На море в Гърция 2013 - X

  • 65 838
  • 777
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 904
СКО,ще се справите,ще видиш,че до неделя ще сте вече по добре Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 12 374
СКО, всичко ще се оправи, важното е, че имате диагноза и лечение. А и морският въздух добре ще му се отрази на детенце  Hug
Аз имам координати на педиатър в Никити, обаче доколко са валидни още, не знам. Препиши си ги ако искаш, и ако се наложи, звънни и на жената  Peace

Силвия Сатин
00302375023423
00306944335591
satin.silvia@yahoo.gr

Освен това все пак може да се наложи и до Полигирос да я заведеш, там си има голяма болница, с ренген и всичко останало - не е далече от Никити, не се притеснявай  Peace А щом си имате застраховки, значи и изследванията ще се покрият изцяло.
Всичко ще е наред, сигурна съм  Hug

Аз след малко слагам домочадието по леглата, попрочитам малко още инфо за Евбея и утре към 4-5 сутринта се изнасяме  Simple Smile

# 242
  • Мнения: 297
СКО, всичко ще се оправи, важното е, че имате диагноза и лечение. А и морският въздух добре ще му се отрази на детенце  Hug
Аз имам координати на педиатър в Никити, обаче доколко са валидни още, не знам. Препиши си ги ако искаш, и ако се наложи, звънни и на жената  Peace

Силвия Сатин
00302375023423
00306944335591
satin.silvia@yahoo.gr

Освен това все пак може да се наложи и до Полигирос да я заведеш, там си има голяма болница, с ренген и всичко останало - не е далече от Никити, не се притеснявай  Peace А щом си имате застраховки, значи и изследванията ще се покрият изцяло.
Всичко ще е наред, сигурна съм  Hug

Аз след малко слагам домочадието по леглата, попрочитам малко още инфо за Евбея и утре към 4-5 сутринта се изнасяме  Simple Smile

Таис, пожелавам много приятни емоции и незабравимо лято Peace Чакам после подробна информация  Wink В кой район ще сте? Лек път!  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 4 586
Таис, лек път и приятно изкарване!

# 244
  • София
  • Мнения: 1 395
Момичета добре заварили!   Hug  За съжаление сме вече в БГ. Още на Петрич при първите изпреварващи идиотски джигити ни идеше да обърнем колата, ама уви не става.Най-накрая седнах да ви дочета. Тазгодишната ни почивка беше може би най-хубавата ни от години, мнооого години. Така пълноценно не съм почивала не помня от кога.

Адимар виждам и други са писали за изворите.

Таис лек и безавариен път и безметежна почивка. И едно огроооооомнооо благодаря за страхотната идея за Евия, имам да черпя много узо да знаеш. Непременно хапнете контосувли и за нас, невероятно е вкусно.

СКО стискам, стискам много палци да се оправите бързо. Лека и успешна почивка без повече премеждия  Simple Smile

По въпроса със застраховките:

Аз направих медицинските май към Армеец в офис на СДИ, че ми беше до офиса. Пак там направих асистънс на колата за чужбина към Алианц с цена около 23 евро е за 15 дни при кола над 10 години, която няма каско към Алианц.
Аз понеделник ще трябва да се появя в офиса иначе съм отпуска до края на другата седмица и пъклено замислям планове да прекарам мъжо за едно бързо, последно гръцко море, този път даже и вечно вкисната ми тийнейджърка може би ще прояви желание да дойде с нас, ама да видим.
Продължавам да чета с кеф и да трупам нови и нови мечтани дестинации.

# 245
  • София
  • Мнения: 12 374
Момичета, благодаря на всички за хубавите пожелания  Hug

Теди, толкова се радвам, че сте си починали добре и най-важното, че на Евия ви е харесало!

Много, много се надявам и на ММ и на другото семейство да им допадне, и изобщо да си изкараме спокойно и готино. Вече съм в треска, ако можеше щяхме още сега да тръгнем, но ММ иска да поспи, че днес за изпроводяк са му стопили лагерите в работата.

СКО, как е детенце? Кога пътувате вие?

# 246
  • Мнения: 297
Момичета добре заварили!   Hug  За съжаление сме вече в БГ. Още на Петрич при първите изпреварващи идиотски джигити ни идеше да обърнем колата, ама уви не става.Най-накрая седнах да ви дочета. Тазгодишната ни почивка беше може би най-хубавата ни от години, мнооого години. Така пълноценно не съм почивала не помня от кога.

Адимар виждам и други са писали за изворите.

Таис лек и безавариен път и безметежна почивка. И едно огроооооомнооо благодаря за страхотната идея за Евия, имам да черпя много узо да знаеш. Непременно хапнете контосувли и за нас, невероятно е вкусно.

