TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 210 531
  • 886
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 780
Аз не бях пазарувала година не ме бяха изтрили.Yum
Никога нищо не съм плащала за регистрация но по едно време имаше изискване за първа поръчка на някаква стойност, може и да е отпаднало.

# 406
  • Елхово
  • Мнения: 1 385
От няколко дни се запознавам с продуктите на Тианде! Вчера даже си поръчах серията за коса  Bio Rehab! Прочетох цялата тема в bg-mamma. Надявам се косопада са спре с тези продукти!

# 407
  • Мнения: 1 236
Ще спре, продуктите са много хубави.
В началото ще продължи да пада коса, даже може да се усили но това са тези косми които са тръгнали да падат.
Ще израства нова коса, в началото малко дразни защото хвърчи.
Внимавай шапоана да не попада в очите, защото люти.

# 408
  • Елхово
  • Мнения: 1 385
Благодаря за съвета и разяснението! Чакам с нетърпение пратката, че много ми оредя косата!

# 409
  • Мнения: 1 593
На мен много ми похвалиха шампоанът против косопад и оплешивяване, заедно с маската,отзиви за тях?

# 410
  • Мнения: 1 236
За по-бърз резултат, шампоана трябва да се комбинира с маската и тоника активатор. Поотделно използвани, пак имат ефект но е по - бавен.

# 411
  • Мнения: 1 593
Към тази серия няма спрей,само шампоан и маска. Не говоря за активатора,а против косопада

# 412
  • Мнения: 1 236
За коя серия говорим, нали за Био Рехаб?

# 413
  • Мнения: 1 593
Не,аз говоря за Master Herb,Bio rehab  е за растеж доколкото ми е известно. А моят е против косопад и оплешивяване

# 414
  • Мнения: 1 236
Ясно, Мастър Херб също е добър продукт.
Аз лично не съм го ползвала, отзивите са от мои приятели.
Био Рехаб не е само за растеж на косата, той е и против косопад, никне нова коса, също така и е против пърхут.

# 415
  • Мнения: 15
Здравейте. Някой ползвал ли е антицелулитния гел с чили и ако да какво е мнението ви. Помага ли

# 416
  • Мнения: 1 780
Аз ползвах антицелултни гел, хубав е за зимата защото много затопля даже ти пари, но за ефект - ами като на всеки крем, трябват или процедури или спорт, не очакавай чудеса..

# 417
  • Мнения: 1 696
След като пробвах различни продукти от марката, мога да кажа, че съвсем не са нещо уау. Цените им са доста високи., но имат силна реклама и разчитат ма съседния принцип, който видно е, работи отлично.

# 418
  • Plovdiv
  • Мнения: 26
Здравейте,някой ползвал ли е тонал ия крем с плацента?

# 419
  • Мнения: 2 023
Здравейте,някой ползвал ли е тонал ия крем с плацента?
Бях си поръчала светлия тон, но не ми хареса.Седеше ми мазно, събираше ми се по бръчиците на лицето и не успя да ми покрие тъмните кръгове.А от заглаждащия с плацента ми излезнаха пъпки, при положение, че не съм с проблемна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт