Опит с лекарство Фоликулинум 30?

  • 5 547
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте! Търся дами, които са пили Фоликулинум 30 и могат да споделят опит - помогна ли Ви, имаше ли странични ефекти. В моя случай ми го изписаха, за да се избегне капсулуване на образувание в гърдата, щяло да ми оправи изключително болезнения цикъл, ПМС и пъпките, които избиват покрай тези събития. Трябва да го пия веднъж месечно, на 7-мия ден, три цъкъла (т.е. три месеца).  Според доктора това било хомеопатично, а всъщност според описанието на лекарството са хормони  Thinking Надявам се да споделите нещо.

# 1
  • Мнения: 753
Здравейте, да изписвали са ни го, но...класически хомеопат, при това в разреждане LM, течна форма.Както сигурно занаете, класическата хомеопатия е на по-психично, а не толкова  физично ниво. При вас е дадено по Боаронски, да това е хормон, за хормонални проблеми.
При нас беше за неврозни състояния и дерматит при бебето.Помогна ни .

Общи условия

Активация на акаунт