Комплексиран съм

  • 20 810
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 966
Някой писа ли за предимствата на малкия пенис?
Ще имаш повече шансове за анален секс Mr. Green

P.S.
Най-силно ме е възбуждал човек с малък пенис.Така че големината не винаги е от значение Wink

# 61
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
..Така че големината не винаги е от значение Wink

Не го лъжете човека, бе хора! Peace

Макар че, когато някой повдигне тази тема винаги се сещам за един разговор с колеги в чужбина навремето, в който стана дума за това и някой каза: "size always matters", а една мацка - гъркиня, репликира: "yes, but quality and quantity, too!" Simple Smile

# 62
  • Мнения: 401
Да, ама хем quality, хем такова голямо quantity рядко се срещат на едно място:)
А 13 см - погледнах ги на линийката колко са - ми се виждат напълно нормални. По телевизията преди време гледах едно предаване, в което се говореше за пластичните операции за удължаване на пенис. Интервюираха и една гинеколожка, която каза следното: "Не разбирам защо мъжете искат да си правят такива операции, като влагалището на жената е между 7 и 10 см!". Ето му на автора и професионално мнение, че 13 см са напълно достатъчни!
Не е прав да мисли, че на повечето жени са им трайно разширени п..ките от многото секс. То ако беше така, нямаше да могат да ползват тампони, защото щяха да им падат Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че младежо, не се тревожи и за дебелината - пенисът ти със сигурност е по-дебел от тампон:)
И тъй като тук вече се събраха доста мнения, че 13 см са една съвсем достатъчна дължина, драги бъдещ студенте в МУ, вече не можеш без притеснения да употребяваш оръдието. И се вслушай в коментарите на anitsa- много ще ти помогнат Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6 214
На някои си им падат тампоните, поради много причини, с които не е редно да плашим момчето.

# 64
  • Мнения: 1
На някои си им падат тампоните, поради много причини, с които не е редно да плашим момчето.

Спокойно. Учил съм анатомия на човешкото тяло  Laughing

# 65
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На някои си им падат тампоните, поради много причини, с които не е редно да плашим момчето.

Спокойно. Учил съм анатомия на човешкото тяло  Laughing


И кои са причините ?! Може ли да ме 'осветите' , че сефте чувам такова нЯщо  Thinking


REAL_WOMAN , dimitur.partenov  bowuu

# 66
  • Мнения: 9 077
И аз искам да чуя за причините, че меко казано се втрещих  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 6 214
Искате да се втрещите още повече ли? Не му е тука мястото.

# 68
  • Мнения: 401
Добре де, явно има медицински състояния, при които тампоните падат, но те едва ли са резултат от многото секс. Аз самата вече толкова години правя редовен секс, и то хич не малко като количество, и не ми падат:)

# 69
  • Мнения: 6 214
Добре де, явно има медицински състояния, при които тампоните падат, но те едва ли са резултат от многото секс.
Разбира се.

# 70
  • Мнения: 1 127
В темата има доста полезни съвети, ако вникне в тях авторът, то не би имал проблеми.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
чакам и аз това за падащите тампони..
не че вече ползвам, но..да знам! Rolling Eyes

# 72
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
чакам и аз това за падащите тампони..
не че вече ползвам, но..да знам! Rolling Eyes


I az чакам , може и на ЛС !





п.п. предполагам може да е пролапс в тежък стадий  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 131
Някой писа ли за предимствата на малкия пенис?
Ще имаш повече шансове за анален секс Mr. Green
Peace Mr. Green

Все си мисля ,че жените сме си виновни затова ,че мъжете се комплексират толкова на тази тема..
Аз също съм на мнение ,че не големината ,а качеството е от най-голямо значение ! Ако някой има  20 см ,да речем ,а не знае как да борави с него ,тогава к'во от т'ва ,че го има ? Проблема е изцяло в главата ти ! Simple Smile

# 74
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ако аз те видя с подобен размер сексът определено ще ти се размине. Вземи  и това предвид,  че има жени за които размерът е от значение и дори от голямо значение.
Идеята да влезеш в добра форма не е лоша, но не прекалявай. Голямата мускулна маса дава асоциация за съответна големина а мъжествеността.
Въпреки, че така да се каже Големите ми очаквания при едно фитнес инстукторче бяха попарени от което останах много разочарована.

Общи условия

Активация на акаунт