Поискай енергийна подкрепа (4)

  • 51 053
  • 170
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 77
Здравейте! Моля Ви и аз за Рейки енергия за най-висше мое благо и добро, за здраве, спокойствие и успешно забременяване след стимулация! Благодаря! Боряна от Бургас  Simple Smile Hug

# 61
  • Мнения: 192
Здравейте! Моля Ви и аз за Рейки енергия за най-висше мое благо и добро, за здраве, спокойствие и успешно забременяване след стимулация! Благодаря! Боряна от Бургас  Simple Smile Hug
Успех! Дано всичко е наред  Praynig

# 62
  • Мнения: 2 351
Моля ви за помощ - детето ми Борис Горнаков роден на 26.01.2011 г. от София има нужда от вашата помощ.
Детето се бори за живота си, след вирус засегнал сърцето и мозъка.
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МУ!

# 63
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
 Praynig ще се помоля за Борис .От сърце ще се моля  Praynig

# 64
  • Мнения: 77
 PraynigЛюбов и светлина и много положителна енергия за Борис! Hug

# 65
  • Мнения: 192
За Борис - моля се от сърце  Praynig

# 66
  • Мнения: 2 351
Благодаря ви, моля продължете с молитвите за БОРИС. Той има нужда. Praynig

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Много светлина и енергия за Борис!

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 23:52 от Вела

# 68
  • Мнения: 2 351
Благодаря от сърце на всички, подкрепили Борис. Той е по-добре.Възстановяването ще е бавно, но важното е да се оправи   bouquet

# 69
  • Мнения: 1
Помощ за дъщеря ми - Гергана от Бургас, дано този тежък пубертет мине по-бързо! Емоционалното и здраве ме притеснява.Пълно отрицание и привидно безпричинен гняв.


# 70
  • Мнения: 265
Моля ви и аз, за енергийна подкрепа за утре Praynig Помолете се изследванията ми, и прегледа при док. утре,да са отлични ,за да започнем стимулацията за ин витрото което ни предстой Hug Praynig Благодаря ви предварително, и от сърце Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 192
За Гергана от Бургас и megisp - стискам палци всичко да се нареди по най-добрия начин  fingerscrossed

# 72
  • Мнения: 265
За Гергана от Бургас и megisp - стискам палци всичко да се нареди по най-добрия начин  fingerscrossed

Благодаряяя  Hug Hug Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 22 735
За Борис от София, Гергана от Бургас и megisp  Praynig Всичко да се нареди по-най-добрия начин! Спокойствие, здраве и светлина за тях и близките им! Да бъде!  Praynig

# 74
  • Мнения: 93
Скоро се регистрирах, но чета форума отдавна, защото събирам мнения за лекари от тук. Това, което павите с тези теми е много хубаво и радостно е, че все още има такива хора. Hug Ако не е много нахално ще поискам енергийна подкрепа за себе си. От две години насам не мога да си стъпя на краката - постоянно се отключват най-различни симптоми и обиколих куп доктори до сега нищо не намериха - изследвания почти идеални. Млад съм, а се чувствам физически като старец. Запалих се по мадитацията, обаче тя помага временно. Не мога да функционирам нормално във всекидневието. Има съмнения за имунно заболяване или генетично.

Често получавам ангини и настинки, които карам на крак защото личният ми лекар само ми предписва някакви боаронски хапченца които не ми помагат хич. Дори има съмнение, че постоянните настинки са започнали да влияят на сърцето. След земетресението преди две години ми се появи и някакъв уплах и смятам, че той отключи тези неща. От всичко това нямам сили да създам едно здраво и стабилно семейство както бих искал. Много ми се иска едно малко човече, но за целта трябва да имам здраве и сили за да се грижа за това дете, да го гледам как расте. Peace

Ако не е проблем ще ви помоля за енергийна подкрепа. Хубав ден ви желая и най-вече здраве и щастие, другото само идва! Hug

Общи условия

Активация на акаунт