Акушер-гинеколози Варна - 6

  • 117 958
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 633
По горе четох нещо за д-р Георги Георгиев имайте на предвид че в АГ са двама другия за нищо не става аз раждах при Г. Георгиев но бях се разбрала да раждам при Танев (беше два дена отпуска). страшно съм доволна от док. родих нормално 4150 се роди сина ми.
ами става въпрос за този, който е в двора Окръжна, в МЦ"Св.Анна"  Rolling Eyes

# 31
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
По горе четох нещо за д-р Георги Георгиев имайте на предвид че в АГ са двама другия за нищо не става аз раждах при Г. Георгиев но бях се разбрала да раждам при Танев (беше два дена отпуска). страшно съм доволна от док. родих нормално 4150 се роди сина ми.
   Мога да потвърдя,че си във грешка,за мнението,което изказваш за Кирил Георгиев.Превъзходен доктор.Професионалист и човек,който си разбира от работата за разлика от някои други доктори.

# 32
  • Мнения: 13
Д-р Папазов вече е завеждащ родилно отделение в ОБ, а аз д-р Уалид - да, има 3D

# 33
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Кой спомена , че Якуб се е върнал? Ако имате инфо , пишете , моля! Много ще се радвам да е истина!  Party Миналата седмица ходих до Окръжна болница и името му все още е в списъка с докторите , които израждат. Или списъкът стар...
Видях д-р Алфред Якуб в началото на август и ми каза, че вече е в София, оженил се е и ще живее там за сега Peace

# 34
  • Мнения: 425
Здравейте момичета, По стечение на обстоятелствата до сега не бях във Варна, но вече се прибирам. Мисля да родя нашия бебок в АГ. Четох мн.добри отзиви  за д-р Танев, но той е в отпуск до 23.09. Искам да ви питам за д-р Николов, кога приема, дано не съм закъсняла, вече съм в 9 месец... и колко струва раждането при него нормално и секцио? Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet

# 35
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте момичета, По стечение на обстоятелствата до сега не бях във Варна, но вече се прибирам. Мисля да родя нашия бебок в АГ. Четох мн.добри отзиви  за д-р Танев, но той е в отпуск до 23.09. Искам да ви питам за д-р Николов, кога приема, дано не съм закъсняла, вече съм в 9 месец... и колко струва раждането при него нормално и секцио? Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet
Не съм раждала при него, но момичетата са споделяли, че се плаща само избор на екип в касата на болницата преди изписването. Цената на избора на екип май беше 430 лв., но не съм 100% сигурна newsm78 Приема всеки петък след обяд в АГ болница- партер, без предварително записване, отиваш и чакаш, като при Танев и Георгиев Peace

# 36
  • Мнения: 137
И аз потвърждавам написаното за д-р Якуб. Още в миналата тема преди месеци бях писала, че първо, че не преглежда в Майчин дом, а в Курортна поликлиника и второ, че се е преместил за постоянно в София. На първа страница тук пак е сигнализирано, че не работи вече във Варна, на тази страница пак е изписано същото. Някой следи ли темата изобщо, за да се коригира информацията ....

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте!Отдавна ви следя, но досега не бях се включвала.Искам да ви питам тъй като съм от 1 г във Варна,но явно ще останем и заради каката ,която учи тук и заради бебчо вече... Wink Учудих се като не видах моята лекарка при която вече се записах и на ЖК д-р Калина Владева в списъка ???Някъкви отзиви за нея?На мен ми я препоръча една мама от сайта,а също и личната ми..А самата д-р Владева ми препоръча за ФМ - д-р Калин Цолев,но и негови данни не виждам тук..???Също и д-р Балев , но за него каза че имал доста работа и понякога ги претупвал...Ще ми е ценна всяка информация и препоръки от вас, за което предварително Благодаря! Simple Smile   bouquet

# 38
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте!Отдавна ви следя, но досега не бях се включвала.Искам да ви питам тъй като съм от 1 г във Варна,но явно ще останем и заради каката ,която учи тук и заради бебчо вече... Wink Учудих се като не видах моята лекарка при която вече се записах и на ЖК д-р Калина Владева в списъка ???Някъкви отзиви за нея?На мен ми я препоръча една мама от сайта,а също и личната ми..А самата д-р Владева ми препоръча за ФМ - д-р Калин Цолев,но и негови данни не виждам тук..???Също и д-р Балев , но за него каза че имал доста работа и понякога ги претупвал...Ще ми е ценна всяка информация и препоръки от вас, за което предварително Благодаря! Simple Smile   bouquet
Даааа, списъка има нужда от корекция. Може би съфорумката, която ще пуска следващата тема, трябва да помоли преди това всеки, който разполага с актуална информация, да и в предостави на лични, защото сега началната страница може да се променя само от администратор.
Доц. Балев и д-р Цонев са рентгенолози, а не акушер-гинеколози, може би за това ги няма в темата...

