Комплексиран съм

  • 20 793
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Ако аз те видя с подобен размер сексът определено ще ти се размине. Вземи  и това предвид,  че има жени за които размерът е от значение и дори от голямо значение.
Идеята да влезеш в добра форма не е лоша, но не прекалявай. Голямата мускулна маса дава асоциация за съответна големина а мъжествеността.
Въпреки, че така да се каже Големите ми очаквания при едно фитнес инстукторче бяха попарени от което останах много разочарована.

Вече получих отговор на въпроса си. Ще се вслушам в много от мненията писани тук. Не, че имам проблем де, то това сега като погледна реално на нещата е пълна глупост  Joy Но както и да е.  Grinning

Теб обаче те съветвам да емигрираш от България за Африка. Там черните имат достатъчно големи, че да те задоволят. Лек път!  Grinning

# 76
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ееее, автора, много си докачлив бе! Laughing

Има-няма 5 страници, и от търсещ съвети "комплексар", взе сам да раздаваш такива, а?
Правилно ти е казала жената, няма какво да се репчиш и да я пращаш насам-натам.
Просто приеми фактите.
Peace

# 77
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Теб обаче те съветвам да емигрираш от България за Африка. Там черните имат достатъчно големи, че да те задоволят. Лек път!  Grinning

Не стига, че комплексиран ми и нагъл. Следващият път когато пишеш тук, че те е отрязала някоя заради малката ти пишка ще се строя наред с всички в колона с кърпичка в ръка и 2 реда сълзи за да те окайвам.

Продължавай да работиш върху себе си!  Grinning

Dega  Peace  Grinning

# 78
  • Мнения: 5 086
...

Теб обаче те съветвам да емигрираш от България за Африка. Там черните имат достатъчно големи, че да те задоволят. Лек път!  Grinning
Е, и в България има мъже с достатъчно голям, но ти няма как да знаеш това.

# 79
  • Мнения: 187
Стига дееее, ще се комплексира още повече  Laughing

# 80
  • Мнения: 1
Стига дееее, ще се комплексира още повече  Laughing

Спокойно. Боли ме малката пишка за вашите предпочитания  Laughing Като не ви изнася дребния пошльок много здраве  Joy

П.С. Той и Наполеон е имал 7 см. , но това не му е пречело да превземе половина Европа и да създаде могъща империя.  Grinning

# 81
  • Мнения: 76
Стига дееее, ще се комплексира още повече  Laughing

Спокойно. Боли ме малката пишка за вашите предпочитания  Laughing Като не ви изнася дребния пошльок много здраве  Joy

П.С. Той и Наполеон е имал 7 см. , но това не му е пречело да превземе половина Европа и да създаде могъща империя.  Grinning

Значи ти с твоите 13 см., аха-аха цяла Европа може да превземеш.

Не се засягай, но тук се опитаха да ти помогнат, да чуеш и различни мнения, а ти нещо като не ти изнася скачаш. Има жени, за които няма значение размера, но за други има. Добре е да знаеш и ако попаднеш на такива, за която размера е важен, да не се разочароваш, че няма да ти се обади пак  Laughing

# 82
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Laughing
Е, поне темата имА положително развитие!

Виж се как "комплексирано" започна, пък как триумфално завършваш! Браво!  bouquet
Успех с ученето.

# 83
  • Мнения: 1
Laughing
Е, поне темата имА положително развитие!

Виж се как "комплексирано" започна, пък как триумфално завършваш! Браво!  bouquet
Успех с ученето.

Ами да, може да се каже. Но трябва най-много да благодаря на ограничените жени/момичета, за които размера е най-важен. Именно те ми помогнаха да премахна този безсмислен комплекс. Извода който си направих е, че за да нямаш комплекс и да си наред трябва да се приемеш такъв какъвто си. Няма нищо срамно или смешно в това как изглеждаш, все пак не ти избираш килограмите си, сантиметрите на пениса или големината на гърдите си. Това е дело на природата. Тя има пръст в това, а не човека. За да си нормален и стойностен човек трябва да живееш в хармония с тялото си без значение какво е то. Всичко е красиво!!! Дори и в грозното има красота стига да го гледат правилните очи! Смешно е обаче, когато някои са толкова вманиачени на тема визи, см на пенис, големина на гърдите, килограмите и т.н. и се подиграват и смеят на онези с не дотолкова "красиви" форми. Смешно е, че отричат същността си по този начин и всъщност не се ебават с дадения човек, а с природата, която го е създала. Това е много ограничено и тесногръдо. Но кой съм аз, че да съдя тези хора? Никой! Точно така, аз нямам правото да Ви съдя мисленето. Мен не ме интересува вече, защото преоткрих себе си. А пък и както е казано, всеки да се спасява поотделно!

Поздрави на всички ограничени, тесногръди и повърхностни дами взели участие във форума. Специално благодарности и на Lady luck. Благодарение на вас и всички като вас, аз преоткрих себе си!

