От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 11

  • 54 621
  • 776
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 242
Кажете ми моля, превозвач за Пловдив с домашен адрес, освен КД и UKshops .

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
На КД дали е пристигнал курса от05.09
Дават на сайта си очаквана дата 12.09 newsm78

Пристигнал е

# 92
  • Мнения: 8 242
На КД дали е пристигнал курса от05.09
Дават на сайта си очаквана дата 12.09 newsm78

Пристигнал е
мм кеф, значи утре ще тормозя УКто  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 27
На КД дали е пристигнал курса от05.09
Дават на сайта си очаквана дата 12.09 newsm78

Пристигнал е
а кога ще раздават, нямам имейл, напоследък нещо закъсняват с по 2 дни Crossing Arms

# 94
  • Варна
  • Мнения: 239
На КД дали е пристигнал курса от05.09
Дават на сайта си очаквана дата 12.09 newsm78

Пристигнал е
а кога ще раздават, нямам имейл, напоследък нещо закъсняват с по 2 дни Crossing Arms

В сайта има посочени датите. За Пловдив раздаването е на 14.09 от 10 до 13 часа.
Аз се надявам, че след като раздаването във Варна ще е на 16-ти, ще обработят и следващия курс, който се очаква на 15-ти и ще раздават и 3-те курса заедно.

# 95
  • Мнения: 21
Здравейте Simple Smile Може ли линк с графика на раздаване на КД, намирам някакъв за септември, но от 2011-а.... явно нещо не мога да се оправя със сайта им...

# 96
  • София
  • Мнения: 9 979
Здравейте Simple Smile Може ли линк с графика на раздаване на КД, намирам някакъв за септември, но от 2011-а.... явно нещо не мога да се оправя със сайта им...

Два пъти ги ползвах, но организацията им не е на ниво - не изискват лична карта, което при първо посещение - спокойно можех да си избера някое име от списъка и да си тръгна с пратката срещу няколко лева.  Crossing Arms Отделно, не знаеш кога пристига и кога ще се раздава до последния момент. Първия път едва ги намерих, трябваше да се обадя, за да разбера къде точно им е "офиса".

 Сега се колебая между Габко, UktoBG или http://www.dostavka-anglia.com
 Искам да поръчам днес от bulkpolders, разбрах, че до 24 часа (най-много) пристигат на английския адрес, UKtoBG тръгват утре.

Едит: Спрях се на http://www.dostavka-anglia.com  - тръгват в сряда, те и без това уикенда не пращата от Bulk-a.  Peace

Ako се сетите за друг, който да тръгва вторник/сряда (в понеделник ще я изпратят към техния адрес), на цена до 1.80лв/кг - да пише Simple Smile

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 13:10 от hakama

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Здравейте, за първи път ще ползвам КД за превозвач. Трябва ли да регистрирам пратката, тя е шипната вече и кога ще ми пратят някакво уведомление? Чак като пристигне в България ли?

# 98
  • Мнения: 49
Здравейте, за първи път ще ползвам КД за превозвач. Трябва ли да регистрирам пратката, тя е шипната вече и кога ще ми пратят някакво уведомление? Чак като пристигне в България ли?

Може да им пратиш мейл, че си поръчала на техния адрес. А като пристигне и като раздават ще ти пишат.

# 99
  • насън...
  • Мнения: 234
за поръчване от някое гросъри задължително и е да се използва дом. адрес и ако да, кои са превозвачите с такъв? мерси... Hug

# 100
  • Мнения: 2 298
Amen, Asda grocery доставят до UKTOBG.  Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 23 223
а тия гросъри  опаковат ли работите, май някъде някой спомена че идвали насипно  Rolling Eyes
че и аз се загледах, има интересни неща.

# 102
  • насън...
  • Мнения: 234
Amen, Asda grocery доставят до UKTOBG.  Peace
Благодаря ти!!!  Hug Hug Hug

и аз се интересувам от това дали идват насипни нещата от гросърито...и ако са превозвача ли ги опакова? няма ли опасност нещо да се изгуби ако са по-дребни неща?  newsm78

# 103
  • Мнения: 8 242
Amen, Asda grocery доставят до UKTOBG.  Peace
Благодаря ти!!!  Hug Hug Hug

и аз се интересувам от това дали идват насипни нещата от гросърито...и ако са превозвача ли ги опакова? няма ли опасност нещо да се изгуби ако са по-дребни неща?  newsm78
Доставят ги в найлонови торбички.
Превозвача ги опакова ако има в какво Simple Smile Или ако изрично сте пожелали (където има такава възможност). Понякога си идват поразляти в торбичките  Crazy

# 104
  • София
  • Мнения: 23 223
значи ако поръчам бурканчета може да дойдат ситно начупени  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт