TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 212 912
  • 896
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 258
Къде в СОфия има магазин или само с поръчка може?

# 136
  • Мнения: 258
Момичета, някой има ли мнение от личен опит за трансдермалната антицелулитна лепенка?

# 137
  • Мнения: 673
Момичета, някой има ли мнение от личен опит за трансдермалната антицелулитна лепенка?
да,бях си взела 3 след като 1 не помогна,много пареше докато стоеше на крака и се зачервяваше много мястото.но ефект не видях.Но пък и при мен по трудно се вижда ефект т.к. аз явен целулит нямам,моят е подкожен и е малко , а той се маха трудно. Но много пареше трябва да търпите на болката.

# 138
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 247
Къде в СОфия има магазин или само с поръчка може?

И аз това се питам.

Отзиви за продуктите с гъба линчжи? Колебая се между такъв шампоан и този с жен шен.

# 139
  • Мнения: 36
За София - аз знам в Студентски и зад Халите, на ул. Вашингтон. Но са поне 4.

# 140
  • Мнения: 1
здравейте,

знае ли някои как се купува стартов пакет и какво съдържа?

# 141
  • Мнения: 1
Можже ли някой да ми препоръча нещо против акне на марката?Не измиващи гелове,а по-скоре кремове или гелове само за пъпките?Преди врмее имах ужасно акне,но си го изчистих по мой си начин...сега неискам да си натоварвам толкова кожата,та затова ми се иска нещо много силно,но да е само за засегнатата зона..ии да...цената е от значение
Здравейте бих ви препоръчала този фитокоректор. Той е с капкомер и се слага само върху пъпката сутрин и вечер и премахва възпалението , преди да е избило. Може да разгледаде цялата серия. Тя е специализирана за лечение на акне и белезите от него.
http://tiandezdrave.com/product/135/fitokorektor-10g.html

# 142
  • Мнения: 1 780
Къде в СОфия има магазин или само с поръчка може?
Тук има всичките.
http://www.tiandebulgaria.com/index.php?route=information/inform … information_id=14

За стартов пакет аз не разбрах какво е това и какво пита потребителя, но не помня да има. Сещам се4е има фирми които те задължават да закупиш нещо за да стартираш тук няма такова нещо.
Ако питате за мостри- има на парфюмите, но няма много смисъл според мен да се вземат.

# 143
  • Мнения: 4
Здравейте, дами! Вчера за пръв път ползвах нещо от продуктите. Кремът с плацента за ръце-мазен ми идва, аз лично не обичам това усещане. Но този с линчжи-страхотен, лека текстура, не омазнява. Ръцете ми са като на бебе Simple Smile
Сега по същество. Преди години сложих силикон в гърдите. За мой ужас, на едната гърда ми се получи гънка, нещо като т.нар. дабъл-бабъл. Замислих се за реоперация, но на този етап никак не мога да си я позволя финансово. Бял гледала в каталога им продуктите за бюст, но бях скептична и така и не си ги поръчах. Вчера ми ги подариха.  Първо използвах маската за еластичност, честно казано, без да очаквам кой знае какво. Но се оказа, че някак си действието се усеща още по време на самото прилагане. Гърдите ми се загряха, нещо средно между загряване и гъделичкане. Махнах маската, разнесох това, което остана по кожата, сложих си блузката и си легнах. Тази сутрин си разгледах гърдите внимателно. Въпросната гънка си е там, но някак не е толкова дълбока, а бюста ми е като набъбнал.
В момента сложих тази с водорасли. Усещането пак е същото-леко парене и гъделичкане. И понеже обичам да съм пресметлива и икономична, ще си прибера маската в пликчето за следваща употреба. Ако имам някакъв траен положителен ефект-ще докладвам. Стискайте палци!!!!!
А, да. Подариха ми също и по една "рибка" от регенериращия серум за лице и този за околоочния контур. Сутринта станах подпухнала като дзвер и възглавницата ми се беше отпечатала през бузата и окото. Викам си-ето го теста. Резултата:още са ми подпухнали леко очите, но отпечатъка изчезна след около 15 мин., друг път си е там до обяд Simple Smile
Ще ползвам превръзките и ще докладвам и за тях.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 559
Момичета,може ли да ми разясните как стои въпросът с превръзките.Доколкото четох има 3 вида-лечебни ,енергията на билките и нефритена свежест.Всички тези превръзки само по време на цикъл ли се ползват или може с лечебна цел извън цикъл.Аз в момента съм с цистит и свекърва ми(тя миналата седмица се регистрирала като дистрибутор)сеобади и ми каца че и препоръчали някакви превръзки с билки които действали много добре при цистит,на 24 часа се сменяли и някакъв чай за цистит.Може ли да ми разясните за кои точно превръзки става въпрос и за кой чай и има ли наистина ефект т ползването им(отделно в момента съм с гъбички във влагалището).Благодаря предварително

# 145
  • Мнения: 673
Момичета,може ли да ми разясните как стои въпросът с превръзките.Доколкото четох има 3 вида-лечебни ,енергията на билките и нефритена свежест.Всички тези превръзки само по време на цикъл ли се ползват или може с лечебна цел извън цикъл.Аз в момента съм с цистит и свекърва ми(тя миналата седмица се регистрирала като дистрибутор)сеобади и ми каца че и препоръчали някакви превръзки с билки които действали много добре при цистит,на 24 часа се сменяли и някакъв чай за цистит.Може ли да ми разясните за кои точно превръзки става въпрос и за кой чай и има ли наистина ефект т ползването им(отделно в момента съм с гъбички във влагалището).Благодаря предварително
има ежедневни превръзки енергия на билките,нефритена свежест и life energy.Двата първи варианта се продават като цяла упаковка 20бр и имат и за менструация.Последния вид е най лечебен той ср продава само на бройки т.е. единични еж.превръзки и няма вариант за менструация,но мисля че за цистит ти трябва точно този вид ,но за чай не знам точно кой вид,то един чай се дава за много заболявания трябва да видиш из нета има информация.Ефект от превръзки има определено,но за цистит не мога да кажа т.к. Моят проблем не беше това.

# 146
  • Мнения: 318
Здравейте ,
Да се включа с мнение за крема за ръце с гъбата линджи - майка ми го ползваше и старческите петна по ръцете й започнаха за избледняват  .После от несериозност спря да го ползва и сега пак си има петънца.
Много добре й повлия и био златото за подпухнали очи - торбичките под очите й намаляха доста .
Хубав ден желая на всички !

# 147
  • Мнения: 548
Момичета,може ли да ми разясните как стои въпросът с превръзките.Доколкото четох има 3 вида-лечебни ,енергията на билките и нефритена свежест.Всички тези превръзки само по време на цикъл ли се ползват или може с лечебна цел извън цикъл.Аз в момента съм с цистит и свекърва ми(тя миналата седмица се регистрирала като дистрибутор)сеобади и ми каца че и препоръчали някакви превръзки с билки които действали много добре при цистит,на 24 часа се сменяли и някакъв чай за цистит.Може ли да ми разясните за кои точно превръзки става въпрос и за кой чай и има ли наистина ефект т ползването им(отделно в момента съм с гъбички във влагалището).Благодаря предварително
Моля те, иди на лекар, а не се лекувай с превръзки, добавки или всякави други алтернативни средства. Аз си докарах неприятни проблеми точно с цистит като пиех само билкови хапчета, от които нямаше почти никакъв ефект. Ако толкова те привличат превръзките - използвай и тях заедно с лекарствата.

# 148
  • Мнения: 911
Привет!
Пастата за зъби Natural Oceanic Pearl предлага ли се все още?
  bouquet

 Grinning - предлага се ...

имам код за намаление от преди 2г., дали е валиден все още? как мога да разбера?

# 149
  • Мнения: 10
Привет!
Пастата за зъби Natural Oceanic Pearl предлага ли се все още?
  bouquet

 Grinning - предлага се ...

имам код за намаление от преди 2г., дали е валиден все още? как мога да разбера?

Предлага се, да. Съмнява ме, че важи този код. Кой Ви го е дал?

Общи условия

Активация на акаунт