# 39
  • Мнения: 2
Да естествено че нямя проблем и на лични  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 425
Здравейте момичета, По стечение на обстоятелствата до сега не бях във Варна, но вече се прибирам. Мисля да родя нашия бебок в АГ. Четох мн.добри отзиви  за д-р Танев, но той е в отпуск до 23.09. Искам да ви питам за д-р Николов, кога приема, дано не съм закъсняла, вече съм в 9 месец... и колко струва раждането при него нормално и секцио? Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet
Не съм раждала при него, но момичетата са споделяли, че се плаща само избор на екип в касата на болницата преди изписването. Цената на избора на екип май беше 430 лв., но не съм 100% сигурна newsm78 Приема всеки петък след обяд в АГ болница- партер, без предварително записване, отиваш и чакаш, като при Танев и Георгиев Peace

А Георгиев кога приема? Оф така се обърках вече  Sad Само да не родя докато разпитвам кой кога... Петък ми се струва късно, ако д-р Г.Георгиев приема в АГ по-рано при него ще отида  newsm78

# 41
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте момичета, По стечение на обстоятелствата до сега не бях във Варна, но вече се прибирам. Мисля да родя нашия бебок в АГ. Четох мн.добри отзиви  за д-р Танев, но той е в отпуск до 23.09. Искам да ви питам за д-р Николов, кога приема, дано не съм закъсняла, вече съм в 9 месец... и колко струва раждането при него нормално и секцио? Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet
Не съм раждала при него, но момичетата са споделяли, че се плаща само избор на екип в касата на болницата преди изписването. Цената на избора на екип май беше 430 лв., но не съм 100% сигурна newsm78 Приема всеки петък след обяд в АГ болница- партер, без предварително записване, отиваш и чакаш, като при Танев и Георгиев Peace

А Георгиев кога приема? Оф така се обърках вече  Sad Само да не родя докато разпитвам кой кога... Петък ми се струва късно, ако д-р Г.Георгиев приема в АГ по-рано при него ще отида  newsm78

Г. Георгиев приема в сряда от 14.00 в АГ- болница и всеки ден след лична уговорка по телефона в частния си кабинет, там няма фиксирано работно време, защото постоянно е ангажиран с раждания

# 42
  • Варна
  • Мнения: 317
Здравейте момичета, По стечение на обстоятелствата до сега не бях във Варна, но вече се прибирам. Мисля да родя нашия бебок в АГ. Четох мн.добри отзиви  за д-р Танев, но той е в отпуск до 23.09. Искам да ви питам за д-р Николов, кога приема, дано не съм закъсняла, вече съм в 9 месец... и колко струва раждането при него нормално и секцио? Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet
Не съм раждала при него, но момичетата са споделяли, че се плаща само избор на екип в касата на болницата преди изписването. Цената на избора на екип май беше 430 лв., но не съм 100% сигурна newsm78 Приема всеки петък след обяд в АГ болница- партер, без предварително записване, отиваш и чакаш, като при Танев и Георгиев Peace

А Георгиев кога приема? Оф така се обърках вече  Sad Само да не родя докато разпитвам кой кога... Петък ми се струва късно, ако д-р Г.Георгиев приема в АГ по-рано при него ще отида  newsm78

Г. Георгиев приема в сряда от 14.00 в АГ- болница и всеки ден след лична уговорка по телефона в частния си кабинет, там няма фиксирано работно време, защото постоянно е ангажиран с раждания

Тъкмо се връщам от преглед при Г. Георгиев. Още в 13:30 имаше 4-5 чакащи майки, но той пък дойде по-раничко и бързичко минаваше всеки по реда си. Аз ходих за уговаряне на раждане. Викаме чак на 16.10, не е ли малко късничко се чудя ?  newsm78 Тогава ще се видим за втори път изобщо. Каза ми че ако тръгне по-рано раждането звъня му по телефона и на място се попълва една декларация за избор на екип.
Сега си мисля, че тоооолкова неща не го попитах...упойки, етажи, списъци с необходими неща...офф

# 43
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте!Отдавна ви следя, но досега не бях се включвала.Искам да ви питам тъй като съм от 1 г във Варна,но явно ще останем и заради каката ,която учи тук и заради бебчо вече... Wink Учудих се като не видах моята лекарка при която вече се записах и на ЖК д-р Калина Владева в списъка ???Някъкви отзиви за нея?На мен ми я препоръча една мама от сайта,а също и личната ми..А самата д-р Владева ми препоръча за ФМ - д-р Калин Цолев,но и негови данни не виждам тук..???Също и д-р Балев , но за него каза че имал доста работа и понякога ги претупвал...Ще ми е ценна всяка информация и препоръки от вас, за което предварително Благодаря! Simple Smile   bouquet
  Балев е добър за ФМ, трудно става записването на час, но не претупва прегледите, мисля, че добре си върши работата. За час отиваш в петък сутрин около 7 часа или пращаш някой да чака ред, да те запише за следващата седмица. Мой съвет е, ако решиш да се записваш, да звъннеш в клиника Темелков предния ден и да питаш, дали съответната седмица доцента ще е там  Peace

# 44
  • Мнения: 2
Благодаря ти много Nellyna_mb за информацията  bouquetА с клиниката се надявям ,че мога да се свържа от този телефон на д-р Балев ,който го има в списъка,нали?

Общи условия

Активация на акаунт