Отговори
# 705
  • Мнения: 11 820
дур ,че мамата се бъзика и темата не е готова  Peace

# 706
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Емир как ще смее да я погледне,само един поглед им трябва са се сдобрили,но и на него му писна от всичко.Ама и на него му трябва един бой-като стане напечено и нещо не му изнася,Хайде Джансу  #2gunfire #2gunfire А тя само това и чака
В една серия и мил момент изпълнен с толкова любов  Heart Heart Heart и друг с ярост и ревност.
Санем в началото ми харесваше,даже и съчувствах,че Джансу не иска да я приеме,а тя се опитваше да и угоди и в същото време съпругата и пет пари не дава за това,което се случва в къщи,а само един хотел,но сега вече е "веселата вдовица" и почва да ги пробва един по един

# 707
  • Мнения: 6 105
Ето, как един сериал ни събра и ни направи толкова близки. Hug


Наистина този сериал ни събра:нямат значение възрастта,характера,тук се събрахме благодарение на ФЕмир.

Рали  Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 379
Аз да се включа след епизода, ама нещо и на мен тази вечер не ми се пише..... незнам защо така....  серията беше много хубава, но дублажа просто ме убива, много ме дразни  ooooh!

Честити гаще на всички, които са се преобули  Heart Eyes  Hug Hug Hug Гледам и от Прилива има  Heart Eyes Ирче на теб честити стари-нови гаще  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug

# 709
  • Мнения: 21 201
Охххх, помоооощ, искам да гледам оригиналните епизоди на ОК, или поне оттук оттам, че да съм в час с предстоящото в ПО, но къде да го гледам!?
Ирчето ми прати линк, но в него намирам до 6 епизод и след него други не намирам. Cry
Зизу, ти къде гледаш сериите, пусни ми линка на лични ако обичаш?!
Ако пък други намерите линкове, ми ги пратете на лични.
Предварително Ви благодаря.

# 710
  • София
  • Мнения: 30 222
Не знам, защо са толкова магнетични Хазал и Чаги  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 5 591
Ах тез двете мръсници  #2gunfire #2gunfire

Фейчка*,малко им е .Ида да помагам. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 712
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Охххх, помоооощ, искам да гледам оригиналните епизоди на ОК, или поне оттук оттам, че да съм в час с предстоящото в ПО, но къде да го гледам!?
Ирчето ми прати линк, но в него намирам до 6 епизод и след него други не намирам. Cry
Зизу, ти къде гледаш сериите, пусни ми линка на лични ако обичаш?!
Ако пък други намерите линкове, ми ги пратете на лични.
Предварително Ви благодаря.
има ги в замунда

# 713
  • Мнения: 5
Наде 1 сезон 2 сезон

# 714
  • Мнения: 21 201
Ама аз ги искам за гледане, не за теглене, че нямам място вече къде да ги дяна. ooooh!

# 715
  • Мнения: 6 105
Наде,
Скрит текст:
аз ги гледам тук, но съм регистрирана,не знам дали,ако не си ще стане. http://myonvideo.com/category/527/The_OC_/_%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D1 … 7%D0%BE%D0%BD_1/1

# 716
  • Мнения: 21 201
Мерси на всички Ви, но не става с теглене, че нямам място.
Ирчето ми ги прати от бокса но до 6 намирам.
Жалко, исках да знам какво, ще се случва напред.

# 717
  • Мнения: 6 105
Наде,този който ти пратих,гледаш онлайн,но може би трябва да се регистрираш.  Peace Иначе и аз ги търсих из нета,но не намерих онлайн освен това,което ти пратих.

# 718
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Мерси на всички Ви, но не става с теглене, че нямам място.
Ирчето ми ги прати от бокса но до 6 намирам.
Жалко, исках да знам какво, ще се случва напред.
Аз преди време се бях сетила за него и исках да го гледам,но не го намерих и се отказах.Като го изгледаш го триеш и така.
Вани,на мен не ми иска регистрация,но ми показва само трейлъри

# 719
  • Мнения: 6 105
Ганушка,
Скрит текст:
точно над трейлъра пише : >>> Гледай Филма чрез PutLocker.com <<< , натискаш го. Ще ти излезе екран(може би в нов прозорец) в черно,на средата ще пише: close ad and watch as free user, натискаш го и тръгва.

Ако имаш проблеми,пиши ми на лични.

Общи условия

Активация на акаунт