Халит Ергенч във "Великолепният век" и новите проекти на екипа-тема 79

  • 74 606
  • 717
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 290
Linaaa,харесвам снимките , колажите, и инфото , които , публикуваш , но това , което написа по горе за Халит - незаменим , класика , обожаван от жените , самата ти подлудяваш ме кара да ти кажа - спрете вече - досадно е.Цяло лято -Халит та Халит.Само той ли е Най -добрият актьор от турското кино? Стига с тия неразбираеми емоции-да не кажа нещо друго,което да ви обиди.
Това е мое мнение и аз си го изказвам... Не съм казала, че е най-добрият актьор. Просто стана дума за него... Не те ангажирам с моето мнение... Това е мое виждане... Съжалявам много, но когато нещо ме дразни просто не му обръщам внимание...  Wink Wink Simple Smile

# 406
  • Мнения: 3 485
Хоп Халит,Халит,Халит... Wink Joy




НАДЕЕЕЕ- първия колаж с Халит е СУПЕЕЕРРРРР!!!!!!Благодаря!

# 407
  • Мнения: 290
Красивото е скъпо...  Whistling Whistling Whistling
Скрит текст:
http://www.-spam093-/193462/великолепният-век-сериал-накити/

# 408
  • Мнения: 13 487

За фенките на Озан Гювен (Pустем) - със сина му. Peace

# 409
  • Мнения: 9 755
Наде newsm51  тичам да окажа първа помощ на султана Joy Joy Joy и се моля да има нужда от изкуствено дишане Joy Joy Joy

ТИО newsm51 радвам се за Селма Laughing тя излезе  от сериала и вече има време за любов Heart Eyes

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 22:15 от Lilims

# 410
  • Мнения: 13 487

Някой има ли информация за предстоящия филмов фестивал "Златният пашкул" ("Altin koza festivali") в Адана този месец? newsm78
Халит Ергенч ще бъде между участниците, но не знам като какъв - като изпълнител или като жури? newsm78


# 411
  • Мнения: 3 485
Джу доколкото разбрах ще партнира на Тюркан Сорей при връчване на наградите! Peace


Промо снимка "Фатих"

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 02:10 от trendafilka

# 412
  • Мнения: 5
linaaa3121, страхотни портрети на Махидевран и Хюррем. Браво на авторите.     bouquet

Аз съм една от тези, които много, много харесват Бурак като мъж, но никога не съм твърдяла, че е най-добрият актьор. Точно обратното. Виждам, че има още много да учи и затова с интерес очаквам "Чучулигата", за да видя новото му превъплъщение и развитието му в тази роля. Освен това едва ли има друг любимец, който да е критикуван повече от него и да е бил обект на толкова шеги, закачки и шаржове.  Защото истината е, че последният сезон Бали бей го играеше трето борче, дори накрая престанахме да го забелязваме. Мисля, че втори сезон се представи доста прилично, персонажът му беше изцяло положителен, не се забърка в интриги, лагери, остана верен на Султана, любовните истории бяха вълнуващи. Бали бей си е историческа личност и голямата Мерал Окай много умело преплете фикция с исторически факти.
 Но слабостта ми към Бурак не ми пречи да харесвам Халит и Озан Гювен. Невероянти актьори, характерни, харизматични. Клипчето за Рустем е много добро и очаквам този сезон персонажът му да се разгърне още повече. Озан с невероятна лекота сменя емоции, изражение, излъчване. Основен съперник на Халит, според мен.

# 413
  • Мнения: 79
Следя Великолепния век от самото му начало, но сякаш по-интересно е случващото се в тази тема!
Благодаря за емоцията, удоволствие е да се отпусне човек във вашата свежа компания.

Искам ми се обаче, да дадем шанс на  Вахиде Гюргюн да ни представи своята Хюрем.
Каквото и да се е случило в живота на Мерием Юзерли нека има късмет занапред,
щастие в личен план и нови роли в който да я гледаме.

Хубав ден!

п.п..   202uu Moniiica изключително интересно ще ми бъде
да проследя какъв образ ще изгради Бурак Йозчивит в "Чучулигата"

# 414
  • Мнения: 290
Не ми харесва промо снимката... Все едно е снимана през 1920г. Май нямам намерение да го следя... Не ми харесва каста за сега...  Naughty Naughty Naughty

Последна редакция: сб, 14 сеп 2013, 09:25 от linaaa3121

# 415
  • Мнения: 290
Някой има ли информация за предстоящия филмов фестивал "Златният пашкул" ("Altin koza festivali") в Адана този месец? newsm78
Халит Ергенч ще бъде между участниците, но не знам като какъв - като изпълнител или като жури? newsm78

Ето и малко инфо: "В Адана от 16 до 22 Септември, ще се проведе 20-ти Национален фестивал "Златният пашкул"... Халит Ергенч ще партнира на Тюркан Сорай... трима много чаровни мъже ще партнират на още три дами... Йеткин Дикинджилер ще партнира на Хюлия (Koçyiğit), Синан Тузджу ще бъде партньор на Фатма Гирик, а (Yiğit) Йозченер ще бъде придружител на Филиз Акин."[/b][/i]


Оригинала от английски:
Скрит текст:
"In Adana from 16 to 22 September, will be held the 20th International festival Altin Koza Film .... Halit Ergenc will be the partner of Türkan Şoray...three more charming men will accompany the other ladies .... Yetkin Dikinciler will be the partner of Hülya Koçyiğit, Sinan Tuzcu will be the partner of Fatma Girik and Yiğit Özşener will be the partner of Filiz Akin."

# 416
  • Мнения: 13 487

Tio, Linaaa Hug Hug Hug

# 417
  • София
  • Мнения: 228
linaaa3121, страхотни портрети на Махидевран и Хюррем. Браво на авторите.     bouquet

Аз съм една от тези, които много, много харесват Бурак като мъж, но никога не съм твърдяла, че е най-добрият актьор. Точно обратното. Виждам, че има още много да учи и затова с интерес очаквам "Чучулигата", за да видя новото му превъплъщение и развитието му в тази роля. Освен това едва ли има друг любимец, който да е критикуван повече от него и да е бил обект на толкова шеги, закачки и шаржове.  Защото истината е, че последният сезон Бали бей го играеше трето борче, дори накрая престанахме да го забелязваме. Мисля, че втори сезон се представи доста прилично, персонажът му беше изцяло положителен, не се забърка в интриги, лагери, остана верен на Султана, любовните истории бяха вълнуващи. Бали бей си е историческа личност и голямата Мерал Окай много умело преплете фикция с исторически факти.
 Но слабостта ми към Бурак не ми пречи да харесвам Халит и Озан Гювен. Невероянти актьори, характерни, харизматични. Клипчето за Рустем е много добро и очаквам този сезон персонажът му да се разгърне още повече. Озан с невероятна лекота сменя емоции, изражение, излъчване. Основен съперник на Халит, според мен.


АпЦелютно съм съгласна с теб, МоничкееееPeace Трето борче, ама хубаво та хубаво!  Laughing
А и Тио, каква хубава събота ни подсигури с това чайче от борови връхчета, а?  Heart Eyes

# 418
  • Мнения: 3 485
Ето новия фрагман на 104 епизод...

http://www.startv.com.tr/dizi/muhtesemyuzyil

# 419
  • Мнения: 6
Хей, попаднах на една статия, където има информация за любимците ни от Великолепният Век. Все който иска да я види може да го направи от  тук - http://tvnovellas.blogspot.com/2013/09/09-15-2013.html

Общи условия

Активация на акаунт