Интериорен стил по аматьорски 15

  • 60 973
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 160
Удобство
Скрит текст:

Място за съхранение

Скрит текст:

# 181
  • Мнения: 5 160
За Amelly   (къде си?)
Скрит текст:

# 182
  • Мнения: 677
Ох, ама много ме сърбят ръцете да се похваля Mr. Green
Аз нали уж си ремонтирам антрето, но понеже вече мислите ми са устремени към бъдещата ми кухня, започнах сериозно да се разсейвам с някои подготвителни работи за нея. Та да ви представя част от готовите кухненски столчета, засега 4 на брой, като се надявам да набъбнат с поне още два. Изцяло възстановени буквално от нищото, всичко беше на части, струпано на тавана от не_знам_си_колко_години и най-после отново дойдоха дни за тях. От мен акъла, малко дизайнерска работа, от два е правен един примерно, заменяни са части, седалките също трябваше да измисля от какво да се направят и т.н., и омасляването от мен. Дърводелската работа (най-трудната) разглобяване, шкурене, лепене, сглобяване я свърши друг (не че не бих искала, но ми липсват машини и умение).  Толкова са красиви, всеки сам за себе си, че съм полудяла от любов  Heart Eyes

Скрит текст:





А така изглеждаха преди:

Скрит текст:



# 183
  • Мнения: 3 974
Ето идеи за такъв корниз  Simple Smile
Исках да си направя такъв в спалнята - но бях отрязана. Още си стоя без корниз и перде.





Скрит текст:

# 184
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ах, Ема, невероятна работа си свършила. Отново Heart Eyes
Истински талант си ти. Heart Eyes

# 185
  • Мнения: 2 674
Ема, не знам с какво се занимаваш, но реставрирането на мебели те зове! Браво!

# 186
  • София
  • Мнения: 1 395
Ема  smile3501

# 187
  • Варна
  • Мнения: 925
Ема, много хубави са станали. В друга тема видях няколко пъти реставрирани стари столчета, но все боядисвани бели, което никак не е лошо, но ми липсваше да ги видя в естествения цвят на дървото. Много са хубави!  Peace Сподели от къде взе материала за седалките и как го направи. Сега ме надъха да реставрирам подобни на тези столчета, които имам на село. Отдавна ми минаваше такава идея, но точно седалките ме отказваха, защото не ми изглеждаха здрави.

Богиня, извинявай, че пак те тормозя - ще покажеш ли какъв корниз сложи на овалния прозорец.  Praynig Embarassed

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Lady April, не съм слагала още. Обмислям вариантите, но мисля, че ще е от ковано желязо, което да се огъне по дъгата на прозореца.
На теб ли ти трябваха каменоделци? Ако да, взех координати.

# 189
  • гр. София
  • Мнения: 4 820
Ема, не знам с какво се занимаваш, но реставрирането на мебели те зове! Браво!

+1  newsm10

# 190
  • Варна
  • Мнения: 925
Да, на мен. Сподели.

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
И аз се проявих като Кака Сийка - поразрових за другите неща на Ема. Ами какво да кажа - самороден талант. Ема, тези четири стола са много сладки в своята раличност, но спалнята.....спалнята ти е произведение на интериорното изкуство. Икея пасти да яде.

# 192
  • Мнения: 1 117
 #Crazy
ами то след Ема не знам аз какво да правим ние тука
не талант, ами чудо си, ама и какъв е тоя таван с неизчерпаеми запаси от вещи!!!
страхотни са станали!  Heart Eyes

Ето идеи за такъв корниз  Simple Smile
Исках да си направя такъв в спалнята - но бях отрязана. Още си стоя без корниз и перде.



Благодаря ти, видях ги тези варианти, но са твърде индъстриъл за моята къща  Grinning Тя е (или би трябвало да стане един ден  Mr. Green) малко по-романтична

# 193
  • Мнения: 6 397
Емааа... Dizzy Face
Нямам думи! Страхотно нещо си направила!

# 194
  • Мнения: 616
Ема, браво бе!!! Направо са разкошни столовете! Вдъхновяваш, да ти кажа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт