Това е което си спомням  Embarassed  Сега майка ти трябва добре да се храни, защото колкото по силна е физически, толкова по леко ще се справи. Много течности, ябълки, по малко червено винце, пекан св. черен дроб алангре, чай от коприва....
Стискам палци да мине леко  Hug
Благодаря ти за отговора и пожеланието  bouquet! Тя ще прави химиото в Централ Хоспитал.

# 498
  • София
  • Мнения: 5 074
Моят бъзак също леко горчи, ама той май винаги е горчал и смятам, че е заради по - малкото захар. Пий си го спокойно - няма проблем!
Пълните технически прегледи за сега при мен завършиха. Последно сцинтиграфията е без отклонения и съм много хепи newsm44
Слава Богу за всичко!
А плати ли си гражданската  отговорност  smile3532
Браво девойки, радвам се за отличните резултати !!!

# 499
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много съм щастлива като вляза и прочета хубави новини Grinning
Браво момичета, само така, ще я победим тая гадина рак!



И аз литвам като прочета прекрасни новини! Браво момичета!
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68

# 500
  • Мнения: 85
Ехо, голямо бравос и от мен! Само така, момичета!

# 501
  • Мнения: 45
Хули, що не пита по рано за гражданската, сега се оказа , че съм я пропуснала, барабар с  данъка и прегледа newsm09

# 502
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Хули, що не пита по рано за гражданската, сега се оказа , че съм я пропуснала, барабар с  данъка и прегледа newsm09
smile3532
Това да ни е проблема, Бигбабче!!!!
Хули, дай и ти отчет!!!!!

# 503
  • Русе
  • Мнения: 236
Момичета,какво ви е мнението за противогрипните ваксини.Чудя се дали да си правя, личната ми каза- задължително, но аз се чудя да не е нещо противопоказно за нас newsm78
Вие правите ли си?

# 504
  • Варна
  • Мнения: 384
здравейте момичета, много рядко влизам при вас и с голямо неудоволствие виждам все нови попълнения. Аз да чукам на дърво съм с добри изследвания , но влизам за друго. Минах втория етап на реконструкция на гърда. Премахнах и втората гърда - още не ми е излязло изследването и. Та-ако мога да помогна на някой с информация , ако ви предстои нещо такова, ако го обмисляте..особено ако сте във Варна-ще се радвам да помогна. Пожелавам здраве!

противогрепна ваксина си правя всяка година от последните 10 -без миналата. Не съм чувала да са противопоказни.
имах и две ампули зофран ама гледам, че са били със срок до септември ..пфу

Последна редакция: ср, 30 окт 2013, 21:34 от smurf

# 505
  • Мнения: 2
Моят бъзак също леко горчи, ама той май винаги е горчал и смятам, че е заради по - малкото захар. Пий си го спокойно - няма проблем!
Пълните технически прегледи за сега при мен завършиха. Последно сцинтиграфията е без отклонения и съм много хепи newsm44
Слава Богу за всичко!

  love001 Миленка, много се радвам за тебе!!! Все така да ни радваш!  newsm51

# 506
  • Мнения: 2
Момичета, някой пие ли Нолвадекс и как му се отразява това?

А "Калций с витамин Д" и на коя фирма? Защото много противоречива информация прочетох за него.

Пожелавам на всички да сме отличнички с резултатите!!!  bouquet

# 507
  • Мнения: 96
повечето тук пием Нолвадекс, лично аз от три месеца, засега не бих казала че усещам страничните му действия, но има време Rolling Eyes
Относно приемането на вит. Д разбрах, че не е добре ако е в норма. Затова съм решила да си го изследвам и тогава да му мисля. Самото изследване е 50лв., но взимам добавки и днес попитах дали да ги спра, а ми отговориха от лабораторията, че няма значение. Но някоя от дамите тук беше споменала, че поне 10 дни не трябва да се взимат никакви добавки ако се прави такова изследване.

# 508
  • Мнения: X
намерих темата за вит. Д - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=431279.0
Откакто я намерих пия по 10-15 капки Вигантол седмично - като се сетя си капвам по 4-5 капки в лъжичка с кафето.
Не съм го изследвала и не мисля да го изследвам.
..............
Относно приемането на вит. Д разбрах, че не е добре ако е в норма.
мисля, че в сила обратното?

# 509
  • Мнения: 98
Браво, браво на отличничките! Hug

Общи условия

Активация на акаунт