Мнение за д-р Любомира Лесичкова

  • 21 438
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте,
включвам се, за да дам моето мнение без да се опитвам да влияя на ничие мнение, просто споделям. В момента нямам постоянен гинеколог, сменях местоживеене и това доведе до ходене при различни лекари. Този месец отидох на преглед при д-р Лесичкова, защото исках да попитам какви мерки би ми препоръчала тя като лекар, тъй като имаше възможност да забременея, а не беше напълно планирано. Казах ѝ, че не съм започнала с фолиева киселина, на което тя отсече, че това били "бабини деветини, едно време нашите баби били пили...". Оставям на страна факта, че посрещане от рода пред кабинета "Вие?", следва моя отговор, в който се представям и казвам че имам записан час, а отсреща се чува "Ами 'айде де!", ми говори, че определено имаме голяма разлика в начина си на комуникиране с околните. По време на прегледа имаше установен проблем, за което смятам да отида за второ мнение при друг лекар. Определено не си се представям като неин пациент.

# 16
  • Мнения: 1
 Здравейте на всички ,

 Аз също се включвам късно по темата, но искам да споделя и моя опит. Изключително непрофесионално отношение от доктор Лесичкова. От 2 години се боря с кандида при Д-р Елена Петрова в Медицинска академия. В последно време всичко беше наред , но миналата седмица изпитвах лек дискомфорт ниско долу и реших да отида на един контролен преглед в Софиямед (т.к живея съвсем близо). Това беше и най-голямата ми грешка. Не искам да разтягам локуми , но накратко платих 240 лева за всякакви изследвания, откри ми киста 4см  (което много ме  стресна, т.к съм редовна в прегледите и посл. ми ехограф беше преди 6 месеца). Докато ми обесняваше как щяла да ме оперира , вдигна личния си телефон и почна да се смее и да води разговор 10 мин. Общо взето впечатлението ми е - непрофесионално поведение. Чакам да ми излязат резултатите, защото доста се стреснах и ще потърся второ мнение Simple Smile

# 17
  • Мнения: 77
Мили дами не ходете при д-р Лесичкова, аз съм потресена от нейното отношение и некомпетентност.
След като ми бе установено в майчин дом, че имам ембрион, който се развива в матката, реших след една седмица да посетя доктор, който да ми води бременността, още при влизането започна да ми говори за пари, след като ме погледна на видеозон каза, че не вижда бременност и според нея има нещо в едната ми тръба и веднага трябва да ме изчисти, още утре да дойда и да легна в болницата за изчистване. След като и споделих, че в майчин дом са ми казали, че бременността е в матката, тя започна да се държи много грубо, един вид да не подлагам нейния опит на съмнение. Излязох от кабинета хванах си такси и веднага се отправих отново в Майчин дом където веднага ме прегледаха и ми казаха, че има околоплоден сак в матката и всичко е наред, а в тръбите ми няма нищо.  Дадоха  ми и снимка на околоплодния сак.
Моя извод е, че д-р Лесичкова искаше да ми направи операция само за парите и да прекрати една нормална бременност, тази жена заслужава да я съдя! Сами направете своя извод!

# 18
  • Мнения: 1
Миналата седмица бях при нея, така ме уплаши, че една седмица по-късно трябваше да потърся мнение на гинеколог онколог, който пък ми каза, че няма абсолютно нищо за притеснение. Пълна откачакалка, която умее само да сплаши човек, без да се замисли какъв стрес ще му създаде. Изобщо не съм доволна и не препоръчвам.

# 19
  • Мнения: 23
Здравейте,
И аз ходих на преглед при нея и ми каза,  че имам раничка на матката.  Попитах я какво означава това и тя ми се изсмя лекичко и ми каза "ми раничка,  как какво значи".  Не ми хареса това поведение, както и че нямаше нмерение да ми обясни какво се прави в такива случаи и т. Н.  А аз не съм запозната как се третират и каквп представляват.  Ще порърся второ мнение със сигурност

# 20
  • Мнения: 50
Аз имам точно един единствен преглед при нея и няма да повторя. Бях за профилактичен преглед, който ми излезе солено и освен това наистина не получих адекватни отговори на това, което питах.

