Violetta~Виолета- една мечта, една песен. {Тема 4}

  • 70 330
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9
Хора, хареса ли ви моята идея?

# 721
  • Мнения: 1 117
diego dominguez ‏@diegomcea 25 Aug
Quiero muchisimo a @clarialonso_ !!! Gracias por venir de nuevo. Simple Smile

Я на какво попадам ;дд

Е,май май ще се окажа права накрая.
Ани, а дано! Така поне той няма да е пречка за събирането на Хорхе и Тини ;ддд А и мисля, че Диего и Клара ще са сладки заедно...  Simple Smile
Даа и аз мисля така.  Laughing

За списание Браво- Ани е права, че трябва да им пишем.
Moже да им пишем на стената във фейсбук https://www.facebook.com/bravobulgaria или да се свържем с тях чрез сайта им- http://egmontbulgaria.com/contact_us.php .




# 722
  • Мнения: 8
Тези хора печелят нещо през 5 минути.Но браво на тях  smile3501 това означава че са наистина страхотни. Heart Eyes Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 8
diego dominguez ‏@diegomcea 25 Aug
Quiero muchisimo a @clarialonso_ !!! Gracias por venir de nuevo. Simple Smile

Я на какво попадам ;дд

Е,май май ще се окажа права накрая.
Ани, а дано! Така поне той няма да е пречка за събирането на Хорхе и Тини ;ддд А и мисля, че Диего и Клара ще са сладки заедно...  Simple Smile
Даа и аз мисля така.  Laughing

За списание Браво- Ани е права, че трябва да им пишем.
Moже да им пишем на стената във фейсбук https://www.facebook.com/bravobulgaria или да се свържем с тях чрез сайта им- http://egmontbulgaria.com/contact_us.php .






Добре съгласна съм.Напишете какво искате и може да го напишем на страницата им. Hug

# 724
  • Мнения: 1 117
Да напомня, че днес са KCA Mexico и трябва да стискаме палци на наще хора! Наградите при тях започват в 7:30 вечерта, тоест при нас утре ще има резултати и се надявам да ги видя преди да отида на село (за 2,3 дни) макар че ние ще тръгнем следобяд  Simple Smile
Нямам търпение да излязат снимки, на които са с наградите. Heart Eyes Ще стискам палци. Дано да спечелят. Praynig

# 725
  • Мнения: 66
izvinete kakvo davaxa dnes ot 8 chasa?koi epizodi?izwinete che pisha taka posle shte go popravya ..

79 епизод, и 80 епизод даваха днес! smile3503
Скрит текст:
Станах да ги гледам ;дд Наистина, не мога да повярвам, че станах толкова рано! По принцип ставам към 15:00 (е, не толкова точно), или да речем 14:23... а вчера легнах в 1:00 (през ноща) и ставах в 7:50... (а си казвах: "ще си легна рано, че да мога да стана"), понеже не бях наясно кои епизоди ще дават и си казах също: "може веднага от 8:00 да почне 80 епизод, ако стане така, аз ще го изпусна" (понеже вчера не успях да гледам финала), но днес изгледах и 79 и 80 (казах си: "все пак съм станала, поне да си изгледам повторението на 79 епизод", аз него го бях гледала, но все пак не трябва да заспивам, щом не дават епизода, който ми трябва, защото ако заспя, ще се събудя след като всичко е свършило ;дд)... Е, така де, станах в 8:00 и си гледах 80 епизод, беше невероятен и сега в понеделник идва момента на истината ;дд Много искам да го пуснат целия сериал отначало, но с бг аудио, защото както повечето от темата знаят, вкъщи нямам субтитри, и не знам испански ;дд за кой ли път го споменавам ;дд но ако го пуснат с бг аудио имам шанс newsm10 newsm76 Two Hearts подкрепете ме, който иска и който може ;дд сега между другото съм си свежа като кисела краставичка ;дд е, те по-скоро са кисели ;дд къде ми е ума, обсъждам краставички (оо, много ги обичам! newsm76) в тема на Виолета! ;дд

# 726
  • Мнения: 66
Aз Браво си го купувам, но само когато има нещо интересно. До сега не съм срещала да има нещо за "Виолета", но ако има разбира се, че ще кажа. Също и се оглеждам по кориците на другите списания дали има нещо. Laughing
Цитат

Списание "Браво"? Аз също си го събирам, но винаги, защото винаги се намира нещо интересно! ;дд според мен ;дд май и по това си приличаме ;дд
Скрит текст:
Рая, ако искаш ми изпрати списък с интересите си, като броим и Виолета, че да видим по колко неща си приличаме (предполагам, че знаеш как се праща лично съобщение, аз наскоро разбрах как ;дд

# 727
  • Мнения: 66
В Америка Виолета 2 е започнал април тази година, в Италия - март месец, Русия- октомври, а България?Би трябвало да е тази година? Thinking
Добре и да се излъчи 2рия сезон ще бъде само до 40 епизод,после ще трябва да чакате,за да закупят и другата половина. В България закупуват сериали, които са приключили,а не които още се излъчват. Това че другите страни ги дават,не значи че сме като тях. Това все пак е България,а не Америка. Така че има да си чакате за 2рия сезон. Ще повторят още няколко пъти първия сезон,и догодина да се надяваме февруари/март месец да са го пуснали. Ако са решили да не го пускат,а имат друго впредвид ще го пуснат по-догодина.
newsm10

Най-вероятно ще го пуснат след като свърши 2-ри сезон в Аржентина.

Федерико пее "Te creo" на италиански на Людмила.


Дали ще има нещо повече между тях двамата?! Надявам се. Heart Eyes

О, колко влюбено го гледа Людмила! newsm76 newsm76 newsm76 Много са ми сладки! А когато пееше с Макси и с Леон или когато те си пеят, но в нейно присъствие, тя веднага започва със забележките! Ами сега? Няма никакви забележки (за щастие), само дето Людмила си е луда, че е правила забележки на Леон (той е перфектен), но и Федерико става ;дд

# 728
  • Мнения: 1 117
Стили, хубаво е, че си станала толкова рано. Аз не успях.  Laughing Но в понеделник ще гледам повторението на финала. Heart Eyes
За списък с интересите ми- ами честно казано трябва да е доста дълъг, за да ти опиша всички неща, които харесвам. Laughing

# 729
  • Мнения: 1 117
Днес е последния ден, в който можете да гласувате.
http://kidschoiceawardsargentina.mundonick.com/votacion/index.php

1 "Откритие" -. XABIANI PONCE DE LEÓN - "MARCO" - VIOLETTA
2. Любима ТВ актриса - MARTINA STOESSEL и LODOVICA Comello
3. Любим ТВ актьор - JORGE BLANCO
4. Любима телевизионна програма - VIOLETTA
5. Любим злодей - MERCEDES Lambre "ЛЮДМИЛА"
6. Любим актьор в поддържаща роля -  SAMUEL DO NASCIMENTO

# 730
  • Мнения: 302
Момичета пиша ви от морето да ви кажа че 2 сезон вече целият е сниман но го пускат епизод по епизод и сега май ще почват да снимат 3 ( има слухове )

# 731
  • Мнения: 1 117
Момичета пиша ви от морето да ви кажа че 2 сезон вече целият е сниман но го пускат епизод по епизод и сега май ще почват да снимат 3 ( има слухове )
Знаем, че втория сезон вече са го заснели целия, нали имаха парти по този случай. А за трети сезон- това за сега са само слухове, дано да го потвърдят скоро.

# 732
  • Мнения: 18
Момичета, здравейте.  wavey
Аз отново съм тук и да се представя на всички нови - Аз съм Мъри.  Hug
Не писах цяло лято, но както знаете почивка е и ми трябваше малко релакс, но въпреки, че доста пътувах не спрях да гледам Виолета. Изгледах всички епизоди до вчерашния финал и наистина бяха много добри епизоди.  Peace
Тук съм също, за да ви предоставя новата тема, тема 5:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=736139.new#new

Заповядайте в нея.  Hug

# 733
# 734
  • Мнения: 40
Вики, не е възможно 2ри сезон да е започнал толкова рано където и да е, защото в Аржентина е започнал края на април.

Но все пак новите епизоди ще ми липсват.

Знаете ли какво би било много интересно? Някой път да се срещнем някъде да се запознаем наистина. Винаги имам желание да се запознавам с нови хора. Но ще е трудно, защото тук всеки е от различен град.
Наистина добра идея. Но може и да се окажем поне 2 момичета в един и същи град.

Общи условия

Активация на акаунт