ще му навреди ли???

  • 1 419
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 462
Не се притеснявай толкова много. Естествено че е по-добре да се постараеш да си максимално спокойна, но пък нали се сещаш, че 9м са прекалено дълъг период за да може всичко да ни е перфектно...Желая ти лека и безпроблемна бременност Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз откакто забтеменях и до сега много се стряскам.Особено в къщи.Бебка също се стряска,но все пак е мъниче още и някой шумове/всички/ не са и познати още.

# 17
  • Мнения: 2 271
Осигури си максимално спокойствие,мисли си само хубави неща и всичко ще си дойде на мястото.Дори спонтанният плач(без причина) е нормален за това ти състояние.Гледай по-ведро на нещата и всичко ще е ОК!

# 18
  • София
  • Мнения: 131
Аз имах проблеми в началото на бремеността и също бях много изнервена. Не съм забелязала детето ми да е нервно сега, изключително живо и енергично е, но в никакъв случай не е нервно. Можеш да се консултираш с доктора си за нещо успокоително на билкова основа, ако положението е много нетърпимо, аз например пиех чай от маточина (мноооого е гаден, но определено имаше ефект). Най-добре ми действаха обаче продължителните разходки. Успех и лека и безпроблемна бременост!

# 19
  • Мнения: 1 425
Не няма да му навредиш, защото плода е още много малък. Но съм чела, че след 3-ия месец нервите трябва да са по малко. Както се казва занапред я карай по спокойно  Laughing Лека бременност ти желая и здраво, сладко бебенце.  bouquet

# 20
  • Мнения: 666
 Хубаво е докато си бременна да не се стряскаш, да не се ядосваш ит.н само , че е невъзможно , не мисля че стресът и уплахата  вредят  на бебето

# 21
  • Мнения: 481
Не че ще навредиш на бебето от това че си се стреснала, но за да протече възможно най-леко бремеността ти трябва да избягваш нервите.
Аз към края на бремеността си лежах в болницата за да задържим бебките колкото се може по-дълго в корема Laughing и тогава имах някои доста изнервящи моменти. Та при всеки такъв случай получавах контракции, та понякога се налагаше дори да идва доктора ми и да ме успокоява Embarassed
Та с две думи - избягвай нервите е въобще да не ти пука какво става покрай теб - бебчо е най-важен сега!!!

# 22
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
опитай се да се поуспокоиш и ти желая безпроблемна бременост  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 776
Ако си бременна - честито! Нищо му няма на бебето! Все пак внимавай с дозите адреналин, които му предаваш, че като се роди ще ти го върне тъпкано  Wink

# 24
  • Мнения: 7 640
чак да му навреди- никоя бременна не отива в Алпите докато роди, не се тревожи.

Общи условия

Активация на акаунт