Евтините неща, от които сме доволни - 20

  • 78 291
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 268
Открих днес интимните гелове GENERA, които ми пропоръчахте в Ивис.

# 16
  • Мнения: 904
Сонатра, има ли снимки на това червило, че като напиша това, което ти си дала ми излизат песни.  Sunglasses

# 17
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Засега няма с какво да се похваля  Cry, но ще следя за идеи

# 18
  • Мнения: 254
Открих днес интимните гелове GENERA, които ми пропоръчахте в Ивис.

Ползвам каквото намеря на Genera и съм много доволна! Първо открих гела за ръце, невеоятно мирише и действително не изсушава кожата, много съм доволна! Peace

# 19
  • България <3
  • Мнения: 327
Оп, и аз тук. Grinning

Да похваля гела за измиване на лице на Cien:



Текстурата му е гелообразна, прозрачна и с малки балончета. Първоначално при поставяне в/у лицето е гъст гел, но с масажиране и малко количество вода се превръща в шуплеста нежна пяна. Не съм попадала на друг такъв добър евтин гел за лице!
    Пише, че е за нормална и комбинирана кожа. Моята е нормална към суха (по-скоро нормална, но зимата по бузите е суха и около носа се бели) и може би ми идва една идейка по-силен, но определено не ми изсушава кожата твърде много и то само в началото директно след употреба, с течение на деня няма помен от сухота. Това го казвам понеже повечето гелове ми опъват лицето и ми го изсушават. Мисля, че ще е идеален за нормална, комбинирана и особено мазна кожа!

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 23:21 от Стeлияна

# 20
  • София
  • Мнения: 22 769
nikolinanik , не, не е морска, ужас Joy Ще си остържеш кожата с морска, недей! С нормална сол и сода. А и с триците, кестеновите, съм пробвала за лице, много е добре. Само дето после трудно се мие  Laughing




Като те попитах за солта, имах пред вид смляна морска сол. Естествено, че с морската сол на кристали става страшно! А и няма как да се ползва, ако е на едри кристали. Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 268
nikolinanik , не, не е морска, ужас Joy Ще си остържеш кожата с морска, недей! С нормална сол и сода. А и с триците, кестеновите, съм пробвала за лице, много е добре. Само дето после трудно се мие  Laughing
Като те попитах за солта, имах пред вид смляна морска сол. Естествено, че с морската сол на кристали става страшно! А и няма как да се ползва, ако е на едри кристали. Simple Smile
Освен за кисели краставички за мезе  Mr. Green

# 22
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
За почистване по-добре от сол е трици.

# 23
  • Мнения: 539
nikolinanik , не, не е морска, ужас Joy Ще си остържеш кожата с морска, недей! С нормална сол и сода. А и с триците, кестеновите, съм пробвала за лице, много е добре. Само дето после трудно се мие  Laughing




Седефените трици на Христина - супер са за моята чувствителна, суха кожа. Не ги ползвам всеки ден , а 2-3 в седмицата просто нямам нужда от толкова често, но за мазна кожа ги препоръчват за всеки ден

# 24
  • Мнения: 341
Оп, и аз тук. Grinning

Да похваля гела за измиване на лице на Cien:



Текстурата му е гелообразна, прозрачна и с малки балончета. Първоначално при поставяне в/у лицето е гъст гел, но с масажиране и малко количество вода се превръща в шуплеста нежна пяна. Не съм попадала на друг такъв добър евтин гел за лице!
    Пише, че е за нормална и комбинирана кожа. Моята е нормална към суха (по-скоро нормална, но зимата по бузите е суха и около носа се бели) и може би ми идва една идейка по-силен, но определено не ми изсушава кожата твърде много, почти не се усеща. Мисля, че е идеален за нормална, комбинирана и особено мазна кожа!
От Лидъл ли го взе този гел и има ли и други разновидности,а цената каква е ?

# 25
  • София
  • Мнения: 22 769
akva7, не съм Стелияна, но само в Лидл се продава този крем, защото марката е на Лидл. Козметиката на Cien се оказа доста добра.

# 26
  • Мнения: 84
За почистване по-добре от сол е трици.
newsm10

# 27
  • Мнения: 19 027
На Сиен много ми беше харесал един слънцезащитен лосион и си спомням, че някой обясняваше, че продуктите Сиен били на друга марка (известна, от сорта на Гарние), обаче се произвеждали специално за Лидъл и съответно са по-евтини, но същите като качество.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Благодаря за новата тема  bouquet Напоследък малко ви поизтървах Embarassed Влизам да похваля няколко продукта:
АНТИ АКНЕ
Коректор 22 мл.
Предназначение:  За мазна и предразположена към акне кожа.
Действие:  Козметичен продукт с много бързо действие, за локално отстраняване на пъпки, комедони и други кожни дефекти. Действието му е гарантирано дори след еднократно нанасяне. Прилага се без ограничение във възрастта за премахване на пъпки от различно естество, с изключение на алергични кожни обриви. Коректор за пъпки на "Глори" за скромната сума от 2.50лв. Напоследък доста пъпки ми излизат и с това ги елиминирах за 2 дни.Български продукт,много съм очарована! Peace
Купих и ампула с хайвер пак на "Глори",но все още не съм я ползвала.
ЕКСТРАКТ ОТ ХАЙВЕР

Предназначение: почистваща и подхранваща ампула, стимулираща възстановяващите функции на кожата.

Действие: стимулира клетъчната обмяна и процесите на възстановяване на кожните тъкани. Внася в епитела богат набор от протеини, микроелементи и витамини, както и незаменими аминокиселини. Отстранява стреса, възвръща еластичността, подобрява тена, подтиска образуването на бръчки.

Кога да използваме?

Начин на употреба: ултразвук, мануално
Скрит текст:
- Отново тези трици-3-та опаковка вече започвам,любими са ми.
Мицеларната вода на "Жайя"
Скрит текст:
за 4.07.лв.
Рол-онче с приятна миризма
Скрит текст:

# 29
  • София
  • Мнения: 372
princess_des, мицеларната вода на "Жайя" от къде я купи?

Общи условия

Активация на акаунт