Отговори
  • Мнения: 0
По повод на МНОГО НЕГАТИВНИ изказвания за клиника Медикъл Дент(на която се бях спряла ),пускам темата-На кой кадърен стоматолог можем да поверим лечението на зъбите си в София?

Последна редакция: пт, 23 авг 2013, 14:16 от Spasiana

# 1
  • Мнения: 860
Мога да предложа нашата семейна стоматоложка- др. Ани Кръстева. Синът ми я обожава, а нас с по-добрата ми половинка ни излекува от страха. Да не говорим как добре ни поддържа зъбите. Ако искаш координати, ще ти пусна на лични. Работи със здравната каса, изпипва си много старателно работата, има страшно лека ръка, обяснява с много подробности, мрази да умъртвява или вади зъби.

# 2
  • Мнения: 0
 Да искам координати,отворена съм за всякакви предложения!:)))))Изключително против съм, това някой да ме гледа като портмоне пълно с пари ,а не като пациент с проблеми!!:)))Така стоят нещата в тази клиника Медикъл Дент,което силно ме разочарова .

# 3
  • София
  • Мнения: 606
За бизнеса и стоматологията,истински доктор,според клетвата на Хипократ не съществува,тоест,някой,който да лекува без пари,да стои на разположение,петък и събота вечер да е готов да зареже семейството си за да лекува,такъв няма,няма как който и да е зъболекар да купи материали за 3-4 хиляди лева и да е само лекар,а не бизнесмен.
За съжаление,ако някой недобронамерен зъболекар ви каже,че имате спешен кариес,а това не е така,е много трудно да разберете дали наистина е прав.За това е нужно да се проверяват умъртвените зъби с рентгенови снимки,да се изследват със специални уреди зъби,които са съмнителни и човека да направи всичко необходимо за да спечели доверието ви:)

# 4
  • Мнения: 1 531
Consumdent е мястото за мен

Общи условия

Активация на акаунт