"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 189.5

  • 52 149
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 311
Невероятнииии снимкиии, ох Чааа, оххххх сладкишче. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 6 105
Иве, за теб и Зори си знаем  Laughing

А , дано още повече се разхубавее по време на сериала.  Praynig  Mr. Green

# 707
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 576
Добро утро и от мен  Hug
И аз не съм от тези който тръпнат в очакване,макар това за мен да е първия сериал,който ще гледам онлайн,като изключим продължението на АФК.Но засега ще го гледам,но ако забози много,дори Ча не може да ми прикова вниманието да го гледам.

И аз съм така- преди месец много ми се гледаше, но сега нещо май.... Rolling Eyes  Още повече, че не ми се нрави идеята да гледам Чаатай като 17 годишен оръфляк (вчера го казах и в другата тема)  много му ходи на това момче загладен косъм и облаци парфюм да се носят след него Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes та той и в живота има доста спретнат и елегантен вид, но....
Разни такива изпаднали, непотдържани лапета с цели гнезда в главата не са ми много по вкуса ама ще се жертвам- може да ми хареса, кой знае Crazy
И на мен ще ми е за пръв път онлайн гледането, че АФК-то го гледах по Шоуто на телевизора и понякога само, когато пропусках излъчването, като го качаха някъде гледах на компа. При един куп турски телевизии на цифровата, баш Стар да няма значи.... #Cussing out

# 708
  • Мнения: 21 201
Ивче и аз като теб имам много турски канали, но не и Стар тв. Rolling Eyes
На мен сюжета не ми е познат, защото не съм гледала ОК и предполагам, че, ще ми е интересно, а имаше изказвания, че няма да се придържат изцяло към оригинала.

# 709
  • София
  • Мнения: 30 253
здравейте,

малко остана. Аз да си кажа, че не се вълнувам толкова много, защото сюжетът ми е познат. Приятно ми е само, че ще видя Ча на екран.

Снимките му са много хубави, но и на мен с тази прическа и свитите очи не ми не ми харесва много. Аз по принцип и толкова слаб не го харесвам, ама героят му го изисква  Peace

Да не говорим, че при мен има и друг фактор, който не ме привлича толкова в сериала (освен сюжета)- Серенай  Embarassed (извинявам се на феновете й)

# 710
  • Мнения: 1 311
Много се радвам когато чета, че Не харесвате Ча с новата визия! Конкуренцията ми намалява! Mr. Green Продължавайте в същия дух. Laughing

# 711
  • Мнения: 1 786
 Още повече, че не ми се нрави идеята да гледам Чаатай като 17 годишен оръфляк (вчера го казах и в другата тема)  много му ходи на това момче загладен косъм и облаци парфюм да се носят след него Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да, все едно не е редно да го харесваш, нали  hahaha hahaha hahaha Друго си беше с ризките, мерцедесчето и надменния поглед , а за халката няма да споменавам, че тя ми е фетиш  Embarassed Joy

# 712
  • Мнения: 27 735
Много се радвам когато чета, че Не харесвате Ча с новата визия! Конкуренцията ми намалява! Mr. Green Продължавайте в същия дух. Laughing

 smile3521 smile3521 newsm47


# 713
  • Мнения: 11 820
Ох,получих сърцетуп,а за довечера не ми се мисли ще се припада много  Blush Аз съм му върла фенка и с каска на главата си е хубав  Whistling

# 714
  • София
  • Мнения: 30 253
 Още повече, че не ми се нрави идеята да гледам Чаатай като 17 годишен оръфляк (вчера го казах и в другата тема)  много му ходи на това момче загладен косъм и облаци парфюм да се носят след него Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да, все едно не е редно да го харесваш, нали  hahaha hahaha hahaha Друго си беше с ризките, мерцедесчето и надменния поглед , а за халката няма да споменавам, че тя ми е фетиш  Embarassed Joy


+ 1

# 715
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 576
........ а за халката няма да споменавам, че тя ми е фетиш  Embarassed Joy[/b]



Ох, не ми напомняй, че и аз съм така  Mr. Green Засрамих сА значи от мене си hahaha Embarassed Embarassed Embarassed

# 716
  • Мнения: 11 820
Като чета за халки за Чатай и Хазал заедно се изприщвам  Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 6 105
Сис, според мен те говорят за халки-Емир и Фериха-има разлика  Peace  Mr. Green

Зори,знаем си те теб,една Чатайка по-малко е дар небесен  Joy

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Що пък трябва като чуеш халка и за Хазал да го свързваш пък веднага,на човека просто му ходеше халка,няма нищо общо с Хазал.
Я каква разлика има,аз по дечковци не си падам,минах го отдавна тоя период,харесах си го мъжествен та дрънка,в тоя му хилав и рошав вид,направо ви го отстъпвам с кеф  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 1 311
Зори,знаем си те теб,една Чатайка по-малко е дар небесен  Joy

Точно така. hahaha

Никаква по - различна визия не може да ме откаже от любовта ми към него. Какво притежава това момче, че завладя ума, сърцето, душата ми не знам...много ми въздейства. Laughing И не се шегувам. Stop

Общи условия

Активация на акаунт