На пазар във Варна - 30

  • 55 294
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Запис .
Благодаря за новата тема.  bouquet

# 16
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Някой да ми препоръча добра шивачка, която да има интересни идеи?

# 17
  • Мнения: 68
От роднина знам, че има една шивачка в уличката над Санита на Окръжна болница.
Доволна е.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 634
  bouquet

# 19
  • Мнения: 78
Здравейте!Копринена пилинг ръкавица днес видях в едно магазинче  за парфюмерия и козметика ,,Мари"на колх.пазар .

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 916
На бензоностанции Еко може да си купиш изгодно раница, сак и тн. срещу точки. Събрали сме точките, но в бензиностанцията, която имах предвид няма пътничсеки сак с колела. Моля, да споделите, ако видите някъде, че има седмоца до края на офертата?!

В края на предната тема се коментираха детски анцузи. Аз и тази година съм в чуденка какво и откъде да взема  newsm78 - трябват и за училище и за тренировки. Напролет взех от Кенгуру и даже се похвалих тук, че ми излезе изгодно и можех да комбинирам. След 2 пранета, обаче долницата беше като 1 годишна. Стана на колена и избеля там. И въобще избеля анцуга. Няма да повторя, освен някоя тениска или блузка.

# 22
  • Мнения: 68
Миналата година купих анцунг и зимно яке от Диамонд.
Доволна съм.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Миналата година купих анцунг и зимно яке от Диамонд.
Доволна съм.
Къде има магазин?

# 24
  • Мнения: 1 338
Миналата година купих анцунг и зимно яке от Диамонд.
Доволна съм.
Къде има магазин?

И аз преди много време си бях взела двулицев анцуг и маратонки, горницата беше много плътна и я носех като яке много време и маратонките бяха добри.

Адреси на магазин Даймънд във Варна - на "Пискюлиев" и "Приморски полк"

# 25
  • Варна
  • Мнения: 239
Виждали ли сте някъде точно този модел на Zetpol :

Скрит текст:
Иска ми се да ги видя на живо и да ги пробваме.

# 26
  • Мнения: 1 046
Анцузи взимам за големия на Ванекс - малко са по-скъпи, но пък нямам проблеми с тях никакви, а доста ги пера. Виж в сайта на Карнивалкидс има дадени модели http://carnivalkids.com/MOMCHE_140_176_Komplekt/0/1/77/7.html
На фирма Севтекс и Габрово също има много добри анцузи - трикото е много добро и много сполучливи цветови комбинации, но нямам идея дали имат магазин в града или просто ги продават по различните магазинчета за детски дрехи.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, откъде мога да купя хубав и различен фотьойл...може онлайн, но ако някой знае къде във Варна продават хубави мебели, различни от масовите, моля да ми пише   bouquet

# 28
# 29
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Да се запиша и аз в тази полезна темичка   bouquet Незнам дали коментирате примерно почистващи препарати  newsm78
Скрит текст:
Интересува ме по принцип веро Planet което го продават само в карфур дали го имат пак в наличност??? Вече един месец проверявам и няма и няма  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт