"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 189.5

  • 52 142
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 786
Що пък трябва като чуеш халка и за Хазал да го свързваш пък веднага,на човека просто му ходеше халка,няма нищо общо с Хазал.

 newsm10

# 721
  • Мнения: 2 788
Здравейте,

Виждам, че всички сме в очакване, аз съм от тия дето няма да припадат, но ми е интересно каква игра ще покаже Ча, не съм гледала оригинала, за мен ще е ново, ама от вас знам толкова много, че не предизвиква любопитството ми, освен Чачи, харесвам и Хазар, само да не слага кармазЪ Mr. Green

Ирче, това е една от най-прекрасните му визии, и аз го харесвам по-пълничък  Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и много му отиваше халка на ръката му  Hug

# 722
  • Мнения: 6 105
Зори,знаем си,че не се шегуваш.  smile3521

Няма ли да се местим,има си нова тема,хайде:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=738022.0

# 723
  • Мнения: 11 820
Добре Емир и Фериха...и защото искате да са заедно и в живота ...мисля,че вече всичко се изчерпа по тази тема  Peace Сега е време да се обърне внимание на Хазал и новия и проект и на Ча и неговия  Peace

# 724
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Добре Емир и Фериха...и защото искате да са заедно и в живота ...мисля,че вече всичко се изчерпа по тази тема  Peace Сега е време да се обърне внимание на Хазал и новия и проект и на Ча и неговия  Peace
Ми сега никой не ги спомена ,съсредоточили сме се в новите им проекти и на двамата ,ние тъкмо забравим и ти ни напомняш  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 11 820
Добре Емир и Фериха...и защото искате да са заедно и в живота ...мисля,че вече всичко се изчерпа по тази тема  Peace Сега е време да се обърне внимание на Хазал и новия и проект и на Ча и неговия  Peace
Ми сега никой не ги спомена ,съсредоточили сме се в новите им проекти и на двамата ,ние тъкмо забравим и ти ни напомняш  Mr. Green
да бе ади ся глупости  Naughty не прехвърляй топката  Naughty

# 726
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Добре Емир и Фериха...и защото искате да са заедно и в живота ...мисля,че вече всичко се изчерпа по тази тема  Peace Сега е време да се обърне внимание на Хазал и новия и проект и на Ча и неговия  Peace
Ми сега никой не ги спомена ,съсредоточили сме се в новите им проекти и на двамата ,ние тъкмо забравим и ти ни напомняш  Mr. Green
да бе ади ся глупости  Naughty не прехвърляй топката  Naughty
В момента никаква топка не прехвърлям,нито ги бях споменала като двойка  Peace

# 727
  • Мнения: 27 735
......    аз по дечковци не си падам,минах го отдавна тоя период,харесах си го мъжествен та дрънка,в тоя му хилав и рошав вид,направо ви го отстъпвам с кеф  Mr. Green

Ура, Ирка се отказа!  newsm44
Yeni Ча играта й разказа... Mr. Green
и превзехме тая база.. newsm44
Не харесвали бретона,
тъй, тъй, окапвайте от клона... Whistling Mr. Green
Ние истинските фенки,
шЪ го ловим даже с наколенки.. Joy Joy

Най-подир ще се броим на пръсти,
и ще станем с него „гъсти”.  Wink
А когато се подстриже,
и опашка към него се заниже... Whistling
ще ви сетим как не искахте го вече,  Naughty
шЪ стоите мнооооого надалече!!!
 smile3534

# 728
# 729
  • Мнения: 564
Здравейте! Новичка съм, не можах да изчета всичко, но тък като нямам търпение да изгледам филма,  а не разбирам руски, ще ви питам, кога се чака превод на български. (Съжалявам, ако сте го казвали, не можах да намеря.)

Общи условия

Активация на акаунт