ОКТОМВРИЙКИ - Тема 16

  • 29 183
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 258
Сол, Babasling съм си взела сега, така че още нямам наблюдения. Спрях се на такъв поради същата причина - омотаването (въпреки че, когато ползваш слинг-шал, може да си ходиш с него, а не да го слагаш и сваляш непрекъснато). С голямата пробвах слинг-шал, но тя не беше от най-кротките бебета и не се радваше на престоя си в него, а пък на мен ми беше твърде горещо, къде от времето, къде от хормоните да я мъкна в слинга. Затова сега ще пробвам Babasling, въпреки че малко ме притеснява тежестта да пада на едното рамо (при слинг-шала е равномерно разпределена върху двете).

# 706
  • Мнения: 15
mushmulkata, какви са тези съседи, направо изроди. Първо какво им пречи, ако количката е долу във входа-те нямали ли са деца някога, да я мъкнеш по тия стълби и с новородено в ръцете. Второ ще и нарежат на жената количката....нямам думи просто  smile3511
Колкото до спането-аз вече, освен че ставам до WC, ставам и да ям  Blush -2 вечер подред.... събуждам се адски гладна. Явно защото стомаха ми вече е нюню и не ми стига това, което ям за вечеря. Спя с възглавница между краката, ама пак се въртя като риба на сухо.
За кошарката-първите месеци ще я държа в нашата спалня и към лятото мисля да направим ремонт на другата стая и да си го местим самичко  Flutter

# 707
  • Мнения: 669
На мен също ми се случи две нощи да ставам за хапване, но не да се събуждам от глад, а след като 2 часа се въртя като обран евреин и огладнявам - ставам, ям, пия вода, ходя до WC, онази нощ даже си отворих книжката и си четох - и накрая ми се приспа и заспах към 7 ч. сутринта, когато ММ тръгна за работа.

# 708
  • Мнения: 200
Здравейте момичета. Имам Лансинох,40мг. чисто нов,неупотребяван.Дублирана покупка. Ако някоя от вас още не си е взела може да ми пише .

# 709
  • Мнения: 70
Аз се спрях на този модел слинг, защото и мен ме притесни едното рамо на другия модел, не знам дали ще мога да се справям :
http://www.amazon.co.uk/Wallaboo-Carrier-Cross-Ivory-Cream/dp/B0 … f_se_p_img_2_G4M7

# 710
  • Мнения: 91
Аз се спрях на този модел слинг, защото и мен ме притесни едното рамо на другия модел, не знам дали ще мога да се справям :
http://www.amazon.co.uk/Wallaboo-Carrier-Cross-Ivory-Cream/dp/B0 … f_se_p_img_2_G4M7

Този го бях харесала, но не видях легнало/спящо положение, по-скоро ми прилича на кенгуру? newsm78

# 711
  • Мнения: 70
Съгласна съм Сол, така изглежда по-скоро, на едно рамо е като люлка, много е хубаво, но не знам дали ще ми е удобно.

# 712
  • София
  • Мнения: 297
И аз съм с babasling като Cacao   bouquet Пробвах с плюшена играчка - става хихи, ама да видим с бебе как е Simple Smile Иначе го взех, за да мога да кърмя навсякъде. А по-натам мисля да си купя и на Wollaboo cross кенгуруто като на Фермина, защото е по-удобно и таткото ще може по-лесно да го носи Grinning

# 713
  • Мнения: 70
Джейн, така е най-добре със сигурност, както ти си решила въпроса  bouquet

# 714
  • София
  • Мнения: 297
Джейн, така е най-добре със сигурност, както ти си решила въпроса  bouquet

Мерси, Фермина  Hug Дано и бебето да мисли така и да му е удобно Wink

# 715
  • Мнения: 4
Шминки  newsm53 и аз така си мислех, че в тези напреднали седмици от 3Д-то почти нищо неможе да се види.

# 716
  • Мнения: 169
Ето ни и нас  Grinning . Върнах се от преглед, бебка е 2,5 кг, плацентата е започнала да узрява и околоплодните води са намалели, но всичко е наред. Взех си 45 дневния болничен, документите и изследванията, които са нужни за болницата, и остава да направя последните изследвания (кръв, урина). Другата седмица съм на тонове, а лекарствата ще ги спираме постепенно, но до края на месеца ще ги пия. Е, това е ще стоим и ще чакаме момента  Heart Eyes .

# 717
  • Varna
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета Simple Smile Аз съм от ранните  Ноемврийки, обаче ми се струва, че щастливото събитие ще се случи през октомври. От време на време хвърлям око на вашите темички и реших да ви се представя - Зари, живея във Варна, термин 09.09, чакаме момиченце. Не ми е от най-спокойните бременността, но се моля за щастлив финал с живо и здраво бебче Simple Smile Пожелавам същото и на всички вас :  bouquet Hug

# 718
  • Мнения: 35
bebe dj къде ходиш на консултация?В понеделник бях при моя лекар на консултация и каза,че последната ми била след 2 седмици.Взе ми секрет и ми даде направление за кръв и урина.Учудих се,защото преди 2 седмици като бях пак на ЖК ми каза от другия път всяка седмица.А сега изведнъж друго.Имало промени от ЗК,която нямало да плаща за консултация на бременните всяка седмица? newsm78Странно,но докато бях на преглед му се обади друга пациентка,на която потвърди същото.Не че няма да платя за преглед,но...Как е при вас момичета?

# 719
  • Мнения: 6
И при мен е през 2 седмици,още към 5-6ти месец ми каза сестрата,че има промени.

Общи условия

Активация на акаунт