TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 211 404
  • 886
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 2
Здравейтеее🌺🌺🌺
Някой ползвал ли е продуктите на Тианде от серията “Женско здраве”. Много ще съм благодарна ако някой сподели мнение за тях🙏

С поликистоза съм. Четох че много помагат за тази диагноза и зачеването.
Благодаря предварително за отговорите! 🥰

# 826
  • Мнения: 17 982
И аз искам съвет, кои ежедневни превръзки препоръчвате за смущения в цикъла при девойка

# 827
  • Бургас
  • Мнения: 324
И аз искам съвет, кои ежедневни превръзки препоръчвате за смущения в цикъла при девойка
На колко години е?

# 828
  • Мнения: 21 275
Ако отскоро девойката има цикъл е нормално да мине доста време докато се намести и стане редовен.

# 829
  • Мнения: 17 982
На 16 е, от почти 2 години има, в началото дори беше по- редовен от сега, ходихме на лекар, не откри проблем, и той смята, че се нормализира

# 830
  • Бургас
  • Мнения: 324
На 16 е, от почти 2 години има, в началото дори беше по- редовен от сега, ходихме на лекар, не откри проблем, и той смята, че се нормализира
По принцип е нормално да има някакви смущения, все пак е в пубертета и хормоните не са се наместили.Ако все пак решите да вземете от превръзките на Тианде, то може да и поръчате тези с алое

# 831
  • Мнения: 12
Здравейте момичета от 2 дена започнах да пия фото чаи някои пил ли го е и има ли ефект при поръчката ми казаха че помага за безплодие и регулира цукала благодаря предварително

# 832
  • Мнения: 3
Може ли мнение за кърпите за стъкла? Наистина ли са толкова вълшебни?
Има доста видове кърпи на TianDe. Категорично са изключително полезни и вършат страхотна работа дори без ползването на препарат. Специално кърпата за стъкла е страшно добра.Heartbeat

Относно програмите за женско здраве да! Действат. Има различни групи във фейсбук в които опитни консултанти ще ви насочат към конкретни продукти!

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 00:28 от Adrenalincio Mad Chemist 731093

# 833
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте! Много бях доволна от един шампоан с билки на Тианде, но от известно време навсякъде ми излиза изчерпан. Някой има ли идея дали мога да го намеря някъде?

# 834
  • Бургас
  • Мнения: 324
Здравейте! Много бях доволна от един шампоан с билки на Тианде, но от известно време навсякъде ми излиза изчерпан. Някой има ли идея дали мога да го намеря някъде?

Здравейте, много отдавна го няма никъде, включително и в дилърския център.За каква коса, скалп и за вас или за дете, мога да предложа с какво да го замените

# 835
  • София
  • Мнения: 170
Благодаря за отговора!
За мен е, косата ми е тънка, скалпът ми е много сух, чак се лющи и стават ранички. Само този шампоан ми успокояваше и всичко отшумяваше още след първото-второто миене с него. Ще съм благодарна на всякакви препоръки Simple Smile
Здравейте! Много бях доволна от един шампоан с билки на Тианде, но от известно време навсякъде ми излиза изчерпан. Някой има ли идея дали мога да го намеря някъде?

Здравейте, много отдавна го няма никъде, включително и в дилърския център.За каква коса, скалп и за вас или за дете, мога да предложа с какво да го замените

# 836
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета. Преди дни си поръчах дамските превръзки "енергия на билките", както и една опаковка фито чай. Исках да опитам и този вариант, тъй като съм с репродуктивни проблеми и четох много положителни отзиви за тази серия. Само че още в момента, в който поставих ежедневната превръзка усетих страшно парене и не успях да издържа повече от 10 мин. Тези от вас, които сте използвали тези превръзки може ли да споделите толкова много ли ни е парило и на какво може да се дължи? Благодаря предварително на озовалите се.

# 837
  • Бургас
  • Мнения: 324
Здравейте, момичета. Преди дни си поръчах дамските превръзки "енергия на билките", както и една опаковка фито чай. Исках да опитам и този вариант, тъй като съм с репродуктивни проблеми и четох много положителни отзиви за тази серия. Само че още в момента, в който поставих ежедневната превръзка усетих страшно парене и не успях да издържа повече от 10 мин. Тези от вас, които сте използвали тези превръзки може ли да споделите толкова много ли ни е парило и на какво може да се дължи? Благодаря предварително на озовалите се.
Здравейте, това е нормална реакция от превръзките… в зависимост от проблема на някои паренето или ментоловото усещане е повече или по-малко.При мен след като вече почти 5г ги ползвам парене няма.Появи ли ми се някакво възпаление обаче и слагайки превръзките и го усещам.

# 838
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета. Преди дни си поръчах дамските превръзки "енергия на билките", както и една опаковка фито чай. Исках да опитам и този вариант, тъй като съм с репродуктивни проблеми и четох много положителни отзиви за тази серия. Само че още в момента, в който поставих ежедневната превръзка усетих страшно парене и не успях да издържа повече от 10 мин. Тези от вас, които сте използвали тези превръзки може ли да споделите толкова много ли ни е парило и на какво може да се дължи? Благодаря предварително на озовалите се.
Здравейте, това е нормална реакция от превръзките… в зависимост от проблема на някои паренето или ментоловото усещане е повече или по-малко.При мен след като вече почти 5г ги ползвам парене няма.Появи ли ми се някакво възпаление обаче и слагайки превръзките и го усещам.
Много благодаря, че доста се притесних. Аз съм с ендометриоза и с какво ли не се мъча да предотвратя поява на кисти. Ще се опитам пак да издържа и се надявам да даде резултат. 🙂

# 839
  • Мнения: 3
Здравейте! Моля,за отзиви за серията Snake Factor

Общи условия

Активация на акаунт