Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 237 - След финала и в очакване на Kaçak

  • 42 897
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 570






Последна редакция: сб, 31 авг 2013, 12:28 от nadejda 76

# 61
  • Русе
  • Мнения: 2 358


Хубава събота и от мен, приятели! Hug Hug Hug

Много нови снимки! Ех, много празници са били! newsm47

Чета в гръцкия фен клуб, че Серхан Яваш ще се появи в нов сериал през септември 2014."Kara Para, Yalan ask" е името на сериала, а сценаристи са същите от "Карадайъ". Продукция на "Ай Япъм"/ лелеееее, погребалната ooooh!/ Сред другите имена на артистите са Енгин Акиюрек, Туба Буюкюстюн, Ш/С/ерин Текиндор, Джансу Дере и др. Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: сб, 31 авг 2013, 14:11 от winona

# 62
  • Мнения: 570
Снимките пак са от къна вечер на нейна приятелка предполагам.Peace

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 13 726
Чета в гръцкия фен клуб, че Серхан Яваш ще се появи в нов сериал през септември 2014."Kara Para, Yalan ask" е името на сериала, а сценаристи са същите от "Карадайъ". Продукция на "Ай Япъм"/ лелеееее, погребалната ooooh!/ Сред другите имена на артистите са Енгин Акиюрек, Туба Буюкюстюн, Ш/С/ерин Текиндор, Джансу Дере и др. Thinking Thinking Thinking
[/quote]
Най-накрая някаква новина за Серхан  newsm44 Дано да е истинска обаче...
Как се превежда заглавието на сериала?
Правят ми впечатление участниците, които са предвидени да партнират на Серхан. Туба Буюкюстюн е една от най-търсените артистки и най-харесваната в Турция. Аз например не я харесвам толкова колкото се превъзнасят, но все пак не е лоша. Ще участва и Енгин Акюрек, дали няма да си съперничат със Серханчо  #2gunfire Освен това виждам името и на Джансу Дере, която направи страхотна роля в ЕЗЕЛ. Исками се да е вярна тази информация и да гледаме отново Серхан в любовна роля (e няма да е с нашето Йози, но поне ще го гледаме отново след толкова дълго отсъствие)  smile3521

# 65
  • Мнения: 570
Оф,това ми се виждат фенски фантазии. SadНе за първи път се появява подобно инфо.Преди време спрягаха Серхан за мафиотски сериал и пак партньорка му бяха измислили /главната актриса от ''Любов и наказание''/,така че не го вярвам,освен това да го обявят година по-рано no. А и събрани цяла плеада известни актьори  Rolling Eyesедва  ли.

# 66
  • Русе
  • Мнения: 2 358
Благавест, на прима виста заглавието ми звучи като "Черни пари, лъжлива любов", но може да има и преносно значение... Peace

# 67
# 68
# 69
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
Гледам Йозка не се умори от щуротии и купони Party, а и вече май изпожени всичките си дружки- заля ни от снимки това момиче от дамски партита, къна вечери и сватби!   #Crazy smile3509 photo smile3509 photo......
За мое удовлетворение, тя изразява радостта си по- зряло yes- с широка сърдечна усмивка и дружески прегръдки. Няма ги вече физиономийките, муцунките, очите, събрани до носа, "ушичките" с пръсти зад главите на другите и другите маймунджулъци, които аз определено не одобрявам, защото за да те приемат хората на сериозно- трябва да се държиш подобаващо и тя вече го прави. thumbsup
А и нали е вече сгодена жена- по- сериозна е! Но Йозлем е това- никога не се знае... Wink
Пък относно новината за новия проект на Серхан- твърде съм скептична! Crossing Arms Продуцент на сериала май е продуцентска къщи "Кьорфишек дизи"! pliok
Станала съм Тома Неверни- като почне сериала да видя първия епизод- тогава ще повярвам, че е истина! Crossing Arms
 Иначе си мисля, че това са измислици на нетърпеливи фенове, щото тоя мъж настина прекали с изолацията и мистериите около него! dontknow Стремят се хората да го побутнат малко да се събуди Спящия красавец, че аман вече от чакане... Crossing Arms

# 70
# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 1 395
Дани, за "спящия красавец" и "Кьорфишек дизи" - 6++ от мен. Невероятни хрумки имаш! Направо ми оправяш скапаното напоследък настроение. Вкъщи всички бяхме болни и дотам стигнахме в оптимизма си на здравноосигурени, че на котката да разчитаме, дето нали уж ходела при болния да го лекува, като му мърка и му се завира по разни места...Ама нашата като ни видя натръшкани всички по леглата и направо се побърка при кого по-напред да ходи и взе че забегна на двора.

# 73
  • Мнения: 570
Добро утро,Незабравими! Hug Hug Hug
И честит нов месец!Нека е изпълнен с красота ,щастие ,слънчеви усмивки и много обич! Heart Eyes Grinning
Спокоен и релаксиращ неделен ден ви желая !

# 74
  • Мнения: 27 735
Добро утро и хубава неделя!  Hug Hug Hug




Пък относно новината за новия проект на Серхан- твърде съм скептична! Crossing Arms Продуцент на сериала май е продуцентска къщи "Кьорфишек дизи"! pliok


 Joy Joy Joy

Оф,това ми се виждат фенски фантазии. Sad


 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт