Скандинавски филми, поредици, сериали - дайте шанс на грубо говорящите!

  • 111 512
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 512
Да, Андерс Йенсен ни е любим режисьор в темата. Simple Smile
Гледай също тези:
"Мъже и пилета"
"Зелените касапи"

Благодаря за предложенията, добавям си (първото е изтеглено и ме чака)!  Peace

От мен още едно предложение на прекрасната Лив Улман, но този път в ролята на режисьор, по сценарий на Бергман, който филм е комплимент към любимата му актриса. Много ме развълнува и го препоръчвам горещо. Trolösa (2000)
П.П. Ако някой прояви интерес и не може да намери субтитри, нека ми пише на лични и ще му пратя.

# 691
  • Мнения: 417
А някой може ли да ми припомни Мартин защо влезе в затвора? newsm78
Опитвам се да си спомня,но уви...

# 692
  • Мнения: 1 995
Уби някого, това успявам да си спомня аз.

# 693
  • Мнения: 6 579
А някой може ли да ми припомни Мартин защо влезе в затвора? newsm78
Опитвам се да си спомня,но уви...
Доколкото си спомням, във втори сезон убиха големия му си и след това той  застреля убиеца му на един мост.

# 694
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Е, със сигурност трябва да си го припомня. Защото на мен ми се върти отрова, отравяне, една чаша от мукава в коша за боклук  Crazy

# 695
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Е, със сигурност трябва да си го припомня. Защото на мен ми се върти отрова, отравяне, една чаша от мукава в коша за боклук  Crazy

Правилно ти се върти. Отрови го.  Peace

# 696
  • Мнения: 417
Мен в новия сезон малко ме дразни това,че и двамата полицаи са странни,докато в миналите сезони Мартин по някакъв начин уравновесяваше нещата. Simple Smile Иначе не намирам сезона да е слаб,напротив даже,дано да се задържи поне така до края на сезона.

# 697
  • Мнения: 6 579
Е, със сигурност трябва да си го припомня. Защото на мен ми се върти отрова, отравяне, една чаша от мукава в коша за боклук  Crazy

Правилно ти се върти. Отрови го.  Peace
Сцената с моста не беше ли във втори сезон?Или той само го задържа там? Съвсем съм се омотала явно, но 2 години са много време.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Мартин имаше постоянни халюцинации, привиждаше му се Ланс -май така се казваше колегата му, който избиваше хората в първия сезон, а после и сина му . И първо реши, че може да се справи сам, да ходи в затвора и да му предоставя информация по случаите, по които работи, носеше му храна, изобщо искаше да го накара да съжалява за постъпката си...
Обаче явно Ланс психически е доста стабилен и не можа да го изкара от състоянието му на мъст, да се разкая и тн ...освен това , Мете му каза, че не го обича вече и иска да се разделят , а той -Мартин , имаше големи надежди, че пак ще се съберат ..

И когато се върна в стаята си, в мотела, или каквото там е -общежитие, отново започна да му се привижда Ланс в прозореца, не издържа и после ... и взе шишенцето с онази отрова, с която псевдо екоактивистите отравяха храната и изобщо заразяваха жертвите във 2ри сезон, и му я сложи в кафето, което му носеше всеки път, когато имаше посещение в затвора .

Но Сага си е Сага ... Simple Smile

За финал -чета ви отдавна, но съм много боса в обсъждането на филмите, от мен само коментари , като -Много ми хареса, и Ужасно скучен  , та затова не съм и писала в темата ви, но тъй като Broen ме обсеби и много неща помня, реших да припомня  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 6 579
Благодаря за разяснението, Г-ца Димитрова. Не съм почнала 3-ти сезон още, чакам да се по насъберат епизоди, та да ги гледам на веднъж.

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Чак сега гледах 4-ти епизод.
Скрит текст:
Предположенията ви за Хенрик се оказаха верни, ама официално се води безследно изчезнала, не мъртва. Thinking

Срещата в клуба беше много забавна, последвалото развитие - също.  hahaha

# 701
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Вкарахме си нов креватен хумор у дома покрай срещата и "гостито" после. Ааа, и с "Уики" ( Heart Eyes) също  Joy Joy

Аа, и си купих панталон като на Сага  Flutter  Crazy

# 702
  • Мнения: 1 995
Много им се смях на срещата и гостито и аз.

Аа, и си купих панталон като на Сага  Flutter  Crazy

Ама той върви с поршето. Whistling

# 703
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Жестока си  Crossing Arms

За начало мога да комбинирам с мръсна коса на клечки.
Много трудно се обува и събува, за да избацам Порше.

# 704
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 613
Жестока си  Crossing Arms

За начало мога да комбинирам с мръсна коса на клечки.
Много трудно се обува и събува, за да избацам Порше.

А и с коса на клечки надали ще стигнеш до събуване, ууупс до порше  Mr. Green

И да не е само спам, нямам търпение да гледам новата серия.

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 19:25 от Ujasia

Общи условия

Активация на акаунт