Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Този по се ядва от Хаканчо. Sick

Мдааааа определено Peace

# 721
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хади бе Влъх...забрайх си клетвите то чакане тукя... Mr. Green

# 722
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ха Здравейтиии  wavey  Hug  Hug  Hug

Иии победителите по най-скоростно писане са Диспансера от "Огледален свят",честито на победителите,получават голямата награда Усмивки пооооо Радиото

Вече съм така  Shocked ама не от четенето на 40 страници,тц  Naughty  Naughty  Naughty от пушилката от кандилките е,много люти тоя дим бе,моля купувайте от друг тамян,който по не люти,плиииззззз  Praynig

Сега по същество много забава е паднала,имало е и шок и ужаст снощи,радвам се,че новината за Мурат Йълдъръм е излязла фалшива  Peace

Фрагманът на Хазалчи много ми ареса,ама трябваше да мижа с едното учо и сега имам мускулна треска на учото,ама ше ми мине,нема де да иде,иначе Хазалчи е Ama Ne Bomba отвсякъде  Flutter  Heart Eyes

Джейн много ми хареса цитата ти от "Портретът на Дориан Грей" много любима книга  Heart Eyes Благодаря   bouquet  Heart Eyes   bouquet

Ирка,Зизу убихте ме с тез клетви,то дъртите клюкарки из селата не хвърлят толкоз люти клетви  Mr. Green

Май имаше и друго да кажа,ама забравих,свърши ми Гинко прим-а и само до толкоз си спомням след изчетеното,ако имам просветление ще допълня  Rolling Eyes

Джес филмът "Заветът" и много як  Peace  Hug

Хади слагам тука едни ФЕмирчета и почвам да стягам още за йени темата  Hug  Heart Eyes  Hug

Последна редакция: ср, 21 авг 2013, 14:54 от DANI ;)))

# 723
  • Мнения: 0
Привет и на другите Hug Hug Hug

Джес честити дрешки Heart Eyes

# 724
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Тука чувам,че вие Пожрната,май някой е нпаравил гафа с кандилките,а  Thinking  Mr. Green

# 725
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Хади бе Влъх...забрайх си клетвите то чакане тукя... Mr. Green
Чек,че се занимавам с епизодите,а и съм тръстикова все пак ,по бавно тече мисълта  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 6
Дани  Hug Рени  Hug благодаря

# 727
  • Мнения: 11 820
Влъх,Дан ти се пресекът клетвити Млечната систра да забременее от Ча да роди тризнаци да ги кандилкаш ти у люлкити Сери ти прай плитки на кофилто лютиница да сънуаш  даноооооооо

# 728
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Твоите да преварят моите у земята ,състезание да си напраят,да печелят да си мислят и да бързат в земята да влизат,тамяна да ти се не пали,огън да търсиш да не моиш да намериш,Халидулко да ти доде с пластмасите да пали ,че от мириса да се омаяте и върху леглото да паднете,Клаус да ви види,рога да си помисли ,че му слагаш ,у тъмницата на Салваторе да те затвори,Серка да види за жена да вземе,пред тебе да я уножда ,бельото и да те кара да переш ,кандило ново да ти даде,за тяхната любов да кадиш,мъж да не ти даде да видиш нивгаш  Даноооооооооооооооооооо
 bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 729
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Влъх,Дан ти се пресекът клетвити Млечната систра да забременее от Ча да роди тризнаци да ги кандилкаш ти у люлкити Сери ти прай плитки на кофилто лютиница да сънуаш  даноооооооо
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 730
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Влъх,Дан ти се пресекът клетвити Млечната систра да забременее от Ча да роди тризнаци да ги кандилкаш ти у люлкити Сери ти прай плитки на кофилто лютиница да сънуаш  даноооооооо
Шшшшшш да не грабвам Гришака ,де се буташ между шамарите  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 2 787
Понеже скучаем, да започнем анализити на ЦеЛуфаните






Дани, колажът е прекрасен - нежен, романтичен, като Фемир!

Гришака е зал интурвю за американския VOGUE!

Последна редакция: ср, 21 авг 2013, 15:11 от Jane2013

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Клетвите ти дваш да тЪ стигат...на Ча боксера да се разпори у чатала, фабержетата да му изпадат, по земята да ги дириш...той да се ядоса, напрегнато да тЪ гледа...игла да немаш да ги закърпиш, от мен да искаш, ама да не ти давам...Серка у бяната да ти се къпИ, Милката у гащите да му бърка...ти да гледаш и да страдаш, куриерчИтУ доставка да ти напрай...камион лютеница да ти донесе...да ти призлее от ужас, Ча с ония двете заедно да ги челастри, да те вика да му светиш, ти да им завиждаш, после да те пратат у аптеката апчета да им купуваш, на тебе да не дават...толко да се разочарова, та сингъл да си седиш......Амиииииииииииииииииииииииин!!! bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 733
# 734
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Джейн пък скучаела,гледай ква забава става тука,къде я видя тая скука  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт