Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 авг. 2013, 10:03 ч.

TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

• 85 220
  • 452
  •   3
Отговори
# 450
Здравейте!
От скоро се запознава с тази марка. Имам суха кожа, както и пигментни петна по лицето. Имам едни преди, а други след бременност. Какви продукти бихте ми препоръчали да ползвам за тези два проблема на лицето ми?

# 451
Запис и аз да ви следя, благодаря за темата   bouquet
Аз не съм съгласна с мението, че шампоанът с корен от жен шен е много икономичен. И аз се надявах на това от прочетеното, но на моята коса (гъста и дълга) не беше икономичен никак. За месец и половина горе-долу ми стигна при едно миене на косата с него в седмицата.
Ако слагате толкова, че да ви се пени шампоана, със сигурност се налага да слагате повече шампоан, но не е нужно, и малко е достатъчно за да ви измие косата, просто няма пенители както в другите...
Как да няма пенители?Аз закупих шампоан и маска с жен шен,много ми ги похвалиха.Шампоанът е пълен с sodium laureth sulfate,това е много евтин и вреден пенител. От години се боря със себорея дано не ми влошат състоянието.Съжалявам ,че си дадох парите Sad

# 452
  • волно калдъръмче
Пробвайте шампоаните на Сапунена работилница. В тях няма SLS, но и не обещавам да ви харесат.

В по-скъпите шампоани на Тианде няма SLS, а в един от тях са използвани само натурални сапонони. Лошото е, че състава може да ви хареса, но цената не. От там идват неприятните впечатления от продуктите.  Сами може да се убедите, че шампоани без SLS на масовия пазар няма. Ако намерите такъв, той е скъп.

Общи условия

Активация на акаунт