Пазаруване от Aliexpress.com 7

  • 51 542
  • 730
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 73
Това също ме изненада с качество и съответствие със снимките http://www.aliexpress.com/snapshot/251721437.html
Как са номерата,отговарят ли?Ако не те затруднявам може ли снимка? Simple Smile   bouquet

# 151
  • Мнения: 2 172
Никой нищо ли не може да каже по моя въпрос  Praynig Не ми се иска да пропътувам 20 км за нищо  Rolling Eyes

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 369
Да дам отчет
сапун, уж ще слабея като се къпя с него  Mr. Green, ха дано...ама надали http://www.aliexpress.com/snapshot/254724153.html
Рокля, много ефектна. Леко ми е длъжка на моите скромни 155 см, но веднага я коригирах. http://www.aliexpress.com/snapshot/250323709.html

elfi4ka ще получиш известие на адреса, който си посочила за доставка. И тогава отиваш да си получиш пратката. Най-добре пак се обади по телефона и дано да попаднеш на по читав служител.

# 153
  • TX
  • Мнения: 600
Никой нищо ли не може да каже по моя въпрос  Praynig Не ми се иска да пропътувам 20 км за нищо  Rolling Eyes
опитай пак да се обадиш в пощата, първо в централния клон от там се преразпределят пратките и вероятно е там. Аз като поръчвам поръчвам до клон, който е в сградата на работата ми и от служителките знам, че първо пристигат в централен клон и на другия ден се преразпределят по клонове, дори някои пратки които съм ги бързала съм ги вземала от централния.

# 154
  • Мнения: 2 172
Никой нищо ли не може да каже по моя въпрос  Praynig Не ми се иска да пропътувам 20 км за нищо  Rolling Eyes
опитай пак да се обадиш в пощата, първо в централния клон от там се преразпределят пратките и вероятно е там. Аз като поръчвам поръчвам до клон, който е в сградата на работата ми и от служителките знам, че първо пристигат в централен клон и на другия ден се преразпределят по клонове, дори някои пратки които съм ги бързала съм ги вземала от централния.

Много благодаря за отговора!Така и направихме.Не са при тях,някъде се разпределят,но не можаха да ми кажат със сигурност.Или било в пощальон,или в централна поща,но не се знаело.Та най-сигурно утре  Rolling Eyes

Още веднъж благодаря!   bouquet

# 155
  • Мнения: 1 701
Това също ме изненада с качество и съответствие със снимките http://www.aliexpress.com/snapshot/251721437.html
Как са номерата,отговарят ли?Ако не те затруднявам може ли снимка? Simple Smile   bouquet

Довечера мога да снимам, че сега съм на работа. Якето е за моя приятелка, която носи S и XS. Поръчахме S и мисля, че ще й стане, но всъщност не е пробвано.

# 156
  • Варна.....
  • Мнения: 1 753
В предишна тема някой беще споделил, че е поръчал такъв екип http://www.aliexpress.com/item/2013-latest-children-clothing-coa … g/1094286676.html
Дали пристигна на даде отзиви?


Поръчах същия светлосин, дойде обаче уголемен, за парите си не е лош, но уви доста ни е голям;(

Благодаря ти!

# 157
  • Мнения: 161

Това също е добро, но аз го платих преди намалението  Sad http://www.aliexpress.com/snapshot/251721860.html


Отговаря ли си на дадените в таблицата размери?

# 158
  • Мнения: 28
Преди време беше коментирана тази рокличка, но не се сещам за отзивите..
Как е материята и  отговаря ли на размерите?
http://www.aliexpress.com/item/Korean-Girls-Romantic-Angel-Pure- … 59/896041843.html

# 159
  • Мнения: 5 832
Знаех си аз, че тази игра не е читава. Още с първия полет кацнах на едни обеци и трябваше да ми излезе поп-ъп да си попълня данните за доставка, но такъв нямаше. И други момичета тук писаха, че са кацнали на телефони, но и на тях не им е излязъл прозорец за данните. Аз се свързах с Али и ги помолих да видят в акаунта ми, че имам спечелени обеци. Никак не съм изненадана, но днес са ми отговорили, че след тяхна проверка се установило, че този акаунт нямало никакви предметни награди. Поредната простотия и едва ли не трябва да вярвам на тях, а не на собствените си очи. Не, че е трагедия, но си оставя горчив привкус. Дано някоя от вас успее да си вземе предметната награда.

# 160
  • Мнения: 81
Бърз въпрос- пратката ми е на митницата, кое трябва да принтирам да им покажа?

# 161
  • Мнения: 109
И аз да си кажа за играта:
Играла съм общо три пъти, като си погледнах купоните имам над 20 купона по 10 долара от играта, които не са мои.

# 162
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
danielad от него само зависи дали и  кога ще приеме канселиранто.Връщането е в срок 7-10 дни.
След като е FINISH,виж на 2 стрviel details-,в статуса на Financial,чети долу,по дата,дали са върнали парите.
galabinatankova View My store-Feedback
^Милена^ не,споко си чакай 11 дни.+ доставка
sissil1 дублирала,но не си платила,нали?Ако не си,няма страшно.Ако е платена ,но не е пратена Cancel order.
stasy_f точно този модел яке не съм,но доста други-да,идват със доста оскъден пух по качулка/яка,не са особено дебели,имат вата,но за наша зима,не са много добри.

loranholl аз бях дала линк на грейката Зара,сподели като дойде.
Мама на Илия Simple Smile успокой се,и аз чакам 3 пратки със сингапурските,2 от който вече повече от 10 дни се бавят.
elfi4ka отивай да си я търсиш,носи си и номера за проследяване с теб,на място да я дирят,но трябва да е в пощ. станция близка до посочения от теб адрес.

mamam1 ако имаш онлайн банкиране,направи принтшот на заплащането и принтирай,ако не отиди в банката,да ти извадят извлечение за конкретното заплащане само.

# 163
  • Мнения: 81
никид, толкова ли е сложно? Ако е така, значи няма да си видя скоро пратката.. Не може ли да представя списъка си с поръчки  Laughing питам, защото в друг сайт, американски, представих това, което ми изпращат след като платя- изпращат ми на майла продукта- описание, име, дори снимка и сумата, която съм платила. И нямах проблем на митницата  newsm78

# 164
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
mamam1 кое от описаното е сложно?Как ще им предоставят списъка с поръчки,къде ще видят конкретното заплащане?

Общи условия

Активация на акаунт