БЕЗПЛАТНИ лекции за бъдещи и настоящи родители С „9 месеца” на училище

  • 125 166
  • 161
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 72
Очаква се да стана мама през октоври, рано ли ми е да посещавам лекциите? Да изчакам ли поне 5-6 месец от премеността и тогава да дойда?

Ходя вече на 6-та лекция и мога да те уверя, че няма как да ти е рано Simple Smile Много са интересни и засягат всякакви теми...

# 46
  • Мнения: 82
Здравейте, Надя!

Никога не е рано или късно да научите полезна теоретична и практическа информация относно раждането и отглеждането на вашето дете. Има много интересни лекции, които ще ви дадат ценни съвети за периода на бременността, така че ви съветваме да не се чудите много! Simple Smile

Желаем усмихната и щастлива бременност и ви очакваме на нашите лекции!
Поздрави от екипа на списание "9 месеца".

# 47
  • Мнения: 82
Програмата през ЮНИ







# 48
  • Мнения: 109
Супер и аз ще дойда този път. Чакам с нетърпение Hug

# 49
  • Мнения: 82
Супер и аз ще дойда този път. Чакам с нетърпение Hug

Очакваме ви!

# 50
  • Мнения: 82
Програмата през ЮНИ






# 51
  • гр. Варна
  • Мнения: 93
Здравейте,

Първо да Ви поздравя за инициативата и за това, че подготвяте нас бъдещите майки за всичко, което им предстои чрез избрани специалисти, наистина е много полезно!
 
Тъй като от скоро съм в групата на бъдещите майки, бих искала да попитам всеки месец ли са лекциите, говоря за гр. Варна? А съботни от кой месец ще има?

Позрави и успех!  Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тъй като от скоро съм в групата на бъдещите майки, бих искала да попитам всеки месец ли са лекциите, говоря за гр. Варна? А съботни от кой месец ще има?

Във Варна има лекции всеки четвъртък, предните два-три месеца ходих и на съботни лекции (по веднъж на месец), но явно за юни няма предвидена такава (което е жалко, защото са единствените удобни за работещите бъдещи мами). От сряда излизам в 45-дневния болничен и смятам да ходя редовно на лекциите в четвъртък. Party

# 53
  • гр. Варна
  • Мнения: 93
Тъй като от скоро съм в групата на бъдещите майки, бих искала да попитам всеки месец ли са лекциите, говоря за гр. Варна? А съботни от кой месец ще има?

Във Варна има лекции всеки четвъртък, предните два-три месеца ходих и на съботни лекции (по веднъж на месец), но явно за юни няма предвидена такава (което е жалко, защото са единствените удобни за работещите бъдещи мами). От сряда излизам в 45-дневния болничен и смятам да ходя редовно на лекциите в четвъртък. Party

Благодаря chockolina, пожелавам ти бързо да минат последните дни, едно безпроблемно и леко раждане и едно здраво и пухкаво бебе! Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря, Yyordanova_, да ти се връща! Hug

# 55
  • Мнения: 82
               
Програмата през ЮЛИ







# 56
  • Мнения: 281
 Здравейте, днес се записах за лекцията ви на 22-ри юли в Пловдив. Най-накрая се престраших. От толкова време ми се иска да ви посещавам, но все си мислех, че ми е раничко. Е, вече с нетърпение очаквам срещата.
 Благодаря ви, че организирате подобен тип мероприятия, на които от една страна да научим нещо полезно, от друга да се срещнем много бъдещи мами.   bouquet

 Поздрави и приятен ден.

 

# 57
  • Мнения: 82
Здравейте!

Ние ви благодарим за проявения интерес и доверието, което ни гласувате! Надяваме се да оправдаем очакванията ви.

Усмихнат ден и до утре Simple Smile



Здравейте, днес се записах за лекцията ви на 22-ри юли в Пловдив. Най-накрая се престраших. От толкова време ми се иска да ви посещавам, но все си мислех, че ми е раничко. Е, вече с нетърпение очаквам срещата.
 Благодаря ви, че организирате подобен тип мероприятия, на които от една страна да научим нещо полезно, от друга да се срещнем много бъдещи мами.   bouquet

 Поздрави и приятен ден.

 

# 58
  • Мнения: 3
Здравейте,

Аз също смятам, че ми е доста рано още, но въпреки това мисля да посетя лекцията в четвъртък във Варна, а и други занапред. Трябва ли да се запиша някъде преди това?

Благодаря.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 334
Здравейте, колко време общо продължават лекциите? Посещавах ги преди 9г с първата ми бременност. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт