TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 210 514
  • 886
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2
Здрсвейте, какво ще кажете за кремовете със змийската мас, аз мисля да ги ползвам за екземи, ако някой има резултат в този аспект ще се радвам да пише Simple Smile
Здравейте за хо-до0ър резултат се препоръчва комбинация с алунит и профилактичен крем със змийска мас,на мен лично това ми помогна за борба с ензимите.Ако желаете да станете консултант и да ползвате отстъпки,мо.я пишете ще ви регистрирам.

# 496
  • Мнения: 7
Здравейте,
Мен ме интересуват мнения за крем- стимулатора за целулит Simple Smile
Благодаря предварително !
😍

# 497
  • Мнения: 68
За продуктите не знам, но представителите на фирмата са под всякаква критика!
Или аз имах лош късмет с консултантката (Радослава Дакова), или за дистрибутори назначават крайно некомпетентни и безотговорни хора.
1. Подведе ме, че като неин нов клиент с първа поръчка ще се възползвам от 50% намаление. Думите ѝ присъстват като част от кореспонденцията ни в Messenger, но впоследствие тя не спазо обещанието си и подобна преференциална цена липсваше.
2. Заблуди ме за крайната цена - на лично съобщение ми сподели една сума, в действителност се оказа по-висока.
3. Не ме предупреди, че част от фирмената политика е да се плаща единствено в брой, не с дебитна/кредитна карта. Това е пропуск, който затруднява използването на куриерски услуги. При разговор с отдел продажби последва обяснение, че от куриерска фирма Speedy нямат практика клиентите им да плащат с карта. О.о Което е абсолютно невярно - стотици пъти съм използвала услугите на куриерската фирма и това е прецедент. Възможно е да става въпрос за укриване на данъци, понеже от TianDe не ми издадоха касов бон. Не съм компетентна, всичко е в сферата на предположенията.
4. Това, което ми направи най-неприятно впечатление, е замяната на един продукт с друг. Поръчах и си платих за избелваща фито-паста за зъби "Доктор Тайга" на стойност 18,30 лв, а получих по-евтината версия "Естествени океански перли", която струва 12,70 лв. Веднага сигнализирах на г-жа Дакова за допусната грешка. Обяснението ѝ: "То са еднакви пасти в различни опаковки.". Моля? О.о Все едно да кажеш "Фирмата ни предлага еднакви продукти, просто на единия слагаме по-хубава опаковка, измисляме си 2-3 свойства и БАМ! - нова цена...
но вместо като съвестен консулт да прояви отговорност, тя ме остави без отговор и прекрати приятелството във Фейсбук.
5. Продала ми е продукт, който няма приложение за нещата, които искам. Понеже е скъп. Питах други представители - изумени са защо ми го е дала... ПРОБУТАЛА.

Дано от ТианДе са съвестни и ми заплатят разликата в пастата или разменим двете пасти. Днес говорих с директорката на отдел Продажби, обеща по-късно да се чуе с мен... познайте.

Не препоръчвам.

# 498
  • Мнения: 1 236
Изумена съм от колежката която се е държала по този начин. Не я познавам, не знам и от колко време е дистрибутор в Тианде, но нейното държание е меко казано неадекватно.
Ще се опитам да обясня от моята гледна точка какво се е случило.
1. Няма как да ти продаде продукти на Тианде с 50% отстъпка, това означава, че част от парите тя трябва да си ги плати от собствения си джоб.
2. Точно от там идва разликата в цената.
3. Касов бон вие няма как да получите.
Тианде не укриват данъци, всичко си е легално, касов бон получаваме ние, дистрибуторите, общо на цялата поръчка.
Например, имам пет клиента с продукти, всеки за по 100 лв. От фирмата няма как да ми дадат пет касови бележки, те ми дават една за 500 лв.
4. Замяната на една паста за зъби с друга е недопустимо. Двете пасти са коренно различни, Тайга паста е черна, а океански перли е бяла, и двете са за избелване но все пак са различни. Ако сте си я поръчали този месец черната паста, тя трябва да дойде с подарък, четка за зъби на Тианде. Сега в момента е на промоция. Получихте ли такава?
5. За продукта който не сте си поръчали а ви го е дала, да не би да е някакъв подарък към поръчката ви?
Иначе и аз не мога да си обясня защо ви го е дала /пробутала. Освен да е объркала нещо с поръчките, или пък е нещо останало от предишни поръчки и се чуди как да го пласира.
Съжалявам, че така се е получило при вас, не всички дистрибутори са такива.
Успех Ви желая, да разрешите този казус и да намерите коректен консултант на Тианде! ❤️

# 499
  • Мнения: 68
Изумена съм от колежката която се е държала по този начин. Не я познавам, не знам и от колко време е дистрибутор в Тианде, но нейното държание е меко казано неадекватно.
Ще се опитам да обясня от моята гледна точка какво се е случило.
1. Няма как да ти продаде продукти на Тианде с 50% отстъпка, това означава, че част от парите тя трябва да си ги плати от собствения си джоб.
2. Точно от там идва разликата в цената.
3. Касов бон вие няма как да получите.
Тианде не укриват данъци, всичко си е легално, касов бон получаваме ние, дистрибуторите, общо на цялата поръчка.
Например, имам пет клиента с продукти, всеки за по 100 лв. От фирмата няма как да ми дадат пет касови бележки, те ми дават една за 500 лв.
4. Замяната на една паста за зъби с друга е недопустимо. Двете пасти са коренно различни, Тайга паста е черна, а океански перли е бяла, и двете са за избелване но все пак са различни. Ако сте си я поръчали този месец черната паста, тя трябва да дойде с подарък, четка за зъби на Тианде. Сега в момента е на промоция. Получихте ли такава?
5. За продукта който не сте си поръчали а ви го е дала, да не би да е някакъв подарък към поръчката ви?
Иначе и аз не мога да си обясня защо ви го е дала /пробутала. Освен да е объркала нещо с поръчките, или пък е нещо останало от предишни поръчки и се чуди как да го пласира.
Съжалявам, че така се е получило при вас, не всички дистрибутори са такива.
Успех Ви желая, да разрешите този казус и да намерите коректен консултант на Тианде! ❤️

1. Не беше нужно тогава да споделя за преференциалната цена.
2. Дори след като призна липсата на такава цена, сподели, че сумата с доставка е 79 лв. Излезе над 80 лв.
3. Споделих, че не съм компетентна по този казус, но липсата на възможност за плащане с карта и оправдаването с куриерската фирма ме наведе на тази мисъл.
4. Не съм получила. Платих паста "Доктор Тайга", понеже изрично поисках нея - дори пратих линк към пастата. Пристигна "Естествени океански перли"...
5. Споделих за проблем с черни точки и чупливи нокти. Препоръча ми спрей Алунит. Оказа че, няма приложение за моите проблеми и са пари на вятъра...

Едва ли ще рискувам втори път с подобни поръчки. Излезе ми скъпо и безсмислено. Добре, че не се доверих за по-голяма поръчка.

# 500
  • Мнения: 1 236
Разбирам ви!
В такъв случай настоявайте за отговор от директора на отдел продажби, какво точно се е случило.
Алунита няма да ви реши проблема с черни точки и чупливи нокти, но има много други приложения. Той е малка природна аптека у дома и е много хубав продукт.

# 501
  • Мнения: 133
Здравейте!
Дъщеря ми е с тънка, цъфтяща коса. Кои шампоан и маска бихте ми препоръчали? Тя хареса https://tiandemarket.bg/product/23401/%D0%A8%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D … 6%D0%B0-Bio-Rehab, бихте ли споделили мнение и за него.

# 502
  • Мнения: 2 023
Здравейте!
Дъщеря ми е с тънка, цъфтяща коса. Кои шампоан и маска бихте ми препоръчали? Тя хареса https://tiandemarket.bg/product/23401/%D0%A8%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D … 6%D0%B0-Bio-Rehab, бихте ли споделили мнение и за него.
Не съм доволна от него. Омазняваше ми много косата, а миризмата му е отврат.

# 503
  • Мнения: 17 933
Ужасно много го хвалят във фейса, аз не съм го ползвала, ама малко ми мирише на реклама. Пробвахме 2 на марката и не съм очарована, не бих повторила

# 504
  • Мнения: 1
Здравейте аз ползвам този шампоан и съм много доволна

# 505
  • Мнения: 2 717
Момичета, бих искала да прочета отзиви за ежедневните превръзки Simple Smile Биха ли помогнали при лечение на цистит и подобни проблеми? Също така , си търся представител от Пловдив! Simple Smile

# 506
  • Мнения: 1
Здравейте. Бих искала да попитам някой ползвал ли е паста за зъби Продентал на ТианДе? Какви са впечатленията ви и струва ли си?
Предварително благодаря!

# 507
  • Мнения: 4 218
А аз се интересувам от мнения за околоочните кремове?

# 508
  • Мнения: 6 536
Да дам отзиви за шампоана Биорехаб. Ползвам го от средата на м. декември. Не мога да кажа, че ми е израснала кой знае какво количество нова коса, по-скоро нормално. Имам едни бебешки коси отпред и те са дръпнали доста и като цяло косата е попораснала, но не е някакъв ефект уау, може би просто с нормалното си темпо или една идея повечко, но ефектът не е видим. Доволна съм, че косата наистина изглежда добре и се омазнява един ден по-бавно. Количеството ще ми стигне за може би за 2 месеца и половина. Обмислям да взема още една опаковка, за да видя как ще се справи в по-дългосрочен план. Ако косата дръпне ще продължа да го ползвам.
В тази връзка искам да попитам дали някой знае дали ще има някакви промоции за новия месец, за 8-ми март, нещо?
И друго - с каква надценка се продават продуктите? Т.е. за консултант каква е цената?
Flowers Hibiscus

# 509
  • Мнения: 22 867
А тоя сайт надежден ли е? Май не е само МЛМ?

Общи условия

Активация на акаунт