Отговори
# 690
  • Мнения: 123
Ех, попрочетох Ви! Ама не спирам да си задавам въпроса (Не, не, не за епизодите  Rolling Eyes), аз ли чета прекалено бавно, или вие пишете твърде бързо?!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Тук някакви награди за най-активна или най-бързо изписваща се тема няма ли?  Сто на сто, Диспансерът ще да е първенец!!!  Hug
И аз се радвам, че не става въпрос за актьора М. Йълдъръм, страшно талантлив човек!
Момичета, не съм Ви казвала, но много харесвам колажите с вмъкнати цитати и мисли, които правите! Браво на вас!    bouquet   bouquet   bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 379
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

 Mr. Green
Скрит текст:
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За кво са хилотиш,или ти без причини,по навик просто  hahaha hahaha hahaha

Е, по навик разбира съ  Mr. Green  Joy Joy Joy Joy хиля се тук кат луда на клетвите дет ги хъргате  Joy Joy Joy Joy Joy


 Shocked хавлия ли? Ако такова и хавлия ша купя, аз аз друго бех тръгнала ама  Mr. Green Joy Joy  Joy JoyJoy

# 692
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Клетвата ти като газ у въздуха да се разсее дано,от тамяна дет прикаждаш,очите ти да се замъглят,Клаус край теб да мине,от сълзи да не мой го скиваш,от яд  езика да си захапиш,той карти да та вика да редите,ти от болка глас да нямаш да му отговориш,той да разбере че не щеш и през крив макарон да го гледаш Данооооооооооооо  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 693
  • Мнения: 0
Joy Joy Joy Joy Видох Mr. Green

DiBoDa  Hug
Цитат
аз ли чета прекалено бавно, или вие пишете твърде бързо?!  Love  Love  Love
Първото е отговора Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 1 426
Клетвата ти като газ у въздуха да се разсее дано,от тамяна дет прикаждаш,очите ти да се замъглят,Клаус край теб да мине,от сълзи да не мой го скиваш,от яд  езика да си захапиш,той карти да та вика да редите,ти от болка глас да нямаш да му отговориш,той да разбере че не щеш и през крив макарон да го гледаш Данооооооооооооо  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ирка,като го прочета това"даноооооооооо" и не мога да се спра Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Зизу,това с боксерките беше....ох,със сълзи се смея hahaha hahaha hahaha

# 695
  • Мнения: 123
Joy Joy Joy Joy Видох Mr. Green

DiBoDa  Hug
Цитат
аз ли чета прекалено бавно, или вие пишете твърде бързо?!  Love  Love  Love
Първото е отговора Mr. Green

Ха-ха-ха, Рени, тренинг ми трябва, трееееенииинг!  Grinning

# 696
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Линко,то аз се хиля като ги пиша,пък смятай за другите  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 4
Здравейте момичета следя темата ви с интерес  имам едно питане защо вече не публикувате  линковете с  преведени епизоди  в dox. bg  

# 698
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Клетвата ти като газ у въздуха да се разсее дано,от тамяна дет прикаждаш,очите ти да се замъглят,Клаус край теб да мине,от сълзи да не мой го скиваш,от яд  езика да си захапиш,той карти да та вика да редите,ти от болка глас да нямаш да му отговориш,той да разбере че не щеш и през крив макарон да го гледаш Данооооооооооооо  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

Не, това просто е... rotfImao rotfImao rotfImao

# 699
  • Мнения: 2 787
 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

Ирче, страшна си, отбиваш всякакви атаки  Hug Hug Hug

Абе как не ми се бачка  ooooh!

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Клетвите ти у земята да потънат, Ча рогИ да ти турнЕ, клонисти да бъдат, за простор на боксера да ги ползва...Серка у креватЯ ти да спи, ти чаршафите да сменяш...от яд отзад да сЪ захапиш и кат капак Милка-систъра да доди...у мутфака да ти се разходи, тенджерите да ти гепи, манджа на Ча да готви...ти да гледаш и нищо да не прайш...иликсира ти подейства...само да киризиш ама да ни плачеш, че моя тамян щи е замъглил очите...Даноооооооооооооооооооооо.... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 701
  • Мнения: 5
Тази иконка bishopмного ми е неСгодна сложена У талпата има ли начин се измести по на предна позиция че ми е от най ползУваните,А Thinking Mr. Greenсигур нема начин Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 6
Добър ден от мен  Hug Hug

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Здравейте момичета следя темата ви с интерес  имам едно питане защо вече не публикувате  линковете с  преведени епизоди  в dox. bg  
Защото бтв-то казаха йок линкове,йок епизоди  Peace

# 704
  • Мнения: 2 787
Клетвите ти у земята да потънат, Ча рогИ да ти турнЕ, клонисти да бъдат, за простор на боксера да ги ползва...Серка у креватЯ ти да спи, ти чаршафите да сменяш...от яд отзад да сЪ захапиш и кат капак Милка-систъра да доди...у мутфака да ти се разходи, тенджерите да ти гепи, манджа на Ча да готви...ти да гледаш и нищо да не прайш...иликсира ти подейства...само да киризиш ама да ни плачеш, че моя тамян щи е замъглил очите...Даноооооооооооооооооооооо.... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

Ирче туй червеното не знам как ше го преглътнеш  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт