TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 213 671
  • 896
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 780
Честно и аз не съм впечатлена от крема антицелулитния с чили, явно очакванията ми бяха други, да и няма затопляне.
за срока на годност досега не ми се е случвало да липсва и искрено се надявам да не са опитали да злоупотребят с това, мога да снимам някой продукт да видиш как е отбелязано да знаеш и къде да гледаш,.  неща в акция които са безплатни към друг продукт ми се е случвало да изтичат съвсем наскоро, не да са изтекли. Иначесъм чувала че и след срока на годност може да се ползва нещо, но пък цената трябва да се промени, поне според мен и следва купувачът да знае чесрокът е изтекъл.
харесва ми че на продуктите имат срок на годност, за разлика от други фармацевтични фирми на които пише 6 мес следотваряне. Така излиза че след10год ако не съм го отворила видите ли кремчето ще е в срок на годност, което е ужасно, или продуктът е 100 процента химия или това е поредната нагла лъжа на производителя като избягвам да купувам такъв вид продукти, просто защото ме дразни това.

# 121
  • Мнения: 96
ами то си има едно празно поленце и отгоре него пише годно до
обаче в поленцето няма напечатан срок

# 122
  • Мнения: 1 780
Ако четеш превода на бг на бялото листче, да може да е празно имат черни печати за срока които се виждат добре и са на самата опаковка примерно на кремчето е на тубичката и е като поставена от принтер или някаква такава машина, дано ме разбра, не мисля че могат да се изтрият освен да се покрият с нещо. Попитай дамата в магазина не вярвам да ти откаже, нашата тук е много мила.

# 123
  • Мнения: 96
в магазина беше господин Mr. Green
изкоментирах го аз, ама той беше като в необрано лозе, вика ми не мога да ви отговоря защо няма срок на годност.
Питах го какво ще ме посъветва да правя, а той вдигна рамене.
Обаче не предложи и да разпечатаме целуфана и да видим вътре на самия артикул дали няма срок, но не ми се вярва. То е като спирала, по принцип май срок на годност по етикетите на спиралите няма, все са върху хартиените опаковки.

Мисля след празниците пак да отида, дано да не е този мъж, незнам откъде се е взел, според мен може и да е замествал, знам ли

# 124
  • Мнения: 47
На някои от новите партиди на продуктите ще бъде изписвана само датата на производство доколкото знам

# 125
  • Мнения: 96
дори и да е така, като се изписва дата на производство следва да се отбележи след отваряне колко е годността.
А при въпросния продукт нито дата на производство, нито срок на годност имаше, дата каквато и да е тя липсваше.

Последна редакция: ср, 30 апр 2014, 11:32 от titi1

# 126
  • Мнения: 1 780

eto pogledni kak e

# 127
  • Мнения: 96
Благодаря, мила, значи срок на годности пише отгоре, пък долу е празно, няма напечатано както е при този лак.

# 128
  • Мнения: 1 780
Да срокът на годност е на руския етикет а на този на бг няма, така е тук, не знам за новите неща този е от стара партида то си личи и по датата на производство.

# 129
  • София
  • Мнения: 463
Включвам се и аз  bouquet, след като изчетох темите и се регистрирах си купих някои неща и съм доволна определено. Много е хубав заглаждащия крем с овча плацента ,чудесен е и млечния крем за ръце /от защитния крем за ръце в зелената опаковка нещо не съм във възторг/, пастите за зъби -синя и зелена са супер. Ще пробвам и избелващата по нататък.
Пластирите за обезболяване съм ползвала за кръста си, чудесен ефект, ако успееш да си я отлепиш , ползвах два вида ,но проблема с отлепянето си е същия ,понеже са нещо като лейкопласт на дупчици, напоен със съответните лечебни неща ,залепва много сериозно за кожата. Не знам при други хора, като при мен ли трудно се отлепят.
Превръзките са уникални, имам изключително болезнен цикъл -без обезболяващи не съм адекватна. По това което прочетох из нета и тук , взех си чая ортилия и ежедневни 20бр + една опаковка за критични дни. Резултата на следващия месец - не съм пила нито едно обезболяващо  Shocked носих си с мен през цялото време лекарствата ,да не би да ме заболи изненадващо ,но така и не се наложи да пия нито едно хапче. Изключително съм доволна от резултата.
Имах като подарък един лак Miss Te Ria, мисля че беше -не го харесвам ,пада мнооого бързо, още същия ден бях с обелен лак.

Искам да попитам някои има ли реален резултат от антицелулитните продукти?

# 130
  • Мнения: 7
Искам да попитам някой ползва ли ЕКОСФЕРИТЕ за пране? Аз си ги купих, изпрах цветно, има свуежа миризма..но искам и друго мнение.

# 131
  • Мнения: 1 780
За антицелултния крем с чили писах горе че не съм очарована и една дама също беше изказала такова мнение върни се назад и ще прочетеш.  Simple Smile
И мен ме интересува мнение за тия сфери, не смея още да опитам, но ако има добри отзиви защо не.

# 132
  • Мнения: 4
Още имам останал антиц. крем с чили от миналата година. Като го нанесеш не загрява изобщо Crossing Arms . Аз правя така нанасям го, увивам се с фолио и почвам да тренирам.Когато тренирам не усещам нищо,но щом спра почва много да пари, направо изгарям.Но не знам дали е редно да се правят такива неща newsm78

# 133
  • Мнения: 1 780
И аз щях да пиша, че като попадне от него на място където имам лека раничка започва да сърби много, значи има чили, но това загряване не го усещам, примерно бях си взела от обезболяващите пластири, при тях се усещаше затопляне и беше доста осезаемо, тук не.

# 134
  • Мнения: 7
При ммен загряването е доста силно.

Общи условия

Активация на акаунт