# 21
  • Мнения: 18
Здравейте, не ходете при тази груба жена. Отношението и към пациентите е под всякаква критика, изобщо не те изслушва, говори пълни глупости и плаши. За най-дребното нещо го изкарва все едно е нещо много опасно.  Twisted Evil Embarassed
Още докато чаках пред кабинета се чуваше как вика вътре и момичето, което излезе ми каза " по-добре не влизай".
След това се наложи да отида на друг НОРМАЛЕН лекар, който ми каза, че всичко е наред и няма от какво да се притеснявам.

# 22
  • Мнения: 23
Здравейте, не ходете при тази груба жена. Отношението и към пациентите е под всякаква критика, изобщо не те изслушва, говори пълни глупости и плаши. За най-дребното нещо го изкарва все едно е нещо много опасно.  Twisted Evil Embarassed
Още докато чаках пред кабинета се чуваше как вика вътре и момичето, което излезе ми каза " по-добре не влизай".
След това се наложи да отида на друг НОРМАЛЕН лекар, който ми каза, че всичко е наред и няма от какво да се притеснявам.


Голяма грешка съм направила значи..
Март месец ще отида при друг лекар.

# 23
  • Мнения: 765
Някой скоро ходил ли е при д-р Лесичкова?Дали пък не се е променила? Grinning

# 24
  • Мнения: 1
Ужасно груб човек!! Каза ми, че вероятно страдам от рак на шийката на матката!! Беше адски надменна и съм все още в стрес и огорчение от случилото се вчера. Мисля да потърся правни мерки! Как е възможно София Мед да я държат там на работа?! Изрод! Ако има някоя от вас, която иска да ме подкрепи и бъде свидетел. Моля, пишете ми! Нека действаме!! Ще причини мъки на още много момичета занапред! Само за вчера няколко се били оплакали от нея! Такива хора не трябва да практикуват медицина!!

# 25
  • Мнения: 765
О,и на мен ми каза същото миналата година. Но пък сега като ходих,преди два месеца,се държа доста добре.Дори беше любезна.

# 26
  • Мнения: 77
Ужасно груб човек!! Каза ми, че вероятно страдам от рак на шийката на матката!! Беше адски надменна и съм все още в стрес и огорчение от случилото се вчера. Мисля да потърся правни мерки! Как е възможно София Мед да я държат там на работа?! Изрод! Ако има някоя от вас, която иска да ме подкрепи и бъде свидетел. Моля, пишете ми! Нека действаме!! Ще причини мъки на още много момичета занапред! Само за вчера няколко се били оплакали от нея! Такива хора не трябва да практикуват медицина!!

Аз съм готова да съдействам, заради нея детето ми нямаше да види бял свят. Сега лежи живо и здраво до мен, по горе съм описала моя случай. Съпруга ми беше назначил среща с д-ра на болницата тъй като имахме намерение да я съдим, но бях бременна и не пожелах да се натоварвам психически.,, и помолих да оставим нещата

# 27
  • Мнения: 77
Ужасно груб човек!! Каза ми, че вероятно страдам от рак на шийката на матката!! Беше адски надменна и съм все още в стрес и огорчение от случилото се вчера. Мисля да потърся правни мерки! Как е възможно София Мед да я държат там на работа?! Изрод! Ако има някоя от вас, която иска да ме подкрепи и бъде свидетел. Моля, пишете ми! Нека действаме!! Ще причини мъки на още много момичета занапред! Само за вчера няколко се били оплакали от нея! Такива хора не трябва да практикуват медицина!!
Най вероятно пак е излъгала за да вземе някой лев