# 84
  • Мнения: 1
Стига дееее, ще се комплексира още повече  Laughing

Спокойно. Боли ме малката пишка за вашите предпочитания  Laughing Като не ви изнася дребния пошльок много здраве  Joy

П.С. Той и Наполеон е имал 7 см. , но това не му е пречело да превземе половина Европа и да създаде могъща империя.  Grinning

Значи ти с твоите 13 см., аха-аха цяла Европа може да превземеш.

Не се засягай, но тук се опитаха да ти помогнат, да чуеш и различни мнения, а ти нещо като не ти изнася скачаш. Има жени, за които няма значение размера, но за други има. Добре е да знаеш и ако попаднеш на такива, за която размера е важен, да не се разочароваш, че няма да ти се обади пак  Laughing

Ами аз вече отговорих на написаното ти, само трябваше да се вгледаш по-хубаво "Като не ви изнася дребния пошльок много здраве  Joy " Така, че ако не се обади нищо не губя в случая. Но както и да е. Живи и здрави да сме пък другото не е от значение!  Hug

# 85
  • Мнения: 76
Стига дееее, ще се комплексира още повече  Laughing

Спокойно. Боли ме малката пишка за вашите предпочитания  Laughing Като не ви изнася дребния пошльок много здраве  Joy

П.С. Той и Наполеон е имал 7 см. , но това не му е пречело да превземе половина Европа и да създаде могъща империя.  Grinning

Значи ти с твоите 13 см., аха-аха цяла Европа може да превземеш.

Не се засягай, но тук се опитаха да ти помогнат, да чуеш и различни мнения, а ти нещо като не ти изнася скачаш. Има жени, за които няма значение размера, но за други има. Добре е да знаеш и ако попаднеш на такива, за която размера е важен, да не се разочароваш, че няма да ти се обади пак  Laughing

Ами аз вече отговорих на написаното ти, само трябваше да се вгледаш по-хубаво "Като не ви изнася дребния пошльок много здраве  Joy " Така, че ако не се обади нищо не губя в случая. Но както и да е. Живи и здрави да сме пък другото не е от значение!  Hug

Може да погледнеш по-назад в темата, какво съм ти написала (защото каза, че четеш и се вслушваш в съвети). А този коментар беше във връзка с различните гледни точни на различни жени т.е. за едни има значение, за други не. Няма по-хубаво нещо от това, човек да приема себе си такъв какъвто е и който успее да го постигне, и да живее с хармония в себе си ще е много щастлив.

Незнам защо помисли, че се заяждам, напротив. Успех с мацките.  Simple Smile

# 86
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120





 Така и никой не обясни за падащите тампони  Crossing Arms

# 87
  • София
  • Мнения: 2 217
Виж сега....Размерът ти по мое мнение не е малък, но ти вече си убеден в това и си сигурен, че си извън пистата....Това е лошото в случая...Другото лошо е, да се сравняваш с Наполеон...А съвсем си го закъсал ако се мислиш за него.... Laughing

Жените не се избушват от секс....това го запомни много добре....Иначе рискуваш да те разпознават веднага като комплексар, при това с ясна причина.....Спести си го...
Иначе разбирам раздразнението ти....

# 88
  • Мнения: 1
Виж сега....Размерът ти по мое мнение не е малък, но ти вече си убеден в това и си сигурен, че си извън пистата....Това е лошото в случая...Другото лошо е, да се сравняваш с Наполеон...А съвсем си го закъсал ако се мислиш за него.... Laughing

Жените не се избушват от секс....това го запомни много добре....Иначе рискуваш да те разпознават веднага като комплексар, при това с ясна причина.....Спести си го...
Иначе разбирам раздразнението ти....


Е, явно нищо не си разбрала! Нека се обоснова....

Относно размера ми. Какъвто е такъв, щом съм създаден с такъв размер значи има причина! С две думи вече не ме интересува.

Сравнявал съм се с Наполеон, хахха! Сравнявах просто мъжките ни достойнства, а не личността. Би било много глупаво от моя страна да се сравнявам с такъв велик лидер като него. Не съм си и помислял!

Относно избушването. Ми нека се изразя така. Една жена, която е спала с МНОГО мъже има голяма база за сравнение, ще бъде свикнала с по-големи и съответно при вида на по-малък ще има занижени критерии за него, а дори може и да откаже секс с него (не важи при всички).  А една друга, която е спала с много по-малко ще има по-малка база за сравнение и няма да сравнява толкова,а просто ще се наслади на изживяването.

Но сега вие веднага ще се заядете с мен заради изказванията ми. Дори не знам защо се навих да ви отговарям, но предполагам е от възпитание и толерантност.

Предлагам да прекратим дискусията? Аз получих нужните отговори. Смятам за излишно да продължаваме темата в спорове и интриги?

# 89
  • Мнения: 1 136
Това последното въобще не е вярно -една жена , която е спала с много мъже знае точно колко и кога по какъв начин го иска и наистина тази дискусия придоби леко мръсен отенък и е най -добре да се прекрати , кой каквото има зависи как го поднася и какво му е в tool boxa

Общи условия

Активация на акаунт