Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Благодаря за отговора, аз ги изгледах до 65  отидох на почивка и вика сега ще си изгледам с кеф последните  серии и  изненада  тях вече ги няма .Все пак благодаря за отговора и за  всички положили труд да превеждат  епизодите.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 426
Jessy,кви са тия пичове,ай честити ти дрешки и авче Hug
Изчезвам аз,до по-късно Hug

# 707
# 708
  • Мнения: 6 105
Клаус край теб да мине,от сълзи да не мой го скиваш,от яд  езика да си захапиш,той карти да та вика да редите,ти от болка глас да нямаш да му отговориш,той да разбере че не щеш и през крив макарон да го гледаш Данооооооооооооо  bishop

Хахаха   Joy

Айде няма нужда Клаус да го гледа  Naughty  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 21 201
Докато прикаждате и нареждате като вещурнички, Laughingда Ви пусна едно йени с другия Хазалкин хубавец. Joy Този по се ядва от Хаканчо. Sick

# 710
  • Мнения: 0
Тази иконка bishopмного ми е неСгодна сложена У талпата има ли начин се измести по на предна позиция че ми е от най ползУваните,А Thinking Mr. Greenсигур нема начин Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy И аз трудно я намирам Mr. Green

# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Джейн,аз трудно ще го преглътна,ама ще и отвърна съответно  Joy Joy

# 712
  • Мнения: 6
Jessy,кви са тия пичове,ай честити ти дрешки и авче Hug
Изчезвам аз,до по-късно Hug

Мерси  Hug от един филм Заветът  Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 379
Jessy,кви са тия пичове,ай честити ти дрешки и авче Hug
Изчезвам аз,до по-късно Hug

Мерси  Hug от един филм Заветът  Simple Smile

Готян е филма  Heart Eyes и подписа ти  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 34
 wavey wavey wavey wavey waveyмераба шашави къзларки Hug Hug Hug
днес ви настигнах бърЖе Heart Eyesпо раничко се прибрах днес от тръстиковата плантация Blushи хоп ей ма на де сЪм бурда Simple Smileнаабер,насълсън ..................джевап,конуш Blush
Вай бе к'ви са тия клетви брЯ Heart Eyes,коЙ туй нЯщУ Blushсакън бе сакън Laughing Laughing Laughing
Зизу специално за теб е следващата фотка джанъм Winkда знаИш,да сЪ научиш и дЪ запомниш Simple SmileчИ ФЕМИР ЩЕ СА ВЕЧНИ



гледай сЯ и 'ората от туитър вЪртЪт,сучат ФЕМИРСКИ колажи и с йени фотките им си правят Joy Joy Joy Joy

# 715
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей прикадим да не станИ... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 716
  • Мнения: 2 787
Джеси, честити дрешки  Laughing

Съни, кво стана с уроците по танци на Чачи, коги шЪ ходите е Dancing Stars, че да ме почваш мене  Joy Joy Joy
Ирче, не се съмнявам, ти си си типичното близначе   Sunglasses

Жани,  Hug,   love001

# 717
  • Мнения: 6
Jessy,кви са тия пичове,ай честити ти дрешки и авче Hug
Изчезвам аз,до по-късно Hug

Мерси  Hug от един филм Заветът  Simple Smile

Готян е филма  Heart Eyes и подписа ти  Mr. Green
Jane мерси  Hug

Да и на мен ми харесва филма  Hug благодаря

# 718
  • Мнения: 21 201
wavey wavey wavey wavey waveyмераба шашави къзларки Hug Hug Hug
Скрит текст:
днес ви настигнах бърЖе Heart Eyesпо раничко се прибрах днес от тръстиковата плантация Blushи хоп ей ма на де сЪм бурда Simple Smileнаабер,насълсън ..................джевап,конуш Blush
Вай бе к'ви са тия клетви брЯ Heart Eyes,коЙ туй нЯщУ Blushсакън бе сакън Laughing Laughing Laughing
Зизу специално за теб е следващата фотка джанъм Winkда знаИш,да сЪ научиш и дЪ запомниш Simple SmileчИ ФЕМИР ЩЕ СА ВЕЧНИ

Скрит текст:


гледай сЯ и 'ората от туитър вЪртЪт,сучат ФЕМИРСКИ колажи и с йени фотките им си правят[/color][/size] Joy Joy Joy Joy
Hug
Малииии, вече как взехме да се поздравяваме не е истина просто, ако ни четат странични, а то със сигурност е така, ще си кажат, че сме събирани с конкурс по откачации. Joy




С превод.
http://vbox7.com/play:d538adfef4

# 719
  • Мнения: 123
Докато прикаждате и нареждате като вещурнички, Laughingда Ви пусна едно йени с другия Хазалкин хубавец. Joy Този по се ядва от Хаканчо. Sick


Брех, гледам го от известно време този младеж, и не мога да си спомня откъде ми е познат?!  Rolling Eyes 

Общи условия

Активация на акаунт