СКО стискам, стискам много палци да се оправите бързо. Лека и успешна почивка без повече премеждия  Simple Smile

По въпроса със застраховките:

Аз направих медицинските май към Армеец в офис на СДИ, че ми беше до офиса. Пак там направих асистънс на колата за чужбина към Алианц с цена около 23 евро е за 15 дни при кола над 10 години, която няма каско към Алианц.
Аз понеделник ще трябва да се появя в офиса иначе съм отпуска до края на другата седмица и пъклено замислям планове да прекарам мъжо за едно бързо, последно гръцко море, този път даже и вечно вкисната ми тийнейджърка може би ще прояви желание да дойде с нас, ама да видим.
Продължавам да чета с кеф и да трупам нови и нови мечтани дестинации.


Хайде  Hug бързо - разкази, снимки, подробности -  и....името на кръчмето с кокореците, че за тях с ММ човек убиваме  #2gunfire

# 247
  • София
  • Мнения: 3 802
Tаис Желая ти безкрайни приятни моменти, много слънце и едно невероятно изкарване. Тръгваме след вас, ако спирате някъде можем и по кафе да пием....Ще пътуваме до Пирея 6 дена ?  Лек път....

# 248
  • Софето
  • Мнения: 652
Параход благодаря   bouquet. Ние сутринта заминаваме, ще минем през Кулата, дано няма опашки. Приятно и слънчево моренце на всички  Grinning.

# 249
  • Мнения: 960
Здравейте, бях писала, че ще почиваме на Халкидики- Атон, но нещата се промениха и сега резервацията ни е за Кавала. Ако можете да ме насочите по следните въпроси:
- има ли нужда от акваобувки в морето около Кавала
- дали ще е интересен парка на Аристотел- на около 100 км и се колебая дали да го посетим
- предполагам, че пазар има всеки ден в Кавала, но може ли да ми препоръчате нещо характерно за него
- ако може инфо или препратка към ферибота до Тасос, относно часове на тръгване и цени /ще почиваме от 10 до 15 септември/.
Благодаря.   bouquet

# 250
  • Мнения: 3 272
Добре дошли на новопристигналите и лек и приятен път на заминаващите! Hug
На вторите пожелавам прекрасно и релаксиращо преживяване, далеч от българсата действитлност!
Скрит текст:
Започнахме снощи АБ, детето май започна да отхрачва доста по-продуктивно. За последно вдигна 38.1 преди лягане' но ги свалихме с антипиретик и все още спи спокойно и непробудно. Надявам се бавно и славно да започне да се подобрява, защото и ние утре рано сутрин потегляме. Смятам и дано не бъркам, но самото преживяване за нея ще бъде много положително в здравословен план. Вярвам, че положителните емоции могат да лекуват човек. Това, съчетано с чист въздх, игри на открито и чувството на щастие у детето от това, че е чакането си е заслужавало ще бъде наш съюзник в борбата стози така ненавременен Бронхиолит. Оставането ни в София само би затормозило болното, да не говорим, че имаме и лоша новина, за която трябва да го подготвим някак си /ще има леко сътресение при нея в градината, писала съм тема във форума, който жела може да прочети и да се включи там, че много оспамих тук/. Днес ще минем контролно за една слушалка и ще стягаме катуна.

# 251
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
привет от Ситония Simple Smile
днес денят започа с облачност, но има надежда да се оправи временцето.
Гърция си е Гърция... безвремие и кристално море...
Даже се надявам да не става за плаж, ах как не обичам да ходя... та да обикаляме селца и градчета...
Няма оси, комари почти няма... перфектно е.

# 252
  • Мнения: 315
Здравей, в коя част на ситония сте? ние отиваме до вурвуру след няколко дни - как е сутрин и вечер? да взимам ли дебели дрехи? морето топло ли е?, а бурно ли е? разпитвам, защото никога не сме ходили там. благодаря и весела почивка ви пожелавам

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Параход , ти за интернета намери ли някакво решение? Аз вчера говорих с оператора на Мтел, препоръчаха ми някакъв тарифен план, който се активира с празен смс, разговорите са по 0,39 лв, а интернета по 0,96 лв. на MB, струва ми се разумно...до някъде , ако е през телефон или таблет ..., ако е през лаптоп доста скъпо ще се върже ...

# 254
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Здравей, в коя част на ситония сте? ние отиваме до вурвуру след няколко дни - как е сутрин и вечер? да взимам ли дебели дрехи? морето топло ли е?, а бурно ли е? разпитвам, защото никога не сме ходили там. благодаря и весела почивка ви пожелавам

уау, куп въпроси... Joy
вчера пристигнахме и беши много горещо. правихме плаж...
топло е и сега, макар от сутринта да вали...
снощи беше топла лятна вечер. но няма гаранция занапред. все пак отиваме към септември...
морето беше с лек бриз. не знам дали е топло, аз не влизам... моите хора казват, че е топло... било. все пак днес вали, може утре да и по-хладно.
ние сме до Неос Мармарис... пак, на мин. място сме... изгуби ми се тръпката от търсене и обикаляне Tired

Общи условия

Активация на акаунт