Отговори
# 45
  • Мнения: 199
Звучи добре - закусвалнята на МУ!  Laughing Само, че нямам идея къде се намира. Не може ли да я ориентираме на друго място? Иначе и аз съм на 13 някъде на АГ да видим маймунчицата как расте.  pregnant

# 46
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Звучи добре - закусвалнята на МУ!  Laughing Само, че нямам идея къде се намира. Не може ли да я ориентираме на друго място? Иначе и аз съм на 13 някъде на АГ да видим маймунчицата как расте.  pregnant


Къде си на преглед? Медицински Университет се намира на Васил Априлов, която е успоредна на булеварда, на който се намира ЖП гарата (на него не му помня името), по-надолу по същия Васил Априлов има и едно Районно, обаче 2-ро ли беше  newsm78 
Някой, който не се е изселил от Пловдив преди 13 години, може по-добре да обясни  Party

Аз ходя в Медицинския център, към Университетска, който се намира точно до Медицинския, после като дам кръв и понеже съм стояла гладна и жадна и бягам да хапвам нещо. Навътре в Медицинския има едно кафенце в самия двор и то една зеленина, много приятно.
Отвън на булеварда има заведение за бързо хранене, ама много  tooth  ! Аз предния път бях в културен шок  Sick

Ако се организирате някъде другаде из Пловдив около тези дати, горе-долу по обяд ще се включа, но като цяло не се съобразявайте с мен, че аз давам кръв, минавам преглед с резултата и бягам на обратно към Бургас  Peace

# 47
  • UK
  • Мнения: 5 999
Пловдив, за мен е със сантиментална стойност, там успях да забременея, е не без помоща на един страхотен доктор и клиника Селена Simple Smile

Страхотен град Peace

Вилхелм Тел  Hug TDI

# 48
  • Мнения: 199
ТДИ, ама аз знам къде е Медицинския, не знам къде му е закусвалнята.  Mr. Green Ам, ще си говорим пак като наближи, но нищо не пречи да се видим и за едно бързо кафе да е. Аз ходя в Димед клиниката, тя е в Тракия и ме удобно, защото е близо до нас. А, ти защо чааак тук за преглед?  Crazy

Кокона, много се радвам, че тук ви се е случило чудото, да ви са живи и здрави кукличките!  Hug

# 49
  • UK
  • Мнения: 5 999
kleopatra8 Hug Hug Hug Hug

чухме се с ММ кацнал на 1-вото летище, след 3 часа лети за 2-рото. Така съм по-спокойна, но все още тъжна ...

# 50
  • Мнения: 199
Спокойно, миличка! Важното е всичко да е наред, а времето, то си лети... Докато се усетиш ще е минало вече, просто не се съсредоточавай в това, че го няма, гледай да се разсейваш, викни си приятелки  у вас и си направете женско царство. Излизай, разглеждай малките дрешки, които ще искаш да купиш, колички, неща, които сега ще ти бъдат интересни. Най-вече запази спокойствие на духа!  Hug Hug

# 51
  • Мнения: 10
и аз да се запиша   bouquet ellica11 аз си правих изследвания на кръвната захар поради съштите причини но при мен първо ме накараха да пусна обикновенна и там нямаше нищо и заради това несъм ходила повече   bouquet колкото до контракциите аз съм от 2 месеца с тях вече имам и скъсяване на шийката и не са шега бях на систем и инжекций и за сега съм по добре моя док каза че до 6-8 на ден са нормални но ако са повече трябва да се консултирате  Peace

# 52
  • UK
  • Мнения: 5 999
Спокойно, миличка! Важното е всичко да е наред, а времето, то си лети... Докато се усетиш ще е минало вече, просто не се съсредоточавай в това, че го няма, гледай да се разсейваш, викни си приятелки  у вас и си направете женско царство. Излизай, разглеждай малките дрешки, които ще искаш да купиш, колички, неща, които сега ще ти бъдат интересни. Най-вече запази спокойствие на духа!  Hug Hug


Клеопатра[/color]  Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 1 298
Вилхелм тел, добре дошла отново и много се радвам, че си си изкарала добре и без инциденти  Hug  bouquet Grinning
Кокона, успокой се, мила, знам, че е гадно, но се налага, щом това му е работата, пак ще се върне и всичко ще е наред  Hug

# 54
  • Мнения: 2 169
Коконче, и тук да ти кажа - спокойно, мила, времето минава толкова бързо, че хич няма да ги усетиш тия 6 седмици  Hug
Вилхелм Тел, добре завърнала се  Hug
За срещички си говорите, аз съм много "за", ама сте ми много далече - и Пловдив, и Бургас - все на по няколко часа път.

# 55
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
А, ти защо чааак тук за преглед?  Crazy

Няма хематолог в Бургас  Rolling Eyes  То има един, ама като се има предвид, че след неговото "лечение" на баща ми му се наложи да му извадят делака, та смятай какъв специалист за чудо и приказ е  Rolling Eyes
И така ми се налага да ходя до Пловдив и съм доволна с предната бременност ми вдигнаха Hg на 112, тръгнахме като сега от 80!  Party

Аз да се похваля днес имах страхоооотен ден Simple Smile Първо сутринта с малкия бяхме на една площадка, той беше послушен като никога  Party  после се прибрахме, спяхме следобед! (той от известно време отказва да спи) и следобеда ходихме на "плаж", т.е. той си ровеше с кофички и лопатки, аз се бях опънала в едно като бамбуков хамак и си пиех лимонада  Party  и оттам на конната база, малкия "язди" пони, аз си нагледах коня  Wink
Таткото ни беше цял ден с нас, навсякъде помагаше, гледаше малкия, сготви на обяд, 'дет се казва носи ни на ръце днес.

Аз като ви казвам, че септември си е друга работа!  Party

# 56
  • Мнения: 1 298
ТДИ, само такива новини да се чуват и повече такива дни  Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 199
Ах, блаженство ТДИ, добре си си прекарала деня, аз също, но нещо много ме заболя стомаха преди малко толкова колкото да се паникьосам. И сега спря. Tired

Пращам ви прегръдки на всички!  Hug

# 58
  • Мнения: 5
Запис и от мен . Само хубави моменти да споделяме  в новата тема . Не съм активна с писането тук но пък чета редовно . Спокойна вечер на всички .

# 59
  • Мнения: 243
Момичета на коя количка сте се спрели, аз се успокоявам че има време ама то си тече без да пита Simple Smile !

Общи условия

Активация на акаунт