Отговори
# 45
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 675
да сложа един звяр да плаши навалицата дето е тука  Joy

Скрит текст:
Е сега вече ще упостее да знаеш  Joy Joy Joy Joy

# 46
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей, ама вярно много шумно и наваличево тук  Rolling Eyes

То верно, че си е събота вечер де  Laughing

# 47
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Къде сте дружина newsm78  купонясвате ли по чужди соби и апартмани , а, ех защо така,
нали е събота вечер, дивейте, ама умната
Скрит текст:
             http://www.youtube.com/watch?v=bUvY-b10JKE       

този, дето го е качила вери 89 какъв е и откъде се приземи, ще ни сваля ли

# 48
  • Мнения: 18 800
да сложа един звяр да плаши навалицата дето е тука  Joy

Скрит текст:
Е сега вече ще упостее да знаеш  Joy Joy Joy Joy
като съм сложила куче пазач как няма  Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 31 670
.
Скрит текст:
...
Хайде и едно с йените снимки  Heart Eyes


 Heart Eyes

# 50
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
да сложа един звяр да плаши навалицата дето е тука  Joy

Скрит текст:
Е сега вече ще упостее да знаеш  Joy Joy Joy Joy
като съм сложила куче пазач как няма  Joy

Да бе, то туй куче пазач да ни падне  Mr. Green

# 51
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 675
Ей, ама вярно много шумно и наваличево тук  Rolling Eyes

То верно, че си е събота вечер де  Laughing

Ама моля ти се Гъбке,от навалицата не мога си напиша поста  Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 6
Зизу  Hug   bouquet за темичката Гъбке колажа е много хубав
Тая вечер е много тихо  Mr. Green

# 53
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей, ама вярно много шумно и наваличево тук  Rolling Eyes

То верно, че си е събота вечер де  Laughing

Ама моля ти се Гъбке,от навалицата не мога си напиша поста  Joy Joy Joy
Ма то и аз, направо се ошашавих, аха да публикувам и нов отговор, така 7-8 пъти, напрау  Mr. Green

# 54
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
И к'во сега,айляшко го раздавате тая вечер,а?  Thinking  нещо май са предозирали аповете повечето и сега чакат да мине действието  Crazy

Жани,Ирка,Габи,стра'отни неща пак сте сътворили,Машаала   bouquet  Heart Eyes   bouquet  Heart Eyes   bouquet

# 55
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
Туй никъде не го мернах да сте го сложили,затуй ви го лепвам от твитъра


Опънали кълките наще и пей сърце  Joy

# 56
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Джес  Hug Мерси  Heart Eyes
Дани, тенкю и на теб, ама пък ти щото много грозни ги правиш  Mr. Green Heart Eyes

# 57
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 570
да сложа един звяр да плаши навалицата дето е тука  Joy

Скрит текст:
Е сега вече ще упостее да знаеш  Joy Joy Joy Joy
Да ама не. Heart EyesВзимам  ти звяра и ич не ме интересува. newsm62 smile3534

# 58
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
Джес  Hug Мерси  Heart Eyes
Дани, тенкю и на теб, ама пък ти щото много грозни ги правиш  Mr. Green Heart Eyes
Еми пък стараем се,да са от категорията на вашите грозни  Hug ,нЕма да изоставаме и да се цепим от колектива я,че после колектива нали знаете какво ще ни го .....  Whistling

# 59
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
А,забраих бе  ooooh!
Честити дрешки на новопременените   bouquet   bouquet   bouquet
Джейн много ми хареса Хазалкината ти премянка,чооок татлъ   bouquet  Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт