Отговори
# 735
  • Мнения: 34
а ии гюнер от мен Winkаз днес щото сЪ канех че ще ви надниквЪм от тръстиката Blushто и за пет минутки неможах да вляза Simple Smile сега и домашна тръстика си имам WinkкЪк шЪви догонвам билмийорум ама нейсе Blush

ИВЧЕ  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51



Жива и здрава да си.Много късмет и сполуки в живота ти да има мило Hug Hug Hug

 newsm59  Gift  party023 newsm59  Gift  party023 Tada

Хазал е супер на йени фотката  Hug Hug Hugсега да тичкам да ви прехвърля писанията,че и в йени темичката трябва да се цопна  bouquet  bouquet  bouquet

# 736
  • Мнения: 0
абе хора как можахте да махнете преведените епизооди на сериала сигурно има някаква причина но много ме хвана яд не само мен но и други хора може би

# 737
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 030
Не сме ги махнали ние, а модераторите по писмено искане-заплаха от страна на БТВ.
Повече линкове няма да се качват.

# 738
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
абе хора как можахте да махнете преведените епизооди на сериала сигурно има някаква причина но много ме хвана яд не само мен но и други хора може би
Мац, я по-лекинко с тона...а... Mr. Green
Да не сме ги махнали ние щот така ни е кеф...бреййййй, пък и "как можахте" ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 739
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте на всички. Искам да ви попитам къде мога да гледам епизодите на Огледален свят от 109 до към 130 с бг субтитри? Благодаря предварително  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт