TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 211 583
  • 886
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 187
Здравейте, а какво ви е мнението за дамските превръзки като цяло и за превръзката от 4.40? Аз също се колебая за регистрация тъй като имам възпаление и не знам само с тях дали ще излекувам?

# 556
  • Мнения: X
Здравейте, а какво ви е мнението за дамските превръзки като цяло и за превръзката от 4.40? Аз също се колебая за регистрация тъй като имам възпаление и не знам само с тях дали ще излекувам?
Мисля че някои от тези би свършила повече работа, а и цената е по-изгодна. https://mytiande.bg/shop/zdrave/zhensko-zdrave/ezhednevni-damski … a-svezhest-20-br/ и https://mytiande.bg/shop/zdrave/zhensko-zdrave/super-tanki-ezhed … a-svezhest-25-br/

Линковете с личен код и предложенията за включване в структура са забранени.
модератор

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 18:50 от Анонимен

# 557
  • Мнения: 289
Здравейте! Какво ви е мнението за 3D-Фотонер-а?Някой ползвал ли го е?

# 558
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Здравейте!
Някой от дистрибуторите запознат с шампоана и маската за връщане цвета на косата може ли да изясни следното, ако знае. На етикета на маската има написани два начина на употреба. При единия маската стои 2 минути на косата при другия 20 минути.
Ако се ползва маската с цел връщане цвета, колко минути трябва да стои на главата?

Последна редакция: вт, 18 авг 2020, 01:13 от danny_em

# 559
  • София
  • Мнения: 482
Здравейте, можете ли да препоръчате продукт против розацея?

# 560
  • Мнения: 252
Здравейте, регистрирах се като дистрибутор и ще правя първа поръчка. Искам да попитам изпращат ли безплатно каталог с първата поръчка? До колко дни идва поръчката? И ако може споделете от кои продукти сте най доволни и си заслужават. Аз искам да пробвам шампоана алое и тонален крем.

# 561
  • Мнения: X
Здравейте, регистрирах се като дистрибутор и ще правя първа поръчка. Искам да попитам изпращат ли безплатно каталог с първата поръчка? До колко дни идва поръчката? И ако може споделете от кои продукти сте най доволни и си заслужават. Аз искам да пробвам шампоана алое и тонален крем.
Аз използвам тонален крем и заглаждащ от същата серия и от 2та съм доволна. Също така използвам и гел паста за зъби с калций. Имам отдръпнат венец на 2 зъба и там беше много чувствително от както използвам тази паста чувствителността е сравнително по малко. Не е изчезнала защото я използвам от 10дни времето ще покаже.

# 562
  • Мнения: 1 258
Каталога не е безплатен, трябва да го включиш към поръчката си и съответно заплащаш дистрибуторска цена.
Поръчките идват до ден, най много два, зависи по кое време на деня ще я пуснеш.
Много са продуктите които са хубави, при мен най-много се поръчва тонален крем, змийски профилактичен крем за крака, интимния гел, паста за зъби с ултра почистване...

# 563
  • Мнения: 132
Каталога не е безплатен, трябва да го включиш към поръчката си и съответно заплащаш дистрибуторска цена.
Поръчките идват до ден, най много два, зависи по кое време на деня ще я пуснеш.
Много са продуктите които са хубави, при мен най-много се поръчва тонален крем, змийски профилактичен крем за крака, интимния гел, паста за зъби с ултра почистване...
Здравей, каква е цената на каталога и колко е тази дистрибуторска цена, която се плаща?

# 564
  • Мнения: 187
А може ли мнение за чай с ортилия или китайска пищялка? Имам възпаление  на шийката,парене,сърбеж и течение.Искам да пробвам  превръзките и чая.

# 565
  • Мнения: 4 246
Аз поръчах превръзките нефритена свежест и крема против акне - снощи сложих първата превръзка и имах някакво охлаждащо и после загряващо усещане, ако мога така да го обясня, имам леко бяло течение, което се надявам от тези превръзки да намалее още повече, бих изпробвала и по-силните.
Кремчето заглажда кожата, за пъпките все още не мога да дам мнение, ще пиша след по-продължителна употреба.
Sun lady, да не би да имаш раничка /имах такива симптоми, без паренето/, ако е така отиди на лекар.

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 324
Аз поръчах превръзките нефритена свежест и крема против акне - снощи сложих първата превръзка и имах някакво охлаждащо и после загряващо усещане, ако мога така да го обясня, имам леко бяло течение, което се надявам от тези превръзки да намалее още повече, бих изпробвала и по-силните.
Кремчето заглажда кожата, за пъпките все още не мога да дам мнение, ще пиша след по-продължителна употреба.
Sun lady, да не би да имаш раничка /имах такива симптоми, без паренето/, ако е така отиди на лекар.
Превръзките Нефритена свежест са по-скоро поддържащи или превантивни, докато Енергия на билките са по-силни и с по-изразен лечебен характер.Охлаждането е характерно и за двата вида превръзки и нормално се усеща първите 15-тина мин след поставяне на превръзката.Паренено може да е сигнал за цистит

# 567
  • Мнения: 4 246
Някъде бях чела, че е добре да се започне с по-леките та ... значи ще поръчам енергия на билките, благодаря!

# 568
  • Мнения: 2 838
Doni, благодаря за препоръките. Точни бялата лепенка ползвах за нос и не ми изкара нищо.
С мазна кожа съм и златната маска е окей, но не е нещо невиждано за мен. Перлената пък ми пресуши кожата.
Кремът с плацента реших да го пробвам на своя глава, въпреки че майка ми ме предупреди, че е ужасно мазен.. е, беше права.
За мен тези продукти са повече агресивна реклама, от колкото качество. Всеки консултант, който чуе че клиент не е доволен, казва че видиш ли клиента не знае как се използва продукта или не е използван правилно...

# 569
  • Мнения: 22 867
Тианде е просто козметика, прононсирана като натурална. Ни нещо повече, ни по-малко от другите марки натурална козметика. Естествено е на един да пасне, на друг - не. Информацията за това, за каква кожа и как да се използва се пише на опаковките или в листовка. Не виждам нужда от специални обяснения на дистрибуторите или, ако са необходими допълнителни указания, то това вече е недостатък. Използвала съм някои продукти, не бих казала, че са лоши, но в никакъв случай нещо уау, че да продължа или подновя използването. Което не пречи, разбира се, на който желае да си я купува и ползва. Просто дистрибуторите създават някакъв ореол около нея, но и това е обяснимо. Все пак това не е медицинска козметика, не че и тя лекува сериозни проблеми, по-скоро е съпътстваща. Може да има превантивна роля, временно да облекчи някакво неразположение, но да лекува, както чета, че се препоръчва.......С превръзки и чайчета да лекуваш бяло течение, възпаление на шийка е несериозно. Да, ще облекчат леко положението, създавайки някакъв физически комфорт, но да се създава внушение, че лекува.........

Общи условия

Активация на акаунт