Телевизор, бебе, вредни излъчвания?

  • 2 805
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
До преди няколко месеца телевизорът работеше по цял ден. Сега работи само, когато тя спи, защото ако го пусна тя отива и го гаси  Twisted Evil

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Ехааа, Писана, невероятно! Сигурно твоята дъщеря е единствената, която не гледа телевизия, а напротив - гаси телевизора  Joy

# 17
  • Мнения: 5 103
Ми несмисля, че е нетрябва да гледа тв.

# 18
  • Мнения: 4 406
ми той сам си го пуска вече, не мога да му забраня

# 19
  • Мнения: 2 959
Аз не разрешавам на Дана да гледа ТВ. През деня ТВ- то е изключено и сме на музика. Когато я храня дори столчето е с гръб към ТВ. С това най- бързо ще свикне, сега е време за игри, тичане, книжки.

# 20
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Работи по цял ден. Гледат и детски филмчета на компютъра. Каката вече и игри играе...... ooooh!

# 21
  • Мнения: 130
Аз не разрешавам на Дана да гледа ТВ. През деня ТВ- то е изключено и сме на музика. Когато я храня дори столчето е с гръб към ТВ. С това най- бързо ще свикне, сега е време за игри, тичане, книжки.
[/quote
Така трябва да е!Моята дъщеря се успокоява с TV -to!Но то е вредно не само за очите, мисля че вреди на нормалното развитие на децата! Седят по цял ден пред телевизора.Не при всички, но изследвания показват че сегашните деца са пристрастени към TV  и компютри и това влияе на психиката им, стават по затворени седят по цял ден пред TV -to prepo4itat go pred igra s priqteli!
Въпреки това не мога да и забраня да гледа телевизия! Embarassed

# 22
  • Мнения: 827
Аз имам 2 избора- или да стоя цял ден на тишина и да откачам, или детето да гледа, когато реши. Не мисля, че е такъв проблем и е толкова вредно

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
здравейте искам да ви попитам давате ли на децата да гледат телевизия.Телевизорът на моята щерка е винаги пуснат (освен когато трябва да спи вечер), това не означава че тя постоянно е вперила поглед в него, но го слуша гледа си рекламите (любими са и).Това естествено постоянно води до спорове вкъщи и с роднините Twisted Evil Смятам че телевизорът няма да и навреди толкова много колкото го изкарва примерно свекърва ми, особено при положение че тя не е залепена за него. Какво е вашето мнение, как процедирате с вашите големи и малки бебчовци?



И при мен случая е 1:1 с твоя, телевизора в стаята се включва в 9 сутринта и се спира когато си легнем или когато излизаме, упреци има, но  smile3502

# 24
  • Мнения: 3 360
Да ,гледа ТВ и не мисля ,че е проблем newsm78Сега е на 5,а като стане на 10 и седне пред компа,какво?Да не я допускам и до него ли???Все пак в 21 век сме-векът на технологиите!Не можем да променим нищо!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И нашият работи по цял ден и дори когато се храним я намествам да гледа че е голямо шило.

# 26
  • Мнения: 2 910
Старая се телевизора да не е постоянно включен, все пак си е излъчване. Но, когато я храня задължително работи, вечер, докато заспи също. Сега, когато почти цяла сутрин сме вътре, телевизора също е включен, иначе аз трябва тотално да изперкам.

# 27
  • Мнения: 445
И ние умираме за телевизия - реклами и музика особено. Но и аз гледам да го изключвам от време на време, защото не е полезно толкова много да се гледа ТВ.

# 28
  • Мнения: 1 072
Гледам да изключвам телевизора, когато си играем с Марк или да си играем в другата стая. Педито ме предупреди, че било много вредно детето да гледа телевизия. Аз незнам колко е така. Ако сме всички заедно и гледаме тв, то е когато гледаме спорт, новини или някоя комедия. Никакво насилие, кръв, оръжия и т.н.
Не мисля да слагам телевизор в детската стая, всъщност както и в спалнята, нито в кухнята.
Ти си решаваш. Аз лично също рядко гледам тв.

# 29
  • Мнения: 2 271
И ние сме телеманияци!Пред телевизора не я слагам,но тя се обръща  да гледа   по няколко пъти дори докато я кърмя Laughing

Общи условия

Активация на акаунт