Марс и Венера- новото шоу на НОВА ТВ

  • 7 000
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 265

                                         Добре дошли в темата на                                                           
                                             Марс и Венера
                                   
                                        всеки ден от 17 до 18 часа по Нова Тв


От 9 Септември, стартира най-новото шоу на Нова телевизия в него ще събират самотни сърца.

Публиката ще може да взима участие във всяка една ситуация в студиото, а централни на екрана ще бъдат въпросите за любовта, доверието и различията между половете.


За записване в предаването:
Официалния сайт : http://marsivenera.novatv.bg./

# 1
# 2
  • Мнения: 0
Много интересно - кастингът продължава през целия сезон на предаването.

Чета тук и се чудя - някой има ли идея колко често ще се сменят участниците. Доколкото аз разбрах в  първия сезон само мъже ще избират жени...Thinking  http://marsivenera.novatv.bg/

Ще се нагледаме на женски ноемра  #2gunfire

# 3
# 4
  • Мнения: 5 462
Ще следя . Peace

# 5
  • Мнения: 9 265
Шуото започна ...
Гледате ли ?
 Hug

# 6
  • Мнения: 20 248
Шуото започна ...
Гледате ли ?
 Hug
Как беше, дай отзиви?

# 7
  • Мнения: 9 265
Странно, но ми хареса.
В интерес на истината беше много приятно, астроложката Оксана беше като консултант и някакъв автор не запомних името му.
Публиката също се включваше и беше много лежерно.
Камелия се справи добре, единственно видА и беше повече кич .. ама може и да я преоблекат, по натам ще им дам шанс.
Предполагам че ще го качат в Нова плей.
'
п.с. Ето го вече е качено!
http://play.novatv.bg/program/marsivenera

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 18:55 от pinko

# 8
  • Мнения: 5 462
Участниците не ми харесаха никак .Леко скучновато ми беше. Tired

# 9
  • Мнения: 718
Странно. Най-бърборивото предаване, което съм гледала Shocked
Дезориентирам се от локумени колебания и елементарна липса на действие (развитие), добре поне, че Камелия им вее свежест, инак ще заспят вкупом наивни и отнесени.
Имам чувството, че играта не може да запали?!... в петък, може би. Или аз не съм разбрала правилно, че е игра? Thinking

Харесвам Оксана. Богдан Русев също ми се струва екстравагантно попадение. Дано и ги включат в употреба!

# 10
  • Мнения: 215
Мислех,че ще е като италианското предаване Uomini e Donne със Maria de Filippi,което е много гледано в Италия.Студиото е много по-свежо направено,това ми е много мрачно. Sad Взели са доста неща от Uomini e Donne,но не ми е интересно,скучновато е,едни унили всичките  Sad
Скрит текст:
 
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 108
От малкото, което видях ми напомни за Окна.

# 12
  • Мнения: 5 462
Мислех,че ще е като италианското предаване Uomini e Donne със Maria de Filippi,което е много гледано в Италия.Студиото е много по-свежо направено,това ми е много мрачно. Sad Взели са доста неща от Uomini e Donne,но не ми е интересно,скучновато е,едни унили всичките  Sad
Скрит текст:
 
Скрит текст:
И аз точно това си мислех , но се оказа мноогоо далеч от итал. предаване.

sorriso , ти щом гледаш итал. тв мога да те поканя в една много интересна тема за итал. кино,филми и т.н.

# 13
  • Мнения: 215
Markrit, мерси Simple Smile Преди го гледах,когато живеех в Италия,но сега съм в България и не гледам италианска телевизия,само като ходя на гости Simple Smile Днес гледах в предаването на Гала,че ще дават серила с Gabriel Garko  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 5 462
Markrit, мерси Simple Smile Преди го гледах,когато живеех в Италия,но сега съм в България и не гледам италианска телевизия,само като ходя на гости Simple Smile Днес гледах в предаването на Гала,че ще дават серила с Gabriel Garko  Heart Eyes
Те вече го дават .Писах ти л.с. точно  в тема за въпросния сериал/пък и за други/ те поканих. Peace

Общи условия

Активация на акаунт