Халит Ергенч във "Великолепният век" и новите проекти на екипа-тема 79

  • 74 588
  • 717
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 228
Ето новия фрагман на 104 епизод...

http://www.startv.com.tr/dizi/muhtesemyuzyil

Тио президент!!!  mrstraetz

Не знам за вас, но гледайки фрагмана се чувствах все едно гледам друг сериал....

# 421
  • София
  • Мнения: 11
Благодаря за линка- фрагмана е вълнуващ, а което е по-интересно, новата Хю има шанс да ми хареса ( само да не дават нейни кадри в сумрачен фон, че мяза на баба ми).
Не ми хареса Мустафа- толкова сериозен, строг и убеден във величието си го раздава. И обиден дори- видиш ли, как ще го поставят наравно с другите принцове? Нали е бъдещия падишах? Или поне мама и смешният чичко с шарената брадица така го убеждават.  Много е обиден на всички той. Уж мама и Династичните сестри не можели да му влияят, пък ей го на, с промит мозък. Убедена съм, че сам ще доведе до гибелта си с това самомнение, защото срещу него вече не е добричкия Мехмед, който беше готов живота да си даде за "бате".
 Като стана и с Ибрахим впрочем- началото на края му настъпи в онзи момент, когато султана го хвана в градината да говори пред статуите си.- Султана продължи да прощава още дълго, но...

# 422
  • Мнения: 290
Ако може линк за фрагманчето във YouTube или във Vbox7... Ще съм много благодарна...  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 423
  • Мнения: 0
Много благодаря Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 424
  • Мнения: 927
http://vbox7.com/play:bdc0b16aff

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 15:31 от BaMbIto

# 425
  • Мнения: 3 485

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 15:37 от trendafilka

# 426
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
104.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

# 427
# 428
  • Мнения: 445
Синан, благодаря  Peace

Михримах Беязид ли е подкрепяла в историята? Защо държи именно той да е в Маниса?  Thinking

Трендс, мерси за превода  Hug  bouquet

# 429
  • Мнения: 3 485
За всички "чучулиги" -малко Бурак Wink Peace



# 430
  • Plovdivtsi, Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 2
Към" Известните колко и какви езици знаят  ",Селма Ергеч получава солидно образование в престижни германски училища ,и в Оксфорд. Освен немски , турски ,английски, владее френски, италиански и латински,

# 431
  • Мнения: 0
След , като Мехмет умира , синът , който Хюрем най много обича и смята за най подходящ да стане престнаследник , е Баязид. Затова Михримах държи именно, той да замине за Маниса.Но след смъртта на Мустафа , султана обявява Селим за свой наследник.Това решение е голямото разочарование за Хюрем и тя ще продължи до смъртта си да убеждава султана да преразгледа решението си в полза на Баязид.

# 432
  • Мнения: 3 485
След , като Мехмет умира , синът , който Хюрем най много обича и смята за най подходящ да стане престнаследник , е Баязид. Затова Михримах държи именно, той да замине за Маниса.Но след смъртта на Мустафа , султана обявява Селим за свой наследник.Това решение е голямото разочарование за Хюрем и тя ще продължи до смъртта си да убеждава султана да преразгледа решението си в полза на Баязид.
Предполагам,че мнението е породено под влияние на някой от романите за Хюрем.
Ако исторически се върнем назад и погледнем датата на която умира Хюрем ще разберем ,че същата умира много преди Баязид да бъде наказан от Сюлейман ,а да не говорим за възкачването на принц Селим на престола. Peace

# 433
  • Мнения: 7
От което следва че Хюрем не е била никога валиде.

# 434
  • Мнения: 3 485
От което следва че Хюрем не е била никога валиде.
Точно така Хюрем никога не е била Валиде. Нурбану става първата Валиде минавайки по трънливия път от робиня  до Валиде след възкачване на престола на сина и Мурад 3  Peace

Общи условия

Активация на акаунт