# 28
  • Мнения: 22
На хората като нея не трябва да им бъде позволявано да практикуват! Преди малко излязох от лекаракия кабинет на Др. Любомира Лесичкова в Софиямед, за да няма объркване 2 ет. 8 кабинет, и съм дълбоко възмутена и разстроена от отношение, внимание, компетентност... Стигнах до рев пред болницата, защото не можех да се сдържам вече !!! Не знам дали въобще си представяте за какъв човек, става въпрос?!?!? Мислех да се върна на регистратурта в това състояние и да разкажа точно какво преживях, за да се види в чудо и приказ цялата болница... Не знам защо не го направих, вероятно исках само да се прибера вкъщи.
Отидох със съмнения за гъбички, нищо не бях прочела в интернет за въпросната лекарка, защото си представях профилактичен преглед и микробиология... Това са гъбички, най-често срещаното нещо при жените, исках да мина с едно направление и болницата ми беше наблизо. Съжалих 100 пъти. Всичко, което си спомням са едни невероятни възклицания, които никоя жена не трябва да чува от гинеколог. Аз отивам с оплаквания, за да може да ми помогне, а не да чувам "Ауу" - "Иии" и да ми се показва взетата проба още докато я взима  с изречението"Гледай какво става, ужас". Само да спомена, че на 6 месеца ходя в частен кабинет за 80  лева, където ме изследват цялата и каквито и женски проблеми да съм имала (сериозни и не толкова като гъбички) винаги са ми се поднасяли информацията както трябва, след предоставени резултати от изследване и вече с готов план за действие. Става въпрос за Др. Иван Димитров, който работи в Люлинмед с бременни, но има и частен кабинет- най-добрия доктор, който ме е преглеждал и лекувал! Не знам как можах така да се прецакам и не си отидох при него!!! Та въпросната ЛЕСИЧКОВА ми говори само за това как ако съм искала изледвания трябвало доста да се охарча и да съм била подготвена. Докато ме преглеждаше през цялото време ме болеше, аз съм на 25 години(нерабдала), не съм някаква леля, която е родила 2 деца и няма болки като и идва цикъла... Изключително груба!!! Докато ми вземаше микробиология (споменах за възклицанията... ) извика "Аууу даже и кръв има" , след това веднага ми се каза, че 100 процента имам въпросната диагноза "раничка", без да ме е гледала. Казах и, че цикъла ми е след 3 дни и я попитах дали не е възможно кръвта да е от него?!? Въобще каза, че трябва 40 лева да платя още за да ми направи колпоскопия сега, ей така докато лежа продължава да ми се говори за пари ... Казах и, че искам да си тръгвам, защото вече не издържах да ме боли и не ми се мислеше да ме пипа още. Исках да си тръгна и да си запиша час при Др. Димитров възможно най-скоро. Отвращението ми обаче беше пълно в момента, в който ми каза, че трябвало и цитонамазка сега, еди колко си пари... И аз отново я питам сега ли трябва да се вземе, понеже съм с гъбички в момента и резултата няма да е точен. При което тя се примири, видя, че не съм идиот въпреки, че съм младичка и се съгласи, че след като се излекуват е по-редно да се направи. Облякох се, но нищо не беше свършило, за съжаление в началото и бях споделила за мой стар проблем, който да има предвид и тя се възползва да ми обясни как и за него трябвало 100 лева за изледване. Попитах я защо, налага ли се и защо е преценила така?! Знаете ли какво стана? Развика се "Ама момиче ти разбираш ли ме като ти казвам, че трябва??!? " без никакъв логичен довод? Аз в случая бях по-компетентна от нея, защото въпросното изследване не се налагаше ( знам, защото с други лекари в мн. число съм се консултирала преди) и умишлено я попитах да ми обясни от какви съображения?!  Тя не ми отговори компетентно.
Искам да забравя този преглед. Уплашена съм, защото гинекологичните проблеми са винаги стресиращи за жените, но след това което ми беше казано имах чувството, че съм най-занемарилата се жена...с един куп полови болести диагностицирани "с поглед". Аз ще се съвзема и ще отида на лекар след 1 седмица отново, но ако едно младо момиче се сблъска с това, не със рев, а ще излезе от кабинета с травма и страх от гинеколози за цял живот.

# 29
  • Мнения: 77
Д-р Левюсичкова зачлужава да отида и да и покажа детенцето ми, което тя искаше да махне, пьлна идиотка!!!

Общи условия

Активация на акаунт