Лято вече не остана,някои от мамите от ИБ предяслена треска ги обхвана-тема 9

  • 20 743
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Поньо, имаме таблет, ама как да го закрепя за седалката примерно  Mr. Green
Либре, обзаведох се с Киндълче /пейпъруайт/, има собствена светлина и мога да чета и вечер в леглото  Party
Имате ли от тези прожектиращите лампи? Дето правят звездички, корабчета и прочие на тавана  Mr. Green аз съм се зарибила да взема на Анди, ама искам да е хубава и ако може да не е скъпа хаха

# 676
  • Мнения: 2 358
Кучо Д-р Ивайло Ефремов  Peace  работи в Ортомед, приема по ЗК с направление от педи, но ако са му свършили направленията за ехографа, може да ви се наложи да платите само за ехограф

# 677
  • Мнения: 1 490
Бюти в продавалник ги има на прилични цени.И аз се бях зарибила,но като си знам мишока...всяко чудо за 3 дни и после и на него трябва да му търся място  Naughty
За хапане ли си говорим....говорете ми.Колкото повече се опитвам да го отуча да си точи зъбите в ци*ите ми ,толкова по-силно захапва следващия път.Казвам строго НЕ , дръпвам се , а той ми се хили с глас   33uu
Ренди ,затъжила си се за леля?Мммм,надушвам планове за второ май Wink . Мен също не ме е навестявала,но не ми и трябва  Twisted Evil

# 678
  • Мнения: 2 358
Плановете ги има ама не мога да накарам ММ, да взема да пуска плувците на правилното място. Хем иска, хем не му стиска. Пробвахме да се хванем на бас даже той твърди, че до края на годината ще ме обремени, а аз се правя че не му вярвам

# 679
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ние имаме такава прожектираща лампичка - вързана е за въртележката за кошарата и много хубаво прави облачета и пее, обачИ струва 100 кинта Mr. Green Mr. Green

мале Ренди направо не мога да ти се начудя .. в смисъл казвам го с най-добри чувства, ама не ти ли е рано за още едно дете .. аз с мойто още не мога да се оправя, пък какво остава да има още едно на път .. в отчетната имаме една мама, която вече е бременна със следващото детенце и го очаква око март месец догодина и изобщо не ми го побира акъла .. не, че си го представям и след 5 години примерно как ще се оправя с две, ама тогава някак си мисията по-възможна ми се струва newsm78

# 680
  • София
  • Мнения: 23 214
и аз съм в отбора на лудите, бързам за второ, че да остане време и за трето  Crazy
само тъпото секцио малко ме притеснява, че хич не са единодушни лекарите за периода на изчакване.

# 681
  • Мнения: X
Меци, а на цялата стая ли прави или прожектира само в едно пространство, в смисъл върти ли се навсякъде  newsm78 я дай линк, ако може  Blush
За второ дете, аз съм ЗА по-голямата разлика. В смисъл искам да имат поне 5 години, въъъъпреки че така ми се гушка малко бебче хихи  Mr. Green добре че ще ставам леля след 2 месеца и ще гушкам  Mr. Green Иначе може би, ако работех щеше да е яко 4 години да не работя подред и да си гледам дечицата  Blush

# 682
  • Мнения: 1 490
Ренди-Ти като онази кокошка дето се чудела"ако бягам много бързо,петела няма да ме стигне,ако забавя темпото пък ще си каже ,че съм много лесна...я по-добре да се спъна" hahaha
Иначе и аз си се представям с второ , но да имат по-голяма разлика 5-6 години поне  Whistling Виж ММ е готов и сега за второ,само подмятания прави,но съм му казала , че ако мисли да си прави планове без мен ще го подложа на вазектомия без упойка Twisted Evil

# 683
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Бюти ей това ние въртележката



и почти по същия начин както изглежда на снимката изглеждат и облачетата, без да е преувеличено .. аз много се притеснявах дали не е бошлаф работа тая въртележка, ама заслужи си парите, пък и песничките дето ги пее са хубави, Емка голяма игра му удря с мечовците Heart Eyes

# 684
  • Мнения: X
Аа, мерси. Ама аз имам въртележка на Фишър прайс - Рейн форест и не ми се дават пари за нова въртележка, мислех, че е лампа твойто  Hug ама иначе е супер - 2 в 1  Party

# 685
  • Мнения: 39 672
аз имам лампа звездичка.
пее и прожектира разни патета и друга гад на тавана. и струваше 20 лева.
неудобството и е, че батериите бързо сдават багажа.

ето я. http://shopping.bg/tomy-lampa-synishta-pod-zvezdite-1

# 686
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
абе някой да знае кво стана с витлеемчето, шехина, блонди?! newsm78

# 687
  • Мнения: X
"друга гад"  Joy мерси  Hug
Шехина и Блонди са в моята отчетна - добре са  Mr. Green

# 688
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ми да им пратиш много здраве от нас, пък ако решат да се спънат насам, добре са дошли Mr. Green

# 689
  • Варна
  • Мнения: 915
Добър вечер - каза вежливият лос  Mr. Green

Как сте момичета , как са вашите слънца , тия дни по вечерно време ви чета и ви се любувам  Hug

Кокосита миличка, всъщност много ми се искаше да ви споделя вълненията си около заминаването обаче пусти страх , имам горчив опит че колкото повече говоря за дадена работа толкова повече тя се прецаква  Thinking, затуй мълчах кат партизанин  Mr. Green ..................браво за хемоглобина и честита половин годинка на малката сладурана  Heart Eyes

Да ви кажа днес в Кайро беше 38 градуса  Shocked но не е като да е толкова във Варна където високата влажност на тия градуси е мор , тук все едно си влязъл в печката и се печеш на бавен огън като при това сам си се обръщаш за да е равномерно печенето  , така жюли гърба не е истина просто  Crazy

Рокси , честита ти прическа , абе аз нали ви казах че този студ е само временно , ето да не кажете нещо , пращам ви десет градуса от тукашните  Mr. Green Hug

Ренди, може би поредното зъбче е в акция , търпение , като прореже ще се успокои детето  Hug

Бютка, телевизорчета за кола сме купували от Технополис за годишнината на един колега , много точен човек , пък те взеха че го съкратиха  Tired.................честитоооооо за киндъла , със здраве да го използваш и много приятни моменти на кълка да имаш, ако ти трябва някоя книжка пиши ми на лични може и да я имам да не я търсиш , аз основно от читанка и в темата за търся ел.книга следя  Hug

Да бе да му се невиди , и мен онзи ден изневиделица муцунка ме захапа от външната страна малко над лакътя, говорех по телефона и докато извикам не , не и тя ми направи часовниче  Mr. Green

Лека нощ , да спите в кош  Hug



Общи условия

Активация на акаунт