На пазар във Варна - 30

  • 55 291
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 773
Знаете ли къде преместиха магазин SWISSIES от гранд мол?

# 706
  • Мнения: 438
Здравейте момичета. Можете ли да ми кажете дали сте виждали във Варна бебешки колички на марката Bebetto. Не можах да открия информация в нета  Peace

# 707
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Знаете ли фото,което да работи в неделя? Или къде най-бързо мога да сваля снимка на хартиен носител?

В Гранд мол може и на автомата в ляво от входа и фотото, което като влезеш и тръгнеш направо, ти се пада отдясно.

в Пикадили център има фотокабинка, там можеш и от флашка да разпечаташ снимка.  Peace

Има ли листи за лазаня от пълнозърнесто брашно и къде?
аз поне не съм виждала, погледнах и в сайтовете на Divella и Barilla, и там не видях...но лесно можеш да си ги направиш сама. Пропорцията е горе долу 100г брашно на 1 яйце...за една семейна лазаня са ти нужни 2-3 яйца, щипка сол и към 300г брашно. Омесваш на ръка докато се получи една хомогенна топка...може да добавиш малко грис да отнеме влагата. Разточваш на тънка кора с точилка върху брашно и готово.

# 708
  • Мнения: 2 922
Има ли листи за лазаня от пълнозърнесто брашно и къде?

В Балев и другите био магазини е вероятно да има.

http://www.balevbiomarket.com/bio-pulnozurnesti-shpeltovi-kori-za-lazanq.html

# 709
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Mikkey, baby_doll,

благодаря ви, много ми помогнахте!

# 710
  • Schwarzwald
  • Мнения: 17
прасунчо, pars, runaway varna, благодаря Ви!
Записвам координатите, напролет ще звъня  Simple Smile

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Къде мога да намеря детски комплекти за единично легло, които да са с принцеси, феи или някакви нормални животни (просто да е нещо различно от Мечо пух, Хелоу кити, Барби или обичайните герои от сериалчетата).  По възможност да са от качествен памучен плат, а не онова твърдото хасе.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Откъде да си купя сусамов тахан? В Кауфланд може ли да го има?

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 012
В здравословните и био магазините - Хатори, Балев, едно магазинче под Валентина, сигурно има и други, но сега не се сещам. В Кауфланд не съм обръщала внимание дали има.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Откъде да си купя сусамов тахан? В Кауфланд може ли да го има?
В здравословните и био магазините - Хатори, Балев, едно магазинче под Валентина, сигурно има и други, но сега не се сещам. В Кауфланд не съм обръщала внимание дали има.
Аз купувам от Била  Peace .

Последна редакция: пн, 04 ное 2013, 22:11 от Solar Wind

# 715
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Откъде да си купя сусамов тахан? В Кауфланд може ли да го има?

Виждала съм в Пикадили и магазините Дрога.

# 716
  • Мнения: 26
Знаете ли фото,което да работи в неделя? Или къде най-бързо мога да сваля снимка на хартиен носител?

В Гранд мол може и на автомата в ляво от входа и фотото, което като влезеш и тръгнеш направо, ти се пада отдясно.

  bouquet

това фотото отдясно отдавна го няма. иначе автомата отляво си стои

# 717
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Откъде да си купя сусамов тахан? В Кауфланд може ли да го има?
От всеки магазин за здравословни храни. В района на Чаталджа има поне 3 такива.Има различни ,но на мен лично най- ми е вкусен на "Тръндеви" мисля,че така се казваше производителя

# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Откъде да си купя сусамов тахан? В Кауфланд може ли да го има?
От всеки магазин за здравословни храни. В района на Чаталджа има поне 3 такива.Има различни ,но на мен лично най- ми е вкусен на "Тръндеви" мисля,че така се казваше производителя
И аз съм за Тръндеви  Peace и аз го взимам от едно малко био магазинче на чаталджа 6,95лв струва.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 948
Откъде да си купя сусамов тахан? В Кауфланд може ли да го има?
Киса, за какво го ползваш тоя тахан, защото аз имам едно бурканче в къщи и му се чудя?

Общи условия

Активация на акаунт