На пазар във Варна - 30

  • 55 276
  • 728
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Момичета,знаете ли дали има курс по английски във Варна ,който да се провежда изцяло на английски?Всякакви препоръки ще са ми от полза Hug

Мисля, че тук мъжа ми преди няколко години ходи на разговорен английски с американски преподавател.

# 571
  • Мнения: 817
Момичета,знаете ли дали има курс по английски във Варна ,който да се провежда изцяло на английски?Всякакви препоръки ще са ми от полза Hug

Мисля, че тук мъжа ми преди няколко години ходи на разговорен английски с американски преподавател.
Благодаря,ще проверя!!!

# 572
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Момичета,знаете ли дали има курс по английски във Варна ,който да се провежда изцяло на английски?Всякакви препоръки ще са ми от полза Hug
Освен центъра, който е дала k_savova , може да погледнеш този и този.
Успех с избора!





Здравейте! Търся голяма дамска чанта, тип дисага. Еко-кожа или от плат. Насочете ме, моля, къде има разнообразие от чанти, по възможност не в китайските магазини.
Нещо подобно: http://www.javari.co.uk/Rocket-Dog-Womens-Yarrow-Shoulder/dp/B00 … mp;rnid=217553031
Точно такава не знам дали имат, но на центъра срещу бившия магазина на ТераНова има 2 магазина за чанти поне, до него също има м-н за чанти.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Търся касичка с дигитален брояч, имате ли идея в какви магазини/книжарници да търся?
Ние имаме подобно на пластмасов буркан с капаче, батерия и отчита според размера на монетата, ако това имаш предвид - купихме го от един магазин за промишлени /така ли се казват/ стоки на ул.Д-р Железкова. От дясната страна се пада ако вървиш в посока от Китайската стена към Ген.Колев. Магазина е като тези Вулкан, дом на Майстора и подобни.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 239
Здравейте! Търся голяма дамска чанта, тип дисага. Еко-кожа или от плат. Насочете ме, моля, къде има разнообразие от чанти, по възможност не в китайските магазини.
Нещо подобно: http://www.javari.co.uk/Rocket-Dog-Womens-Yarrow-Shoulder/dp/B00 … mp;rnid=217553031
Много трудно се намират чанти, които да не са китайски. За тези поне съм сигурна, че са български, ама дали имат точно такъв модел, не мога да кажа. Имат магазин в Мол Варна и в началото на ул. Пискюлиев.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 283
katrin, благодаря ти. Те повечето са китайски, но не харесвам тези, които се продават в нагазините за евтини обувки. Качеството им е доста съмнително там.


Solar Wind, непременно ще проверя и твоите предложения. Благодаря.

# 576
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Момичета,знаете ли дали има курс по английски във Варна ,който да се провежда изцяло на английски?Всякакви препоръки ще са ми от полза Hug
http://www.ecvarna.com/ Ето тук преди време съм изкарала няколко нива по немски( бяха първите и единствени представители на Гьоте институт) и английски.Много съм доволна,говори се изцяло на чуждия език(рядко се обеснява нещо на бг.)

# 577
  • Мнения: 5 462
Здравейте! Търся голяма дамска чанта, тип дисага. Еко-кожа или от плат. Насочете ме, моля, къде има разнообразие от чанти, по възможност не в китайските магазини.
Нещо подобно: http://www.javari.co.uk/Rocket-Dog-Womens-Yarrow-Shoulder/dp/B00 … mp;rnid=217553031
Много трудно се намират чанти, които да не са китайски. За тези поне съм сигурна, че са български, ама дали имат точно такъв модел, не мога да кажа. Имат магазин в Мол Варна и в началото на ул. Пискюлиев.
От снимките в сайта им , не виждам нито една от кожа . Rolling Eyes Confused
Направо са ми като мушамяни и доста кичозни .
Че на Чаталджа пазар в една от белите бараки /вътре в самия пазар/ има в пъти по качествени и естетически красиви чанти , имат и пътни такива , портфейли , мъжки и дамски и т.н.
Продавачката е млада жена , много учтива и добре консултира и т.н.

# 578
  • Мнения: 1 992
Кинкалерията на Пискюлиев стои ли още? Защо си мисля, че я преместиха някъде и ако да, къде?

# 579
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Някой знае ли къде във Варна продават калъфи за кухненски столове? Искам да облека седалките и облегалките.

# 580
  • Варна
  • Мнения: 599
Кинкалерията на Пискюлиев стои ли още? Защо си мисля, че я преместиха някъде и ако да, къде?

Преместена е в подлеза  Peace

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Кинкалерията на Пискюлиев стои ли още? Защо си мисля, че я преместиха някъде и ако да, къде?
В подлеза до ЦКБ, малко по надолу от където беше Simple Smile
smile29   bouquet

# 582
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Някой знае ли къде във Варна продават калъфи за кухненски столове? Искам да облека седалките и облегалките.
Това и аз бях питала преди време,писаха ми Джъмбо.Ходих, няма! И освен вариант да се купи плат и да се занесе 1 стол на шивачка, друго не измислих.Но за в момента ми звучи много сложно Mr. Green
Та чакам и аз мнения  bouquet

# 583
  • Варна
  • Мнения: 634
Alexandra, благодаря за отговора за касичката, ще проверя при първа възможност.

# 584
  • Мнения: 1 992
Кинкалерията на Пискюлиев стои ли още? Защо си мисля, че я преместиха някъде и ако да, къде?
В подлеза до ЦКБ, малко по надолу от където беше Simple Smile
smile29   bouquet

Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт